Richard Šálený

Richard ŠálenýKladno

O mně

VÍ, CO DĚLÁ

 

a dělá to dlouho a dobře. Ve financích se pohybuji více než 10 let. V roli privátního bankéře, jsem se staral o tu nejbonitnější část klientů banky a o jejich rodiny. Taková spolupráce stojí na důvěře a vyžaduje maximální profesionalitu, což jsou hodnoty, které ctím nejen v roli bankréře či poradce, ale také obecně v jakémkoliv svém jednání.

JE PRAKTIK


 

a tedy i člověk, který se vyzná. Osobně jsem se s klienty nejčastěji věnoval tématům investic do instrumentů finančního trhu a realit. Společně s nimi jsem investoval do akcií, dluhopisů, certifikátů, zlata a podílových fondů. Obchody, které jsem za svou pracovní kariéru zrealizoval, přesahují částku 700 milionů Kč.

BUDUJE PEVNÉ VAZBY

 

tedy Vás nejprve pozná a následně pro Vás dokáže najít vhodné příležitosti či řešení..

Na mé práci mne baví její rozmanitost a možnost podílet se na růstu majetku každého klienta. Snažím se pro své klienty najít vždy to nejlepší, co na trhu aktuálně existuje.

V dnešní době není snadné se zorientovat na finančním trhu. Ještě stále vídám případy, kdy klient neví, co mu bylo prodáno nebo nerozumí smlouvě kterou podepsal. Zejména proto je mým hlavním cílem zodpovědně připravit klienty na všechny životní situace které mohou nastat.

A CTÍ FÉROVÝ PŘÍSTUP

 

díky čemuž Vám bude vždy oporou. Věřím, že vzájemná důvěra a spolupráce jsou to, co mne i klienty posouvá kupředu.
Můžeme tak společně chránit a zhodnocovat majetek který, svou tvrdou prací získali.
S klienty řeším finance - komplexně, dlouhodobě a cíleně. Na základě důkladného finančního plánu budujeme a řešíme vše, co spadá do finančního světa. Hypotéky, úvěry, pojištění i správné investice.

Vydejte se i Vy cestou jistoty a správného hospodaření s financemi.Já se těším na další výzvy, spokojené klienty a dlouhodobá partnerství ve světě financí.

První hodnocení

10 hodnocení

Hodnocení (celkem 13 hodnocení)

Zpracování osobních údajů

 1. Udělujete tímto souhlas společnosti Pireus, s.r.o., IČ: 64830900, DIČ: CZ64830900, se sídlem Martinická 987/3, 197 00 Praha 9, zapsané ve veřejném rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, v oddíle C, vložka 249184 (dále jen "Správce"), aby ve smyslu nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů (dále jen GDPR) zpracovávala tyto osobní údaje:
  • jméno a příjmení
  • e-mail
 2. Vaše osobní údaje budeme zpracovávat za účelem vystavení vámi poskytované reference na finančního poradce. Tyto údaje budou Správcem zpracovány po dobu trvání souhlasu.
 3. S výše uvedeným zpracováním udělujete svůj výslovný souhlas. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět, a to kliknutím na odhlašovací odkaz, který je součástí každé elektronické korespondence nebo zasláním emailu na adresu info@pireus.cz nebo písemně na adresu Správce.
 4. Zpracování osobních údajů je prováděno Správcem, osobní údaje však pro Správce mohou zpracovávat i tito zpracovatelé:
  1. ACTIVE 24, s.r.o., se sídlem Sokolovská 394/17, Praha 8, IČO 25115804, která je poskytovatelem datových úložišť a softwarových aplikací.
  2. Případně další poskytovatelé zpracovatelských softwarů, služeb a aplikací, které však v současné době společnost nevyužívá.
 5. Vezměte, prosím, na vědomí, že podle zákona o ochraně osobních údajů máte právo:
  • vzít souhlas kdykoliv zpět,
  • požadovat po nás informaci, jaké vaše osobní údaje zpracováváme,
  • požadovat po nás vysvětlení ohledně zpracování osobních údajů,
  • vyžádat si u nás přístup k těmto údajům a tyto nechat aktualizovat nebo opravit,
  • požadovat po nás výmaz těchto osobních údajů,
  • v případě pochybností o dodržování povinností souvisejících se zpracováním osobních údajů obrátit se na nás nebo na Úřad pro ochranu osobních údajů.
 • Petr Zima - Kladno

  15. července 2021

  Naprostá spokojenost s pomocí ohledně hypotéky a dalších zkušeností z oblasti finanční stránky. Rychlý, zodpovědný a důsledný !!

