Bc. Pavel Beran

Bc. Pavel BeranPraha

O mně

Jsem profesionální finanční poradce. V oboru pracuji již od roku 2007, od té doby jsem získal mnoho zkušeností a vědomostí jak Vám správně pomoci.  Díky mé práci ušetříte čas a zlepšíte svoji současnou finanční situaci. 

Největším benefitem pro mé klienty je to, že se o ně dlouhodobě starám. Z mé strany má každý můj klient garantováno, že mu i nadále dlouhodobě budu pomáhat. Za to jsou mi moji současní klienti vděční. 

Když vidím, že jsem poradil svému klientovi a on diky mé radě ušetřil cca. 150.000,- Kč na hypotéce, případně jsem dalším sloučit několik půjček a oni ušetřili 2.500,- měsíčně, nebo dalším jsem poradil tak, že dostali vyplaceno měsíčně 10.000,- od pojišťovny, celkem zhruba 80.000,- jsou mi tito lidé vděční a váží si mé práce.  Tohle je pro mně jeden z nejvíce příjemných okamžiků v mé profesi.

Kontaktujte mne na telefonním čísle:

775 641 400 

případně na mém emailu:

pavel.beran@ovbmail.cz 

První hodnocení

10 hodnocení

25 hodnocení

50 hodnocení

100 hodnocení

Hodnocení (celkem 233 hodnocení)

Zpracování osobních údajů

 1. Udělujete tímto souhlas společnosti Pireus, s.r.o., IČ: 64830900, DIČ: CZ64830900, se sídlem Martinická 987/3, 197 00 Praha 9, zapsané ve veřejném rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, v oddíle C, vložka 249184 (dále jen "Správce"), aby ve smyslu nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů (dále jen GDPR) zpracovávala tyto osobní údaje:
  • jméno a příjmení
  • e-mail
 2. Vaše osobní údaje budeme zpracovávat za účelem vystavení vámi poskytované reference na finančního poradce. Tyto údaje budou Správcem zpracovány po dobu trvání souhlasu.
 3. S výše uvedeným zpracováním udělujete svůj výslovný souhlas. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět, a to kliknutím na odhlašovací odkaz, který je součástí každé elektronické korespondence nebo zasláním emailu na adresu info@pireus.cz nebo písemně na adresu Správce.
 4. Zpracování osobních údajů je prováděno Správcem, osobní údaje však pro Správce mohou zpracovávat i tito zpracovatelé:
  1. ACTIVE 24, s.r.o., se sídlem Sokolovská 394/17, Praha 8, IČO 25115804, která je poskytovatelem datových úložišť a softwarových aplikací.
  2. Případně další poskytovatelé zpracovatelských softwarů, služeb a aplikací, které však v současné době společnost nevyužívá.
 5. Vezměte, prosím, na vědomí, že podle zákona o ochraně osobních údajů máte právo:
  • vzít souhlas kdykoliv zpět,
  • požadovat po nás informaci, jaké vaše osobní údaje zpracováváme,
  • požadovat po nás vysvětlení ohledně zpracování osobních údajů,
  • vyžádat si u nás přístup k těmto údajům a tyto nechat aktualizovat nebo opravit,
  • požadovat po nás výmaz těchto osobních údajů,
  • v případě pochybností o dodržování povinností souvisejících se zpracováním osobních údajů obrátit se na nás nebo na Úřad pro ochranu osobních údajů.
 • Jaroslav Nevrlý - Praha

  27. listopadu 2021

  Pan Beran se o nás stará už přes 10 let. Přebral nás po jeho kolegovi. Bylo u nás už více poradců, ale nikdo se tak o nás nikdy nepostaral jako pan Beran. Investujeme peníze, už jsme vydělaly desítky tisíc korun, za několik let, díky panu Beranovi jsme zhodnotily výrazně naše úspory. Kromě toho, když se mi stal úraz, tak mi pomohl s vyřízením. Pravidelně nás navštěvuje, aktualizujeme současné smlouvy, probirame různé možnosti investic,zkrátka se o nás stará tak jak má.

