Bc. Pavel Beran

Bc. Pavel BeranPraha

O mně

Jsem profesionální finanční poradce. V oboru pracuji již od roku 2007, od té doby jsem získal mnoho zkušeností a vědomostí jak Vám správně pomoci.  Díky mé práci ušetříte čas a zlepšíte svoji současnou finanční situaci.

První hodnocení

10 hodnocení

25 hodnocení

50 hodnocení

100 hodnocení

Hodnocení (celkem 129 hodnocení)

Zpracování osobních údajů

 1. Udělujete tímto souhlas společnosti Pireus, s.r.o., IČ: 64830900, DIČ: CZ64830900, se sídlem Martinická 987/3, 197 00 Praha 9, zapsané ve veřejném rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, v oddíle C, vložka 249184 (dále jen "Správce"), aby ve smyslu nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů (dále jen GDPR) zpracovávala tyto osobní údaje:
  • jméno a příjmení
  • e-mail
 2. Vaše osobní údaje budeme zpracovávat za účelem vystavení vámi poskytované reference na finančního poradce. Tyto údaje budou Správcem zpracovány po dobu trvání souhlasu.
 3. S výše uvedeným zpracováním udělujete svůj výslovný souhlas. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět, a to kliknutím na odhlašovací odkaz, který je součástí každé elektronické korespondence nebo zasláním emailu na adresu info@pireus.cz nebo písemně na adresu Správce.
 4. Zpracování osobních údajů je prováděno Správcem, osobní údaje však pro Správce mohou zpracovávat i tito zpracovatelé:
  1. ACTIVE 24, s.r.o., se sídlem Sokolovská 394/17, Praha 8, IČO 25115804, která je poskytovatelem datových úložišť a softwarových aplikací.
  2. Případně další poskytovatelé zpracovatelských softwarů, služeb a aplikací, které však v současné době společnost nevyužívá.
 5. Vezměte, prosím, na vědomí, že podle zákona o ochraně osobních údajů máte právo:
  • vzít souhlas kdykoliv zpět,
  • požadovat po nás informaci, jaké vaše osobní údaje zpracováváme,
  • požadovat po nás vysvětlení ohledně zpracování osobních údajů,
  • vyžádat si u nás přístup k těmto údajům a tyto nechat aktualizovat nebo opravit,
  • požadovat po nás výmaz těchto osobních údajů,
  • v případě pochybností o dodržování povinností souvisejících se zpracováním osobních údajů obrátit se na nás nebo na Úřad pro ochranu osobních údajů.
 • Hanna Harsaran - Plzeň

  14. července 2020

  Jsem cizinec,moc se nevyznám v tom,jak to funguje v ČR,když jsem tady kupoval byt na hypotéku, původní poradce mi udělal více nevýhodných smluv. Když jsem poznal pana Berana, byl jsme rád. Ušetřil mně peníze na hypotece, nastavil správně pojištění, vysvětlil a přizpůsobil spoření, udělal toho pro mě hodně. Můžu ho pouze doporučit.

 • Jan Gucka - Plzeň

  10. července 2020

  Velmi ochotný a dobrý poradce, který má obrovské zkušenosti v oboru. Cokoliv jsem s ním řešil,vždy věděl jak mi pomoci. Do ničeho mně nepřesvědčoval a hlavně nenutil.

 • Kateřina Buršíková - Praha

  9. července 2020

  Pan Beran je náš mnohlaletý finanční poradce, který nám vždy pomohl,když bylo třeba. Už se známe přes 10 let a je na něj spolehnutí. Zároveň je to fajn člověk, který si nehraje na žádného namyšleného ředitele, naopak. I po tak dlouhé době se vždy jednou za čas vidíme a procházíme spolu vhodnost smlouv,které máme uzavřené.

 • Věra Řeková - Plzeň

  5. července 2020

  Kamarádka koupila před půl rokem byt a chválila právě finančního poradce pana Berana. Zkusila jsem využít jeho služby také a jsem maximálně spokojená. Pomohl mi s refinancování hypotéky, ušetřil mi tak hodně peněz. Jsme dál v kontaktu a řešíme spolu další věci které potřebuji.

 • Jindřich Buchwald - Plzeň

  3. července 2020

  Jsem velice spokojený s tím, jak se o mě pan Beran stará. Zařídil jsem si u něj úrazovku a všechno je v naprostém pořádku. Pan Beran my nyní pomohl s vyplnenim formulářů když jsem měl úraz, dostal jsem hezké peníze od pojišťovny. Doporučuji. Buchwald

 • Jaroslav Kruhavec - Praha

  1. července 2020

  Chtěl jsem si koupit pozemek a následně začít stavět dům, vzhledem k tomu,že se jednalo o aukci, nedařilo se mi sehnat vhodnou banku. Oslovil jsem tedy finančního poradce Pavla Berana a ten mi dobře poradil. Udělali jsme předhypotéku a díky tomu vše vyšlo jak mělo. Jaroslav

 • Jiří Kruha - Praha

  25. června 2020

  Když mi končila fixace u hypotéky, sháněl jsem někoho,kdo mi pomůže zařídit,ab se mi nezvýšily splátky u hypotéky. Oslovil jsem tedy pana Berana a udělal jsem dobře. Nejen že neplatím více,ale naopak splácím ještě méně než doposud. Jsem se službami od pana Berana hodně spokojený.

 • Věra Bránová

  22. června 2020

  Potřebovali jsme zařídit cestovní pojištění před cestou na dovolenou. Pan Beran nám dobře poradil , zároveň s námi probral veškeré rodinné finance. Jsme mu za ti vděční, ušetřil nám peníze, navíc zařídil to,co jsme potřebovali. Bohužel se mi stal úraz při lyžování, díky panu Beranovi jsem měla dorovnaný celý příjem ikdyz jsem nemohla do práce. Léčila jsem se několik měsíců a po celou dobu jsem dostávala peníze od pojišťovny. Musím mu poděkovat. Bránovi

 • Jiří Witrmam

  20. června 2020

  Je to už několik měsíců,co jsem začal řešit stavbu mého rodinného domku. Měl jsem od několika lidí různé nabídky na úvěr. Pán Beran byl však nejschopnější. Našel mi velmi levný úrok navíc bez dalších podmínek ze strany banky. Kromě toho ikdyz nevyšel odhad, vše zařídil, abychom stejně úvěr získali. Je to profíky. Jiří

 • Jan Novák

  17. června 2020

  Chtěl jsem od pana Berana vyřídit hypoteční úvěr, kupoval jsem byt. Pan Beran vše zařídil,je s ním skvělá komunikace, vše mi vždy skvěle vysvětlil, dával mi průběžně vědět v jakém stavu je schválení úvěru, vše bylo z jeho strany perfektní .