 • Václava Kaimlová - Kladno

  5. dubna 2021

  Touto cestou bych chtěla velmi poděkovat panu Šálenému za profesionalitu v oboru a zároveň za lidský přístup ke svým klientům. Jeho služeb využívám při řešení různých investic a zároveň uzavírání pojistek. Vždy se na něho mohu 100% spolehnout, vše je zařízeno, vysvětleno a stačí pouze podepsat. Všem mohu vřele doporučit.

 • Ivana Pokorná - Kladno

  6. března 2021

  S panem Šáleným mám výbornou zkušenost, je velice milý a schopný. Měla jsem problém s vyřazením hypotéky, obrátila jsem se na pana Šáleného a najednou se pro mě vše v dobré obrátilo. Kdykoliv jsem panu Richardovi zavolala, vždy mi ochotně vše vysvětlil, zařídil, je to opravdu člověk na správném místě. U pana Šáleného mám jistotu, ze práci, kterou děla, dělá výborně a také, ze se opravdu snaží pomoci a to hlavně lidem. Určitě doporučuji!

 • Renata Šedivá - Kladno

  17. února 2021

  Zařídil mi nejlepší a nejvýhodnější spoření pro dceru a pomohl mi se snížením půjček. Kdykoliv, cokoliv budu potřebovat, mohu se na Richarda obrátit. Mohu jen doporučit.

 • Vaclav Dlouhy - Kladno

  24. listopadu 2020

  Koupě bytu proběhla hladce a bez potíží. Ani nevím, že jsem něco kupoval :) .. Pan Šálený vše zařídil a dojednal. Pokud se objevila nějaká komplikace, byla panem Šáleným okamžitě vyřešena. Jasně a stručně podané informace. Jednička s hvezdičkou. V tomto případě pět hvězd. Děkuji.

 • Kateřina Lipanov - Kladno

  9. listopadu 2020

  Děkuji za skvělý přístup a nastavení mých osobních financí. Dnes mi přišel dopis od pojišťovny nže dostanu 41 tisíc z pracovní neschopnosti, moc děkuji za nastavení mé pojistky a všech ostatních smluv. Doporučuji.

 • Aneta Kittlerová - Kladno

  29. října 2020

  Skvělý a milý poradce, který nám pomohl s plánem na důchod, spořením pro děti a životním pojištěním. Určitě využijeme i pro refinancování hypotéky.

 • Petra Šilhanová - Kladno

  29. října 2020

  Profesionál na svém místě,který hledá pro svoje klienty nejlepší možná řešení,která dávají smysl.Velmi moc mu děkuji za jeho přístup.Díky němu jsem mohla vyřešit svoje finance po rozvodu,bez jeho pomoci bych neměla šanci to vyřešit.Patří mu moje velké díky i za nastavení životní pojistky a pokud budu někdy ještě něco potřebovat řešit,s důvěrou se na něj obrátím.

 • Vlasta Benešová - Praha

  28. října 2020

  Pan Šálený se stará o moje finance již řadu let k mé naprosté spokojenosti. Pomohl mi nastavit efektivní zhodnocování volných peněz, vyřešit pojištění rizik a v neposlední řadě mi pomohl zprostředkovat prodej nemovitosti a vyřešil financování nákupu nové. O moje finance se aktivně stará, získal si mou důvěru, a proto mohu jeho služby upřímně doporučit.

 • Jan Nosek - Praha

  26. října 2020

  Děkuji za pomoc při nastavení mého spoření na důchod a nastavení mé zivotni pojistky. Dále jsme investovaly do nástrojů které překonávají inflaci a to je pro mě důležité.