Zdeněk Mutl

Zdeněk MutlJihlava

O mně

První hodnocení

Hodnocení (celkem 2 hodnocení)

Zpracování osobních údajů

 1. Udělujete tímto souhlas společnosti Pireus, s.r.o., IČ: 64830900, DIČ: CZ64830900, se sídlem Martinická 987/3, 197 00 Praha 9, zapsané ve veřejném rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, v oddíle C, vložka 249184 (dále jen "Správce"), aby ve smyslu nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů (dále jen GDPR) zpracovávala tyto osobní údaje:
  • jméno a příjmení
  • e-mail
 2. Vaše osobní údaje budeme zpracovávat za účelem vystavení vámi poskytované reference na finančního poradce. Tyto údaje budou Správcem zpracovány po dobu trvání souhlasu.
 3. S výše uvedeným zpracováním udělujete svůj výslovný souhlas. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět, a to kliknutím na odhlašovací odkaz, který je součástí každé elektronické korespondence nebo zasláním emailu na adresu info@pireus.cz nebo písemně na adresu Správce.
 4. Zpracování osobních údajů je prováděno Správcem, osobní údaje však pro Správce mohou zpracovávat i tito zpracovatelé:
  1. ACTIVE 24, s.r.o., se sídlem Sokolovská 394/17, Praha 8, IČO 25115804, která je poskytovatelem datových úložišť a softwarových aplikací.
  2. Případně další poskytovatelé zpracovatelských softwarů, služeb a aplikací, které však v současné době společnost nevyužívá.
 5. Vezměte, prosím, na vědomí, že podle zákona o ochraně osobních údajů máte právo:
  • vzít souhlas kdykoliv zpět,
  • požadovat po nás informaci, jaké vaše osobní údaje zpracováváme,
  • požadovat po nás vysvětlení ohledně zpracování osobních údajů,
  • vyžádat si u nás přístup k těmto údajům a tyto nechat aktualizovat nebo opravit,
  • požadovat po nás výmaz těchto osobních údajů,
  • v případě pochybností o dodržování povinností souvisejících se zpracováním osobních údajů obrátit se na nás nebo na Úřad pro ochranu osobních údajů.
 • Tomáš

  4. prosince 2014

  V průběhu hledání kvalitního zajištění pro svou rodinu, jsem se setkal s 12 finančními poradci (mnohdy i na pozicích např. krajských ředitelů pro kraj Vysočina) ale snad každý zneužíval nevědomosti klienta, kdy jsem se setkával např. se slovy, že rizikové pojištění bez investiční složky neexistuje a to právě v důsledku nového občanského zákoníku atd., což je blbost. Nikomu jsem totiž neříkal, že jsem se několik let tímto oborem zabýval :) i proto vím, že u pojištění s investiční složkou jsou diametrálně vyšší provize než bez investiční složky. S profesionalitou, sečtělostí a hlavně etikou pana Mutla jsem byl doslova ohromen, i když na mne na první dojem působil s prominutím jako další ,,buran", který si na něco hraje. Když jsme si ale začali povídat byl to pro mě o to větší šok. Naprosto pohodový kluk, přirozené jednání se 100 procenty empatie. Celkově bych pana Mutla ohodnotil velmi známým příslovím, tj.: ,,Tichá voda břehy mele!" Všem mohu vřele doporučit!

 • Anonymní hodnotitel

  31. července 2014

  Doporučuji.