Robert Stejkora

Robert StejkoraBrno

O mně

V oboru jsem začal pracovat na konci roku 2004. Bylo mi 20 let. Po strastiplné cestě jsem se vypracoval na odborníka ve světě financí. Specializuji se na komplexní finanční poradenství. Tedy jsem schopen vytvořit Vám analýzu Vašich stávajících produktů a doporučit Vám kroky k zefektivnění Vašeho portfolia.

Potvrzením mých kvalit může být například oslovení časopisem 101 Expertů k prezentaci mé osoby v čísle 101 Expertů-finance z roku 2014 (http://101expertu.cz/experti/finance/robert-stejkora/). Dále spolupráce s Evropskou nadací pro poskytování stáží studentům posledního ročníku vysokých škol. Či pozice viceprezidenta v Asociaci finančních poradců ČR.

Má práce ovšem NEspočívá jen v uzavření produktů, ale obsahuje i následný servis. Tedy cokoliv budete potřebovat řešit s danou pojišťovnou nebo bankou, jsem schopen zařídit za Vás. Takže jediný kontakt, který budete potřebovat je kontakt na mě.

Nemám žádné limity co se týče finančních institucí a ani produktů. Cokoliv budete potřebovat od pojištění auta, přes životní pojištění, investice až po hypotéku, ať už od jakékoliv pojišťovny nebo banky, jsem schopen Vám poradit.

Stačí mě kontaktovat, ať už mailem nebo přes telefon, případně přes kontaktní formulář na mých webových stránkách: http://www.expertinafinance.cz/kontakt/robert-stejkora a rád Vám poradím nebo pomohu s řešením veškerých záležitostí týkajících se financí.

První hodnocení

10 hodnocení

25 hodnocení

50 hodnocení

100 hodnocení

Hodnocení (celkem 110 hodnocení)

Zpracování osobních údajů

 1. Udělujete tímto souhlas společnosti Pireus, s.r.o., IČ: 64830900, DIČ: CZ64830900, se sídlem Martinická 987/3, 197 00 Praha 9, zapsané ve veřejném rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, v oddíle C, vložka 249184 (dále jen "Správce"), aby ve smyslu nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů (dále jen GDPR) zpracovávala tyto osobní údaje:
  • jméno a příjmení
  • e-mail
 2. Vaše osobní údaje budeme zpracovávat za účelem vystavení vámi poskytované reference na finančního poradce. Tyto údaje budou Správcem zpracovány po dobu trvání souhlasu.
 3. S výše uvedeným zpracováním udělujete svůj výslovný souhlas. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět, a to kliknutím na odhlašovací odkaz, který je součástí každé elektronické korespondence nebo zasláním emailu na adresu info@pireus.cz nebo písemně na adresu Správce.
 4. Zpracování osobních údajů je prováděno Správcem, osobní údaje však pro Správce mohou zpracovávat i tito zpracovatelé:
  1. ACTIVE 24, s.r.o., se sídlem Sokolovská 394/17, Praha 8, IČO 25115804, která je poskytovatelem datových úložišť a softwarových aplikací.
  2. Případně další poskytovatelé zpracovatelských softwarů, služeb a aplikací, které však v současné době společnost nevyužívá.
 5. Vezměte, prosím, na vědomí, že podle zákona o ochraně osobních údajů máte právo:
  • vzít souhlas kdykoliv zpět,
  • požadovat po nás informaci, jaké vaše osobní údaje zpracováváme,
  • požadovat po nás vysvětlení ohledně zpracování osobních údajů,
  • vyžádat si u nás přístup k těmto údajům a tyto nechat aktualizovat nebo opravit,
  • požadovat po nás výmaz těchto osobních údajů,
  • v případě pochybností o dodržování povinností souvisejících se zpracováním osobních údajů obrátit se na nás nebo na Úřad pro ochranu osobních údajů.
 • Stanislav Gurnik - Brno

  13. ledna 2021

  Zo sluzbami pana Stejkoru som spokojny, vsetko bolo vysvetlene jasne a zrozumitelne, nikdy som nemal pocit, ze neviem na com som a vzdy som vedel rizika/vyhody/nevyhody spojene so sluzbou, takze som mohol spravit zodpovedne rozhodnutie. Komunikacia bola rychla a k veci, nikdy ma pan Stejkora do nicoho netlacil. Mozem jedine odporucit.

 • Petra Kotasová - Brno

  21. srpna 2020

  Se službami pana Stejkory jsem velmi spokojená a předčily má očekávání. Měl velmi profesionální přístup. Rychle reagoval na e-maily, ochotně odpovídal na dotazy a vždy vše srozumitelně vysvětlil. Vypracoval rozsáhlou a podrobnou analýzu s uvedením kladů a záporů a závěrečným zhodnocením a doporučením. Do žádného produktu mě netlačil a vždy bylo na mě, jestli si daný produkt sjednám či nikoliv. Pana Stejkoru jako finančního poradce mohu jen doporučit.

 • Mirka Lyčková

  8. června 2020

  Pana Stejkoru jsme s manželem kontaktovali na základě kladných recenzí kvůli hypotéce a nemohli jsme si vybrat lépe. Vše nám vždy ochotně vysvětlil, zařídil za nás vše, co bylo možné a neztrácel s námi trpělivost. Vždy jednal v našem zájmu a tím si získal naši důvěru. Rádi se na něj příště opět obrátíme.

 • Adam Ohera

  10. května 2020

  Rychlé, ochotné a přímočaré jednání. V případě nejasností či dotazů bylo vše jasně vysvětleno. Perfektní spolupráce.

 • Lucie Ingrišová

  6. května 2020

  Jsem naprosto spokojená, vse mi bylo vysvetleno, rychla spoluprace, mile chování. Mohu jedině doporučit.

 • Oldřich Faldík

  26. dubna 2020

  Skvělý, spolehlivý a pečlivý odborník, dokáže si udržet přehled i v situacích, kdy jsou všichni ostatní zmatení, dokáže vše zorganizovat a dotáhnout dokonce. Pan Stejkora je opravdu odborníkem na svém místě, mohu jen doporučit.

 • Dario Milone

  25. února 2020

  Good experience, straight answers and no waste of time, altogether a good experience.

 • Blanka Kloudová

  11. února 2020

  Kdykoliv se na pana Stejkoru obrátíme, vždy si najde čas a výborně poradí. Velice ochotný, vstřícný.

 • Eva Marková

  16. ledna 2020

  S panem Stejkorou byla výborná komunikace, byl vždy vstřícný, ochotný, dobře nám vysvětlil vše, co jsme potřebovali. Můžeme ho jen doporučit.

 • Martin Parihuzič

  13. ledna 2020

  Oceňujem jednanie narovinu, komunikácia je rýchla, bezproblémová, nemenil by som :)