Bc. Pavel Beran

Bc. Pavel BeranPraha

O mně

Jsem profesionální finanční poradce. V oboru pracuji již od roku 2007, od té doby jsem získal mnoho zkušeností a vědomostí jak Vám správně pomoci.  Díky mé práci ušetříte čas a zlepšíte svoji současnou finanční situaci. 

Největším benefitem pro mé klienty je to, že se o ně dlouhodobě starám. Z mé strany má každý můj klient garantováno, že mu i nadále dlouhodobě budu pomáhat. Za to jsou mi moji současní klienti vděční. 

Když vidím, že jsem poradil svému klientovi a on diky mé radě ušetřil cca. 150.000,- Kč na hypotéce, případně jsem dalším sloučit několik půjček a oni ušetřili 2.500,- měsíčně, nebo dalším jsem poradil tak, že dostali vyplaceno měsíčně 10.000,- od pojišťovny, celkem zhruba 80.000,- jsou mi tito lidé vděční a váží si mé práce.  Tohle je pro mně jeden z nejvíce příjemných okamžiků v mé profesi.

První hodnocení

10 hodnocení

25 hodnocení

50 hodnocení

100 hodnocení

Hodnocení (celkem 176 hodnocení)

Zpracování osobních údajů

 1. Udělujete tímto souhlas společnosti Pireus, s.r.o., IČ: 64830900, DIČ: CZ64830900, se sídlem Martinická 987/3, 197 00 Praha 9, zapsané ve veřejném rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, v oddíle C, vložka 249184 (dále jen "Správce"), aby ve smyslu nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů (dále jen GDPR) zpracovávala tyto osobní údaje:
  • jméno a příjmení
  • e-mail
 2. Vaše osobní údaje budeme zpracovávat za účelem vystavení vámi poskytované reference na finančního poradce. Tyto údaje budou Správcem zpracovány po dobu trvání souhlasu.
 3. S výše uvedeným zpracováním udělujete svůj výslovný souhlas. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět, a to kliknutím na odhlašovací odkaz, který je součástí každé elektronické korespondence nebo zasláním emailu na adresu info@pireus.cz nebo písemně na adresu Správce.
 4. Zpracování osobních údajů je prováděno Správcem, osobní údaje však pro Správce mohou zpracovávat i tito zpracovatelé:
  1. ACTIVE 24, s.r.o., se sídlem Sokolovská 394/17, Praha 8, IČO 25115804, která je poskytovatelem datových úložišť a softwarových aplikací.
  2. Případně další poskytovatelé zpracovatelských softwarů, služeb a aplikací, které však v současné době společnost nevyužívá.
 5. Vezměte, prosím, na vědomí, že podle zákona o ochraně osobních údajů máte právo:
  • vzít souhlas kdykoliv zpět,
  • požadovat po nás informaci, jaké vaše osobní údaje zpracováváme,
  • požadovat po nás vysvětlení ohledně zpracování osobních údajů,
  • vyžádat si u nás přístup k těmto údajům a tyto nechat aktualizovat nebo opravit,
  • požadovat po nás výmaz těchto osobních údajů,
  • v případě pochybností o dodržování povinností souvisejících se zpracováním osobních údajů obrátit se na nás nebo na Úřad pro ochranu osobních údajů.
 • Václav Krs - Praha

  20. dubna 2021

  S panem Beranem jsem maximálně spokojený. Pomohl mi s úvěrem který jsem potrevoval na postavení svého domu. Zajistil mi nízké úroky, poradil co mám dělat.

 • Václav Neruda - Praha

  10. dubna 2021

  Dobrý den, s panem.Beranem mám výborné zkušenosti, dostal jsem se kdysi do finančních problémů, díky němu jsme vše vyřešili. Tehdy mi na pobočce špatně informovali o tom, že bych již mohl vybrat jedno spoření, pan Beran se na vše podíval, a poradil mi pravý opak a měl pravdu. Spoření šlo vybrat okamžitě, následně nám poradil jak se postupně zbavovat malých půjček a karet.... Díky jeho radám celá naše rodina neskončila v exekuci. Jsem mu za to dodnes vděčný.

 • Jana Horká - Praha

  9. dubna 2021

  S panem Beranem se známe už hodně dlouho. Je to můj finanční poradce. Jsem s ním hodně spokojená. Pokaždé mi pomohl a poradil. Je na něj spolehnutí. Kdykoliv jsem se mu ozvala, rád mi se vším poradil a vše zařídil.

