Jak to funguje

Pro spotřebitele:

Jako v každém oboru, tak i v oblasti finančního poradenství se kvalita služeb výrazně liší. Tento web Vám usnadní orientaci v nabídce služeb jednotlivých pojišťovacích zprostředkovatelů a finančních poradců.

U každého registrovaného poradce najdete hodnocení klientů, kteří již měli možnost jeho služeb využít a posoudit jejich kvalitu. Tyto reference Vám mohou výrazně usnadnit práci ve výběru toho nejlepšího odborníka pro Vás. Pokud i Vy máte dobré či špatné zkušenosti s konkrétním poradcem, podělte se o ně s ostatními!

Pro poradce:

Máte zákazníky, kteří si pochvalují Vaše služby? Požádejte je, aby přidali referenci na Váš profil. Čím víc budete mít dobrých referencí, tím častěji se budete zobrazovat při vyhledávání ve Vašem regionu.

Dobrý poradce umožňuje podrobné vyhledávání poradců na základě různých kritérií. Díky tomu si potenciální zákazníci mohou vybrat požadovaného odborníka ve svém okolí z daného oboru a následně ho kontaktovat. Registrovaní poradci s dobrým hodnocením mohou očekávat, že je budou kontaktovat i lidé, se kterými by se jinak nepotkali.

Přihlaste se

nebo    

Zapomněli jste vaše heslo?

Create Account