Hodnocení

Jak byste ohodnotili poradce Tomáš Geissler?
Hodnocení:
 
 

 zpracováním osobních údajů

1 star1 star1 star1 star1 star Tomáš Novotný | 26. 02. 2020

S Tomášem Geisslerem jsme řešili hypotéku a spolupráce byla skvělá, přestože objem nebyl zrovna závratný a tlačil mě čas, tak všechno fungovalo.

1 star1 star1 star1 star1 star Zigi Kieuová | 14. 01. 2020

S panem Geisslerem byla radost spolupracovat. Vše mi bylo krásně vysvětleno, p. Geissler i sám oběhával úřady, čehož si moc cením 🙂 I přes problémy na straně banky vše rychle zaurgoval a vyřešil. Děkuji za aktivní přístup a čas.

1 star1 star1 star1 star1 star Pavel Halada | 12. 01. 2020

Naprosto profesionální přístup, příjemné vystupování, přehled o produktech a možnostech financování. Ochota řešit případné problémy klienta. Vřele doporučuji.

1 star1 star1 star1 star1 star Jiří Novotný | 27. 10. 2019

Pana Geisslera nám doporučil náš známy. Pomohl nám vyřídit hypotéku na byt který jsme kupovali pro dceru. Obrátili jsme se na něj protože jsme již hypotéku jednou řešili a nechtěli jsme celý proces vyřízení podstupovat sami . S jeho prací jsme byli velmi spokojeni a můžeme jeho služby doporučit.

1 star1 star1 star1 star1 star Renata Stupková | 17. 09. 2019

S Tomášem vždy byla velmi příjemná, profesionální a spolehlivá spolupráce. Je vidět, že má velký přehled v oboru a neustále se vzdělává a umí vždy odpovědět nebo vyřešit danou situaci. Určitě je výhodné využít služeb finančního poradce, vše za vás oběhá, vy nic neplatíte a ušetříte spoustu času. Doporučuji.

1 star1 star1 star1 star1 star Vera Novakova | 28. 12. 2017

Pana Geislera jsme nasli na internetovych strankach.Syn kupoval dum a potreboval si vyridit hypoteku.Kdybychom to vyrizovali my ,tak to jeste hypoteku .nemame.Oslovili jsme tedy p Tomase Geislera.Muzu vam rici ,ze spoluprace s nim predcila nase ocekavani. Pan Geisler ma velmi prijemne a profesionalni jednani,je velmi ochotny a vyrizoval nam veci ,ktere ani vyrizozovat nemusel.Kazdy rok se ve vyrizovani hypotek meni podminky, ktere musi nastudovat ,coz je take velmi narocne.Pana Tomase Geislera mohu vrele doporucit.Pokud bych neco potrebovala, obratim se opet na neho. Je to vynikajici ,peclivy a spolehlivy danovy poradce ,ale take vynikajici clovek. Tomasi,jeste jednou moc dekujeme.

1 star1 star1 star1 star1 star Ing. Petr Linka | 24. 11. 2017

Při rozhodnutí o koupi bytu díky pracovnímu vytížení jsme se rozhodli, že půjdeme cestou “finančního poradce”, abychom ušetřili čas. Po hledání na Internetu nás zaujala stránka několika privátních poradců, z kterých jsme vybrali ty nejzajímavější a následně jsme s nimi začali řešit financování bytu, tedy včetně naší stávající banky. Po pár reakcích mailem či osobně z toho vyšel nejlépe Tomáš Geissler, i když někteří poradci nabízeli nižší úrokové sazby.Ze začátku jsme zkoušeli financovat byt ze strany naší banky, a i když jsme neměli problém hypotéku získat se stejnými parametry, byrokracie byla pro nás časově zatěžující, takže jsme zvolili privátního poradce. Za účelem zajištění financování jsme nemuseli nikam jezdit, vše proběhlo v rámci našich časových možností u nás doma velmi rychle a bezproblémově. Jednání ze strany p. Geisslera bylo férové, profesionální a v rámci svých služeb zajistil i více než běžný finanční poradce nebo banka. Zajistil nám odhad nemovitosti a díky nabídkám na pojištění nemovitosti jsme ušetřili výraznou částku, byť jsme si pojištění nakonec zajistili sami.

1 star1 star1 star1 star1 star Ing. Václava Zehringerová | 03. 04. 2017

Se spoluprací s panem Geislerem jsme byli nadmíru spokojeni. Komunikace s ním byla vždy naprosto bezproblémová, byl za všech okolností milý, ochotný a měl velmi profesionální příštup. Pomohl nám s předjednáním úvěrových podmínek u jednotlivých bank, výběrem nejvýhodnější hypotéky a asistoval nám při uzavření úvěru. Mimo to jednal i nad rámec "nutného" a dával tedy činnostem přidanou hodnotu nejen svým přístupem. Byl totiž zároveň zprostředkovatelem odhadce na byt a zprostředkoval nám i pojištění nemovitosti. Vše vždy zařídil ochotně, poskytoval veškeré potřebné informace o každém dílčím kroku i o celém procesu, vše srozumitelně vysvětloval. Časově byl flexibilní a snažil se maximálně přizpůsobit našim časovým možnostem. Celkově jsme byli velice spokojeni po všech stránkách

1 star1 star1 star1 star1 star Martin Stupka | 19. 09. 2016

Profesionál.