 • Kateřina Burdová - Praha

  6. dubna 2021

  Asi před pěti lety jsem si vzala úvěr na koupi bytu. Tehdy byly celkem drahé hypotéky, ale jiným způsobem bych byt nekoupila tak jsem to zkusila. Moje banka mi však nabídla opět podobně vysoké úroky,jako jsme měla doposud. Proto jsem oslovila pana Berana. Pan Beran je usměvavý člověk, který je profík ve svém oboru. Zařídil mi mnohem lepší podmínky, než jsem měla doposud.

 • Václav Malý - Praha

  3. dubna 2021

  S panem Beranem jsem řešil refinancování svých úvěrů. Sám se ve financích nevyznám, nemám čas zjišťovat veškeré nabídky, proto jsem oslovil právě jeho. Jednání s panem Beranem bylo na výborné úrovni. Vždy mi dokázal poradit, informoval mne o všem podstatném, zároveň však vše vysvětlil lidsky, rozumně. Sloučil mi všechny úvěry do jednoho úvěru, zůstala mi akorát hypotéka. Rozhodli jsme se nakonec pro variantu, kdy sice platím pořád stejné splátky, ale konec hypotéky jsem si zkrátil o 4 roky. Ušetřím tak přes 100.000,-Kč. Jsem moc rád, že jsem si nechal poradit. Václav Malý

 • Jiří Nový - Praha

  29. března 2021

  Když jsem kupoval byt, tak jsem chtěl poradit,jak na to,co se týká peněz. Měl jsem nasestřeno pouze zhruba 10%. Nevěděl jsem,zda mam vůbec nějakou šanci. Zavolal jsem proto panu Beranovi a ten mi hodně pomohl. Nemusel jsem dávat žádné další peníze na nákup bytu, stacilo 10%. Navíc mi vyřídil i tak velmi nízké úroky na hypotéce. Sám bych to takhle nezvládl, udělal jsem dobře, že jsem si nechal poradit. Jiří Nový

 • Jiří Vaněk - Praha

  27. března 2021

  Pan Beran mi pomohl zařídit hypotéku,kterou jsem potřeboval na stavbu svého domu. Poradil mi hodně věcí, ťak,aby vše vyšlo. Většinu papírování zařídil on, našel pro mne banku s nízkými úroky. Díky němu jsem se dostal na hodně malé úroky. Bez něj bych to asi sám jen těžko zvládl. Vaněk

 • Jana Boumová - Praha

  22. března 2021

  Našla jsem si na internetu kontakt na pana Berana. Měla jsem totiž hypotéku od své banky a další 2 úvěry. Nebyla jsem s tím spokojená, protože jsem platila zbytečně moc peněz měsíčně. Pan Beran mme navštívil, popovidal si se mnou příjemně, zjistil, s čím chci pomoci. Podařilo se mu sloučit všechny úvěry do jednoho. Navíc ještě díky akci v bance zajistil hodně nízké celkové úroky. Dnes platím o několik tisíc měsíčně méně. Ušetřím tak spoustu peněz. Jana Boumová

 • Jan Kral - Praha

  22. března 2021

  Pan Beran je můj dlouholetý poradce. Známe se už přes 10 let. Zařizovat mi pojištění, spoření,kontroluje mi pravidelně všechny smlouvy. Jsem s ním velice spokojený, kdykoliv jsem potřeboval, tak mi pomohl. Když jsem měl úraz, poradil mi, jak jej nahlásit na pojišťovnu, připravil veškeré formuláře. Nestalo se, že by nepomohl. Jsem rad,že jsem se rozhodl právě pro něj. Král

 • Jan Kos - Praha

  18. března 2021

  Rozhodli jsme se se ženou, že si necháme postavit domeček a odstěhujeme se z bytu. Oslovili jsme proto pana Berana,aby nám pomohl s financováním domku. Už od první schůzky vse probíhalo parádně, pan Beran nám zodpověděl všechny dotazy,navíc nám poradil takovým způsobem, že jsme nemuseli dávat žádné vlastní peníze. Poradil nám věci, které jsme ani netušili, že takto jdou udělat. Poté nám se vším pomohl zařídit. Už bychom neměnili. Jsme hodně spokojení. Kosovi