 • Jan Bahoň - Plzeň

  25. listopadu 2021

  Potřeboval jsem si půjčit peníze na rozjezd podnikání. Moje banka mi nabídla vysoké úroky, proto jsem zavolal panu Beranovi. Ten se mnou projednal vše potřebné a následně mi udělal bezkonkurenční velice levnou nabídku. Získal jsem půjčku s tak nízkými úroky, že jsem tomu sám nemohl uvěřit. Ušetřil jsem díky tomu hodně peněz. Jan Bahoň

 • Adam Krs - Praha

  23. listopadu 2021

  Od rodičů jsem dostal větší obnos peněz, proto jsme přemýšlel, jak je zhodnotit,abych je neměl na běžném účtu. Chtěl jsem se do toho pustit sám, ale informací byla obrovská spousta. Proto jsem oslovil pana Berana a udělal jsem dobře. Pomohl mi nastavit investice do mnoha oblastí, firem,ap. Mé investice mi vydělávají. Jsem rád, že jsem si nechal poradit. Adam Krs

 • Kristýna Hvězdová - Praha

  17. listopadu 2021

  Kamarád mi doporučil pana Berana a udělala jsem dobře, že jsem se s ním sešla. Rodiče mi založili nějaké smlouvy, pak mi je předali abych si je dal platila sama, pan Beran vse prekontroloval, nechali jsme to ,co bylo dobře nastavené, ostatní jsme upravili. Sama se v těchhle věcech nevyznám. Jsem ráda, že mi takhle pomohl.

 • Klára Hrubá - Praha

  13. listopadu 2021

  Vzhledem k zdražování jsem se rozhodla investovat svoje peníze. Naštěstí mi pomohl pan Beran. Již několik let investuji a penízky přibývají. Musím za to poděkovat hlavně panu Beranovi, ten mi se vším pomohl.

 • Josef Králík Praha - Praha

  13. listopadu 2021

  Pan Beran je šikovnej poradce. Pomohl mi ušetřit několik desítek tisíc na půjčkách. Mám nyní levnější úvěr než kdokoliv z mých známých. Jsem rád, že jsem si od něj nechal poradit.

 • Václava Bublová - Praha

  7. listopadu 2021

  Pana Berana znám.pres své rodiče už hodně let. Celá naše rodina jsme spokojeni, že se o nás stará. Nejednou nám pomohl. Více takových jako je on...

 • Klára Holubová - Praha

  3. listopadu 2021

  Po nástupu do práce jsem hledala člověka, který mi pomůže nastavit správným způsobem mé finance. Vůbec se v tomhle směru nevyznám, proto jsem oslovila pana Berana. A udělala jsem dobře. Pan Beran minporadil, jak si začít vytvářet finanční polštář na jednotlivé mé cíle a sny. Poradil mi přesně to co jsem potřebovala. Nastavili jsme vše tak, aby to dávalo smysl a já z toho měla co nejvyšší užitek. Jsem s tím velice spokojená.

 • Jan Krs - Praha

  30. října 2021

  Můj dlouholetý finanční poradce, který mi již mnohokrát poradil. Už se známe dlouho. Vždy když potřebuji pomoci, zavolám panu Beranovi a on mi pomůže. Zařídil jsem si u něj urazovku, pojistku na auto, ap. Už několikrát jsem měl úraz, líbí se mi,že mi vzdy připraví všechny formuláře, já se nemusím téměř o nic starat.

 • Klára Hodná - Praha

  28. října 2021

  Pan Beran je můj dlouholetý finanční poradce. Známe se již přes 10 let. Pomohl mi již vícekrát. Například mi zařídil levnou hypoteku, kvalitní urazovku. Když se mi stal.úraz, připravil mi papíry, se vším mi pomohl. Je velice ochotný, fajn člověk.