Petr Semrád

Petr SemrádPraha 4

O mně

Finance od srdce, financemi se zabývám 7 let aktivně a po zkušenostech jsem si založil vlastní firmu, která je založena na důvěře a férovosti. Rád říkám lidem pravdu tak, jak je. Dělám hodně hypoték a pojistek, poslední dobou jsou velmi žádané investice do komodit nebo alternativní investiční příležitosti.

 

První hodnocení

Hodnocení (celkem 1 hodnocení)

Zpracování osobních údajů

 1. Udělujete tímto souhlas společnosti Pireus, s.r.o., IČ: 64830900, DIČ: CZ64830900, se sídlem Martinická 987/3, 197 00 Praha 9, zapsané ve veřejném rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, v oddíle C, vložka 249184 (dále jen "Správce"), aby ve smyslu nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů (dále jen GDPR) zpracovávala tyto osobní údaje:
  • jméno a příjmení
  • e-mail
 2. Vaše osobní údaje budeme zpracovávat za účelem vystavení vámi poskytované reference na finančního poradce. Tyto údaje budou Správcem zpracovány po dobu trvání souhlasu.
 3. S výše uvedeným zpracováním udělujete svůj výslovný souhlas. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět, a to kliknutím na odhlašovací odkaz, který je součástí každé elektronické korespondence nebo zasláním emailu na adresu info@pireus.cz nebo písemně na adresu Správce.
 4. Zpracování osobních údajů je prováděno Správcem, osobní údaje však pro Správce mohou zpracovávat i tito zpracovatelé:
  1. ACTIVE 24, s.r.o., se sídlem Sokolovská 394/17, Praha 8, IČO 25115804, která je poskytovatelem datových úložišť a softwarových aplikací.
  2. Případně další poskytovatelé zpracovatelských softwarů, služeb a aplikací, které však v současné době společnost nevyužívá.
 5. Vezměte, prosím, na vědomí, že podle zákona o ochraně osobních údajů máte právo:
  • vzít souhlas kdykoliv zpět,
  • požadovat po nás informaci, jaké vaše osobní údaje zpracováváme,
  • požadovat po nás vysvětlení ohledně zpracování osobních údajů,
  • vyžádat si u nás přístup k těmto údajům a tyto nechat aktualizovat nebo opravit,
  • požadovat po nás výmaz těchto osobních údajů,
  • v případě pochybností o dodržování povinností souvisejících se zpracováním osobních údajů obrátit se na nás nebo na Úřad pro ochranu osobních údajů.
 • KK

  12. ledna 2016

  Měla jsem drahou pojistku se spořící složkou a invstici u Consequ. Pojistku jsme předělali, aby neobsahovala spoření, jen pojištění - nevěděla jsem tenkrát, že spoření je nesmysl - a Conseque jsme vypověděli uplně - byly tam strašně vysoký poplatky a malé výnosy a ty se ještě pak danili. Místo toho jsem koupila zlato, protože nevěřim akciím a fondům a tak. Poradce měl obrovský přehled a uměl reagovat na všechny moje záludný dotazy.