Šárka Kočová

Šárka KočováÚstí nad Labem

O mně

Dobrý den,

v profesi  finančního poradce pracuji od roku 2003. Začínala jsem se společností OVB, kde po 3 letech spolupráce jsem přešla k Generali pojišťovně. Tady jako vedoucí agentury jsem pracovala dalších 6 let a od května roku 2012 spolupracuji se společností Fincentrum a.s. Za celých deset let jsem získala velmi zajímavé a užitečné zkušenosti, které se snažím nadále předávat svým klientům. Této práce si velmi cením. Nejenže mohu lidem pomáhat se zorientovat na finančním trhu a fungovat jako "rodinný lékař přes finance", ale v mnoha případech se z klientů stávají i blízcí přátelé.

Společně se můžeme zaměřit na Vaše přání a potřeby, jak zajistit rodinu, jak se postarat o Vaše děti a blízké, jak najít nejvhodnější způsob řešení bytové otázky. A také jak a kde začít spořit na důchod. Variant a možností je mnoho.

Dle zadání a podle Vašich přání a potřeb budeme společně hledat optimální řešení.

Zastihnete mne na adrese  v Ústí nad Labem-Neštěmice, Opletalova 220 nebo pokud si budete přát, ráda Vás  navštívím u Vás  doma.

Těším se na shledání s Vámi.

Mé  MOTTO zní: "Dělej svou práci tak, aby jsi se lidem mohla vždy zpříma podívat do očí"

První hodnocení

10 hodnocení

25 hodnocení

50 hodnocení

Hodnocení (celkem 62 hodnocení)

Zpracování osobních údajů

 1. Udělujete tímto souhlas společnosti Pireus, s.r.o., IČ: 64830900, DIČ: CZ64830900, se sídlem Martinická 987/3, 197 00 Praha 9, zapsané ve veřejném rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, v oddíle C, vložka 249184 (dále jen "Správce"), aby ve smyslu nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů (dále jen GDPR) zpracovávala tyto osobní údaje:
  • jméno a příjmení
  • e-mail
 2. Vaše osobní údaje budeme zpracovávat za účelem vystavení vámi poskytované reference na finančního poradce. Tyto údaje budou Správcem zpracovány po dobu trvání souhlasu.
 3. S výše uvedeným zpracováním udělujete svůj výslovný souhlas. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět, a to kliknutím na odhlašovací odkaz, který je součástí každé elektronické korespondence nebo zasláním emailu na adresu info@pireus.cz nebo písemně na adresu Správce.
 4. Zpracování osobních údajů je prováděno Správcem, osobní údaje však pro Správce mohou zpracovávat i tito zpracovatelé:
  1. ACTIVE 24, s.r.o., se sídlem Sokolovská 394/17, Praha 8, IČO 25115804, která je poskytovatelem datových úložišť a softwarových aplikací.
  2. Případně další poskytovatelé zpracovatelských softwarů, služeb a aplikací, které však v současné době společnost nevyužívá.
 5. Vezměte, prosím, na vědomí, že podle zákona o ochraně osobních údajů máte právo:
  • vzít souhlas kdykoliv zpět,
  • požadovat po nás informaci, jaké vaše osobní údaje zpracováváme,
  • požadovat po nás vysvětlení ohledně zpracování osobních údajů,
  • vyžádat si u nás přístup k těmto údajům a tyto nechat aktualizovat nebo opravit,
  • požadovat po nás výmaz těchto osobních údajů,
  • v případě pochybností o dodržování povinností souvisejících se zpracováním osobních údajů obrátit se na nás nebo na Úřad pro ochranu osobních údajů.
 • Alexander Olah

  17. dubna 2020

  Jsem naprosto spokojený. Paní Kočová má velmi dobrou orientaci ve službách a o možnostech financování nebo investování. S paní Kočovou spolupracuji bezmála 5 let a pomohla mi s financováním bydlení, zajištěním pojištění a spoření. Nebýt paní Kočové, tak se sám těžko zorientuji v podmínkách financování či investic nebo pojištění. Dokáže poskytnout veškeré důležité informace. Velmi si cením jejího přístupu ke mně, jako klientovi a má mou důvěru.

 • Jiří Šmíd

  29. října 2019

  V dnešní době "aby se v tom čert vyznal". Proto využívám služeb paní Kočové a vždy jsem nadmíru spokojen s jejími službami. Děkuji Šárko.

 • Jana Rauerová

  28. listopadu 2017

  Šárku Kočovou můžu jen doporučit. Všechno ochotně vysvětlí, není problém se na cokoli zeptat, jsme s ní spokojeni.

 • Jan Mucha

  28. listopadu 2017

  Profesionální, poskytne veškeré informace, které potřebujete k rozhodování a zároveň se vám nesnaží vnucovat nic, o co nemáte sami zájem - v tomhle ohledu jsem obecně k finančním poradcům velmi skeptický a proto jsem byl u ní příjemně překvapen.

 • Josef Lužák

  1. listopadu 2017

  Empatická, profesionální, velice ochotná dáma, která nám naše rodinné finance přepracovala tak, že nám to dává konečně logiku. Problémy dotahuje do konečného vyřešení a o své klienty se stará velice precizně. Budeme doporučovat.

 • Kateřina Bílková

  12. října 2017

  S paní Kočovou jsem byla velice spokojená. Klidně bych její služby doporučila i ostatním.

 • Pavla Lužáková

  9. října 2017

  Paní Kočová je velice ochotná a znalá svého oboru. Líbí se mě její profesionální přístup.

 • Věra Balcarová

  20. září 2017

  Jsem velmi spokojená, doporučuji.

 • Martina Davídková

  15. září 2017

  Nikdy nebyl s ničím žádný problém. Profesionální přístup. Doporučuji.

 • Zdeněk Prošek

  10. února 2016

  Byli jsme s p. Kočovou nad míru spokojeni. Připravila nám přímo na míru ušité pojištění a investice. Při tom s námi probrala stávající smlouvy a upozornila na jejich rizika. Nejedná se o náš první kontakt s finančním poradcem, ale poprvé jsme byli naplno spokojeni.