Bc. Pavel Beran

Bc. Pavel BeranPraha

O mně

Jsem profesionální finanční poradce. V oboru pracuji již od roku 2007, od té doby jsem získal mnoho zkušeností a vědomostí jak Vám správně pomoci.  Díky mé práci ušetříte čas a zlepšíte svoji současnou finanční situaci. 

Největším benefitem pro mé klienty je to, že se o ně dlouhodobě starám. Z mé strany má každý můj klient garantováno, že mu i nadále dlouhodobě budu pomáhat. Za to jsou mi moji současní klienti vděční. 

Když vidím, že jsem poradil svému klientovi a on diky mé radě ušetřil cca. 150.000,- Kč na hypotéce, případně jsem dalším sloučit několik půjček a oni ušetřili 2.500,- měsíčně, nebo dalším jsem poradil tak, že dostali vyplaceno měsíčně 10.000,- od pojišťovny, celkem zhruba 80.000,- jsou mi tito lidé vděční a váží si mé práce.  Tohle je pro mně jeden z nejvíce příjemných okamžiků v mé profesi.

Kontaktujte mne na telefonním čísle:

775 641 400 

případně na mém emailu:

pavel.beran@ovbmail.cz 

První hodnocení

10 hodnocení

25 hodnocení

50 hodnocení

100 hodnocení

Hodnocení (celkem 216 hodnocení)

Zpracování osobních údajů

 1. Udělujete tímto souhlas společnosti Pireus, s.r.o., IČ: 64830900, DIČ: CZ64830900, se sídlem Martinická 987/3, 197 00 Praha 9, zapsané ve veřejném rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, v oddíle C, vložka 249184 (dále jen "Správce"), aby ve smyslu nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů (dále jen GDPR) zpracovávala tyto osobní údaje:
  • jméno a příjmení
  • e-mail
 2. Vaše osobní údaje budeme zpracovávat za účelem vystavení vámi poskytované reference na finančního poradce. Tyto údaje budou Správcem zpracovány po dobu trvání souhlasu.
 3. S výše uvedeným zpracováním udělujete svůj výslovný souhlas. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět, a to kliknutím na odhlašovací odkaz, který je součástí každé elektronické korespondence nebo zasláním emailu na adresu info@pireus.cz nebo písemně na adresu Správce.
 4. Zpracování osobních údajů je prováděno Správcem, osobní údaje však pro Správce mohou zpracovávat i tito zpracovatelé:
  1. ACTIVE 24, s.r.o., se sídlem Sokolovská 394/17, Praha 8, IČO 25115804, která je poskytovatelem datových úložišť a softwarových aplikací.
  2. Případně další poskytovatelé zpracovatelských softwarů, služeb a aplikací, které však v současné době společnost nevyužívá.
 5. Vezměte, prosím, na vědomí, že podle zákona o ochraně osobních údajů máte právo:
  • vzít souhlas kdykoliv zpět,
  • požadovat po nás informaci, jaké vaše osobní údaje zpracováváme,
  • požadovat po nás vysvětlení ohledně zpracování osobních údajů,
  • vyžádat si u nás přístup k těmto údajům a tyto nechat aktualizovat nebo opravit,
  • požadovat po nás výmaz těchto osobních údajů,
  • v případě pochybností o dodržování povinností souvisejících se zpracováním osobních údajů obrátit se na nás nebo na Úřad pro ochranu osobních údajů.
 • Věra Nová - Praha

  13. září 2021

  Pan Beran je velmi zkušený poradce . Letos mi pomohl s refinancováním hypotečního úvěru. Usetrim celkem asi 100.000,- Kč.

 • Jana Krátká - Praha

  8. září 2021

  Tento finanční poradce mi již několikrát pomohl. V minulosti mi zařídil urazovku, nyní s ním řeším refinancování úvěrů. Je to člověk, který ví co dělá.

 • Václav Nývlt - Praha

  7. září 2021

  Již po několikáté mi pan Beran pomohl, tentokrát s hypotečním úvěrem, zařídil mi nízké úroky, ušetřím díky němu desítky tisíc korun.

 • Jan Král - Plzeň

  1. září 2021

  Mnohaleté výborná zkušenost s tímto poradcem. Je na něj spolehnutí. Vždy mi pomohl.

 • Václava Pavková - Praha

  1. září 2021

  Mohu jen doporučit, od tohoto finanční finančního poradce si nechte poradit. Jsem s ním maximálně spokojená.

 • Jiří Nový - Praha

  31. srpna 2021

  Je to můj dlouholetý finanční poradce, který mi už mnohokrát pomohl. Nikdy se na mne nevykaslal. Po těch letech se z něj stal profík, přesto je to pořád stejný skromný člověk. Naposledy mi pomohl s hypotékou na dům.

 • Josef Král - Praha

  29. srpna 2021

  Pavel Beran je můj dlouholetý finanční poradce. Je to už téměř 15 let co mi pomáhá. Mám s ním takové zkušenosti, že se na mně nikdy nevykaslal. Když jsem potřeboval s něčím pomoci, vyplnit formuláře, nahlásit úraz, ap. vždycky mi pomohl. Navíc pravidelně mne navštěvuje a dál mi pomáhá. Jsem s ním hodně spokojený.

 • Jana Fořtová - Praha

  29. srpna 2021

  Můj kamarád mi doporučil pana Berana když jsem potřeboval zařídit hypotéku na dům a následnou rekonstrukci. Na první schůzce si pan Beran zjistil všechny potřebné informace, následně nám vysvětlil všechny naše otázky. Ví o dané problematice opravdu hodně. Poradil nám věci, které jsme vůbec netušili, že tak jdou udělat. Se vším nám pomohl. Jsme s ním hodně spokojeni.

 • Jaroslav Krotký - Praha

  19. srpna 2021

  S panem Beranem jsem velice spokojený, pomohl mi nejen s hypotékou, ale se všemi ostatními smlouvami. Hned od začátku bylo znát, že je to člověk, který má obrovské zkušenosti. Setkání s ním bylo vždy příjemné. Myslel jsem si, že na hypotéku ani nedosahnu, pan Beran však vše připravil tak, že dnes už bydlím ve svém.

 • Jan Krátký - Praha

  17. srpna 2021

  Potřeboval jsem předělat dům, takže jsem si musel půjčit od banky peníze. Pan Beran mi se vším pomohl, nebýt jeho rad, myslím, že bych to sám nezvládl. Vše mi trpělivě vysvětlil, poradil co mám dělat. Hlavně na mně nijak netlačil. Je hodně znát, že má v daném oboru obrovské zkušenosti. Jan Krátký