1 star1 star1 star1 star1 star Adam Čumpelík | 03. 05. 2016

Pan Geissler pro mě zařizoval hypotéční úvěr. Na začátku velice pečlivě a bez nadsázky analyzoval možnosti. V průběhu za mě "bojoval" s bankovní byrokracii a na závěr provedl zapsání nemovitosti do katastru. Úspora času a peněz byla v můj prospěch. Stejně tak navrhl nejvýhodnější pojištění nemovitosti a životní. Všechny jeho nabídky jsou doprovázeny konkrétními důvody pro a proti. Nehledá vždy jen nejnižší cenu, ale také optimální služby a plnění navrhované společnosti. Žádnou společnost nebo produkt nepreferuje na úrok skutečných potřeb klienta. Pana Geisslera hodnotím ve finančním poradenství jako nadprůměrně schopného a mohu ho doporučit jako vynikajícího profesionála.

1 star1 star1 star1 star1 star Jiří Pochman | 26. 12. 2015

Byl jsem velmi spokojen s nadstandardním klientským servisem, ochotou a rychlostí s jakou byly ze strany pana Geisslera všechny dílčí kroky vyřizovány. Kdykoliv bylo potřeba něco vyřešit nebo podepsat, pan Geissler se dostavil osobně, nabídl řešení a poté vše vyřídil s bankou. Podmínky produktu, které jsem díky panu Geisslerovi získal, byly exkluzivní. Komunikaci s klientem též hodnotím velmi pozitivně, nesnažil se mi vnutit produkty, které jsem nepotřeboval. Na druhou stranu celé vyřízení produktu proběhlo za značných komplikací a tedy proti příslibu, který mi byl na začátku dán a který byl pro úspěšné vyřízení velmi důležitý. Komplikace byly dle mého názoru částečně způsobeny nedůsledností pana Geisslera při jednání s bankou a především nekompetentností pracovníků banky s nimiž v mém případě spolupracoval. Jelikož vše nakonec i se štěstím dopadlo, děkuji za pomoc s vyřízením!

1 star1 star1 star1 star1 star Lenka Marešová | 23. 07. 2015

Vše proběhlo tak jak mělo, byli jsme spokojeni. Určitě bych pana Geisslera doporučila. 🙂

1 star1 star1 star1 star1 star Augustová Světlana | 24. 05. 2015

Poradce p.Geissler byl na schůzky vždy připraven,termíny dodržoval, v případě dotazů dokázal vše vysvětlit a poradit, popř.nabídnout jiný produkt. Doporučil komplexní financování místo jen zprostředkování hypotéky, kdy výnos z financování pokrývá hypoteční splátku, ale ještě vydělává peníze navíc. Vždy jsme se na něj mohli spolehnout a doporučili bychom ho všem, kteří hledají dobré poradce.

1 star1 star1 star1 star1 star Slámová Andrea | 19. 05. 2015

Pan Geissler je sympatický, spolehlivý a hlavně dokáže přemýšlet dopředu, vše proběhlo v pořádku a do budoucna věřím, že bude vše jak má být. Určitě jeho poradenství doporučuji.

1 star1 star1 star1 star1 star Radek S. | 30. 04. 2015

S Tomášem Geisslerem jsem začal spolupracovat před dvěma lety. Zaujal mě svým přístupem k práci, který se výrazně lišil od jiných finančních poradců, které jsem do té doby potkal. Tím, že si dokáže poradit i s velmi specifickými finančními otázkami, které řeším, plánuji spolupráci do budoucna ještě více rozvinout.

1 star1 star1 star1 star1 star Jana Burianová | 10. 07. 2014

Doporučuji.

1 star1 star1 star1 star1 star Jan Frolík | 08. 07. 2014

Zařídí přesně to, co potřebujete, bez ohledu na výši provize - znáte někoho takového?Celkově nejlepší poradce v ČR.

1 star1 star1 star1 star1 star Štěpán Bandúr | 02. 07. 2014

Tomáše Geisslera jsem doporučil již mnoha svým známým. Je to nejlepší finanční poradce, s jakým jsem se zatím setkal. Jiného finančního poradce už jistě potřebovat nebudu.

1 star1 star1 star1 star1 star Ondra N. | 29. 06. 2014

Vyborna prace .

1 star1 star1 star1 star1 star Anonymní hodnotitel | 28. 06. 2014

byli a jsme moc spokojeni