Robert Stejkora

Robert StejkoraBrno

O mně

V oboru jsem začal pracovat na konci roku 2004. Bylo mi 20 let. Po strastiplné cestě jsem se vypracoval na odborníka ve světě financí. Specializuji se na komplexní finanční poradenství. Tedy jsem schopen vytvořit Vám analýzu Vašich stávajících produktů a doporučit Vám kroky k zefektivnění Vašeho portfolia.

Potvrzením mých kvalit může být například oslovení časopisem 101 Expertů k prezentaci mé osoby v čísle 101 Expertů-finance z roku 2014 (http://101expertu.cz/experti/finance/robert-stejkora/). Dále spolupráce s Evropskou nadací pro poskytování stáží studentům posledního ročníku vysokých škol. Či pozice viceprezidenta v Asociaci finančních poradců ČR.

Má práce ovšem NEspočívá jen v uzavření produktů, ale obsahuje i následný servis. Tedy cokoliv budete potřebovat řešit s danou pojišťovnou nebo bankou, jsem schopen zařídit za Vás. Takže jediný kontakt, který budete potřebovat je kontakt na mě.

Nemám žádné limity co se týče finančních institucí a ani produktů. Cokoliv budete potřebovat od pojištění auta, přes životní pojištění, investice až po hypotéku, ať už od jakékoliv pojišťovny nebo banky, jsem schopen Vám poradit.

Stačí mě kontaktovat, ať už mailem nebo přes telefon, případně přes kontaktní formulář na mých webových stránkách: http://www.expertinafinance.cz/kontakt/robert-stejkora a rád Vám poradím nebo pomohu s řešením veškerých záležitostí týkajících se financí.

První hodnocení

10 hodnocení

25 hodnocení

50 hodnocení

100 hodnocení

Hodnocení (celkem 119 hodnocení)

Zpracování osobních údajů

 1. Udělujete tímto souhlas společnosti Pireus, s.r.o., IČ: 64830900, DIČ: CZ64830900, se sídlem Martinická 987/3, 197 00 Praha 9, zapsané ve veřejném rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, v oddíle C, vložka 249184 (dále jen "Správce"), aby ve smyslu nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů (dále jen GDPR) zpracovávala tyto osobní údaje:
  • jméno a příjmení
  • e-mail
 2. Vaše osobní údaje budeme zpracovávat za účelem vystavení vámi poskytované reference na finančního poradce. Tyto údaje budou Správcem zpracovány po dobu trvání souhlasu.
 3. S výše uvedeným zpracováním udělujete svůj výslovný souhlas. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět, a to kliknutím na odhlašovací odkaz, který je součástí každé elektronické korespondence nebo zasláním emailu na adresu info@pireus.cz nebo písemně na adresu Správce.
 4. Zpracování osobních údajů je prováděno Správcem, osobní údaje však pro Správce mohou zpracovávat i tito zpracovatelé:
  1. ACTIVE 24, s.r.o., se sídlem Sokolovská 394/17, Praha 8, IČO 25115804, která je poskytovatelem datových úložišť a softwarových aplikací.
  2. Případně další poskytovatelé zpracovatelských softwarů, služeb a aplikací, které však v současné době společnost nevyužívá.
 5. Vezměte, prosím, na vědomí, že podle zákona o ochraně osobních údajů máte právo:
  • vzít souhlas kdykoliv zpět,
  • požadovat po nás informaci, jaké vaše osobní údaje zpracováváme,
  • požadovat po nás vysvětlení ohledně zpracování osobních údajů,
  • vyžádat si u nás přístup k těmto údajům a tyto nechat aktualizovat nebo opravit,
  • požadovat po nás výmaz těchto osobních údajů,
  • v případě pochybností o dodržování povinností souvisejících se zpracováním osobních údajů obrátit se na nás nebo na Úřad pro ochranu osobních údajů.
 • Pavel - Brno

  23. listopadu 2021

  Nechali jsme si s manželkou udělat analýzu stávajících živostních pojistek. Pan Stejkora nám během pár dní poslal podrobnou analýzu stávající situace a také návrh, jak pojistky nastavit lépe, dle naší životní situace. Vše ochotně vysvětlil a následně i zařídil. Rádi se vrátíme. Pan Stejkora je profesionál v oboru.

 • Kamila Vymazalová - Brno

  10. srpna 2021

  Pan Stejkora nám velmi pomohl při převodu našich stávajících pojistek a také při zakládání nového spořícího produktu. Vždy si našel čas vše podrobně vysvětlit a jeho jednání bylo na velmi profesionální úrovni. Pokud budeme v budoucnu potřebovat cokoliv dalšího, rozhodně víme na koho se obrátit a budeme jej s klidným svědomím doporučovat i známým.

 • Tomáš Kubíček - Brno

  26. července 2021

  Rychle, srozumitelně a bez jakýkoliv potíži mi pan Stejkora pomohl ukončit stávající pojistku na auto a zařídit novou. Mohu jen doporučit.

 • Magdalena Tomšíčková - České Budějovice

  19. července 2021

  Velice děkuji za úžasné a profesionální vyřízení hypotečního úvěru. Vstřícné, vřelé, milé a srozumitelné jednání. Pana Stejkoru mohu jen doporučit.

 • Hana Štolzová - Brno

  2. července 2021

  Pan Stejkora nás obratně provedl celým procesem získání hypotečního úvěru. Ochotně a do pár minut odpovídal na maily, telefonicky vysvětloval jakékoli nejasnosti. Osobně urgoval banku a urychlil proces schvalování hypotéky. Komunikoval s prodávajícím nemovitosti i s dalšími zainteresovanými stranami jen proto, aby zajistil veškerý komfort a maximalizoval úspěšnost získání hypotéky. Vše probíhalo velmi rychle a online.

 • Maros Mizerak - Brno

  2. července 2021

  100% spokojenost

 • Martin Rodin - Brno

  1. července 2021

  Pan Stejkora nám pomohl s vyřízením hypotéky na bydlení. Celý proces díky němu proběhl rychle a hladce. Je velmi proaktivní, rychle odpovídá na maily, vysvětlí vše, co je potřeba a nabídne vlastní názor bez toho, aby klienta do něčeho nutil. Je velmi vstřícný a přátelský. Doporučuji se na něj obrátit.

 • Lucie Hlaváčová - Brno

  30. června 2021

  S poradenskými službami pana Roberta Stejkory jsem nadmíru spokojena. Velmi rychle reaguje na požadavky i dotazy. Vždy komplexně vyhodnotí situaci, navrhne více možných řešení a klientovi vše podrobně a ochotně vysvětlí. Nic nevnucuje a do ničeho netlačí. Pana Stejkoru mohu jedině doporučit :-)

 • Michal H. - Brno

  17. června 2021

  Vse podle predstav- rychla komunikace, osobni pristup, spolehlivost.

 • Stanislav Gurnik - Brno

  13. ledna 2021

  Zo sluzbami pana Stejkoru som spokojny, vsetko bolo vysvetlene jasne a zrozumitelne, nikdy som nemal pocit, ze neviem na com som a vzdy som vedel rizika/vyhody/nevyhody spojene so sluzbou, takze som mohol spravit zodpovedne rozhodnutie. Komunikacia bola rychla a k veci, nikdy ma pan Stejkora do nicoho netlacil. Mozem jedine odporucit.