Zdeněk Špetlík

Zdeněk ŠpetlíkPraha 2

O mně

Od března 2009 se snažím pomáhat lidem kolem sebe v orientaci na trhu s hypotékami, investicích, pojistkách na majetek i život. Za tuto dobu se změnilo mnohé. Co se ovšem nezměnilo je, že málo kdo se v této oblasti orientuje. Proto nabízím své dlouholeté zkušenosti a znalosti k tomu, abych Vám pomohl zajistit Vaše potřeby. S klienty se vždy domluvím na postupu co je třeba udělat, po vybrání vhodné varianty a schválení se vše realizuje. Pracuji u klientů doma nebo v kanceláři dle potřeby. Od roku 2013 jsem si rozšířil svoji činnost ještě o prodej a nákup realit a tak mohu komplexně pomoci při realizaci Vašich přání a představ. Dne 15.11.2018 jsem složil  povinné zkoušky EFPA a tak mohu nabízet své služby dále již jako prověřený poradce. https://efpa.cz/o-efpa 

 1. Zájmové sdružení právnických osob EFPA ČR bylo založeno v roce 2010 a je součástí evropské sítě EFPA Europe.
 2. Cílem EFPA ČR je podporovat a zavést evropské kvalifikační a etické standardy do služeb ve finančním poradenství v ČR a na Slovensku.
 3. EFPA ČR je institucí akreditovanou ČNB pro pořádání zkoušek odborné způsobilosti pro makléře, investiční a finanční poradce a zprostředkovatele.
 4. EFPA ČR sdružuje špičkové poradce na českém trhu, zajišťuje jejich další vzdělávání a rozvoj, udržuje etický kodex.

První hodnocení

10 hodnocení

25 hodnocení

50 hodnocení

Hodnocení (celkem 82 hodnocení)

Zpracování osobních údajů

 1. Udělujete tímto souhlas společnosti Pireus, s.r.o., IČ: 64830900, DIČ: CZ64830900, se sídlem Martinická 987/3, 197 00 Praha 9, zapsané ve veřejném rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, v oddíle C, vložka 249184 (dále jen "Správce"), aby ve smyslu nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů (dále jen GDPR) zpracovávala tyto osobní údaje:
  • jméno a příjmení
  • e-mail
 2. Vaše osobní údaje budeme zpracovávat za účelem vystavení vámi poskytované reference na finančního poradce. Tyto údaje budou Správcem zpracovány po dobu trvání souhlasu.
 3. S výše uvedeným zpracováním udělujete svůj výslovný souhlas. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět, a to kliknutím na odhlašovací odkaz, který je součástí každé elektronické korespondence nebo zasláním emailu na adresu info@pireus.cz nebo písemně na adresu Správce.
 4. Zpracování osobních údajů je prováděno Správcem, osobní údaje však pro Správce mohou zpracovávat i tito zpracovatelé:
  1. ACTIVE 24, s.r.o., se sídlem Sokolovská 394/17, Praha 8, IČO 25115804, která je poskytovatelem datových úložišť a softwarových aplikací.
  2. Případně další poskytovatelé zpracovatelských softwarů, služeb a aplikací, které však v současné době společnost nevyužívá.
 5. Vezměte, prosím, na vědomí, že podle zákona o ochraně osobních údajů máte právo:
  • vzít souhlas kdykoliv zpět,
  • požadovat po nás informaci, jaké vaše osobní údaje zpracováváme,
  • požadovat po nás vysvětlení ohledně zpracování osobních údajů,
  • vyžádat si u nás přístup k těmto údajům a tyto nechat aktualizovat nebo opravit,
  • požadovat po nás výmaz těchto osobních údajů,
  • v případě pochybností o dodržování povinností souvisejících se zpracováním osobních údajů obrátit se na nás nebo na Úřad pro ochranu osobních údajů.
 • Kateřina O.

  25. června 2019

  Rozhodně doporučuji! Dostala jsem se do velmi zapeklité situace, kdy mi ostatní poradci odmítli pomoci. Pan Špetlík se se mnou sešel a hned bylo jasné, že ví, co dělá. Celou situaci jsme probrali, až pan Špetlík navrhl řešení. Velice si cením, že to není jeden z těch "pojišťováku" kteří Vám sestaví finanční plán na 10 let a podsune pojištění úplně na vše, aby si namastil kapsu provizemi. Řeší konkretní situaci, dle potřeb klienta. Naprosto profesionální, milý a vstřícný přístup. Nebýt pana Špetlíka, zřejmě by mi nikdo jiný nepomohl, takže mu patří obrovské díky a určitě se na něj budu obracet i v budoucnu.

 • Michaela Pražáková

  16. května 2019

  Rozhodně doporučuji, zejména pro osobní přístup a rychlé jednání.

 • Eva Boudová

  16. května 2019

  S prací pana Špetlíka jsem byla velmi spokojena. Připravil přepracování mého portfolia k mé spokojenosti, vše mi vysvětlil a po naší dohodě i zařídil. Byla jsem překvapena s jakou profesionalitou vše řešil.

 • Jana a Martin

  9. ledna 2018

  Jsme s manželem velice spokojeni.Určitě doporučujeme a p.Špetlikovi moc děkujeme

 • Kristýna Čepelková

  6. února 2017

  Naše spolupráce je na počátku, ale doposud byl přístup pana Špetlíka zcela profesionální, vstřícný, ochotný a velmi lidský. Vřele doporučuji, je to muž na svém místě.

 • Milan Čech

  25. ledna 2017

  ochotný, vstřícný, drží slovo - pouze kladné hodnocení

 • Lukáš Gloznek

  11. ledna 2017

  Velmi vstřícný a ochotný. Odborník na svém místě. Rozhodně doporučuju.

 • Martina Brandsteinova

  10. ledna 2017

  Pan Špetlík nam vysel velmi vstric pri nasi zadosti. Stalo ho to hodne casu a vubec to nemusel delat.

 • Hynek Strnad

  3. ledna 2017

  Profesionální přístup. Vstřícnost vůči zákazníkovi.Znalost prodávané reality.

 • Kapinus Daniel

  2. ledna 2017

  Vše v pořádku, doporučuji.