Bc. Pavel Beran

Bc. Pavel BeranPraha

O mně

Jsem profesionální finanční poradce. V oboru pracuji již od roku 2007, od té doby jsem získal mnoho zkušeností a vědomostí jak Vám správně pomoci.  Díky mé práci ušetříte čas a zlepšíte svoji současnou finanční situaci.

První hodnocení

10 hodnocení

25 hodnocení

50 hodnocení

100 hodnocení

Hodnocení (celkem 138 hodnocení)

Zpracování osobních údajů

 1. Udělujete tímto souhlas společnosti Pireus, s.r.o., IČ: 64830900, DIČ: CZ64830900, se sídlem Martinická 987/3, 197 00 Praha 9, zapsané ve veřejném rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, v oddíle C, vložka 249184 (dále jen "Správce"), aby ve smyslu nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů (dále jen GDPR) zpracovávala tyto osobní údaje:
  • jméno a příjmení
  • e-mail
 2. Vaše osobní údaje budeme zpracovávat za účelem vystavení vámi poskytované reference na finančního poradce. Tyto údaje budou Správcem zpracovány po dobu trvání souhlasu.
 3. S výše uvedeným zpracováním udělujete svůj výslovný souhlas. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět, a to kliknutím na odhlašovací odkaz, který je součástí každé elektronické korespondence nebo zasláním emailu na adresu info@pireus.cz nebo písemně na adresu Správce.
 4. Zpracování osobních údajů je prováděno Správcem, osobní údaje však pro Správce mohou zpracovávat i tito zpracovatelé:
  1. ACTIVE 24, s.r.o., se sídlem Sokolovská 394/17, Praha 8, IČO 25115804, která je poskytovatelem datových úložišť a softwarových aplikací.
  2. Případně další poskytovatelé zpracovatelských softwarů, služeb a aplikací, které však v současné době společnost nevyužívá.
 5. Vezměte, prosím, na vědomí, že podle zákona o ochraně osobních údajů máte právo:
  • vzít souhlas kdykoliv zpět,
  • požadovat po nás informaci, jaké vaše osobní údaje zpracováváme,
  • požadovat po nás vysvětlení ohledně zpracování osobních údajů,
  • vyžádat si u nás přístup k těmto údajům a tyto nechat aktualizovat nebo opravit,
  • požadovat po nás výmaz těchto osobních údajů,
  • v případě pochybností o dodržování povinností souvisejících se zpracováním osobních údajů obrátit se na nás nebo na Úřad pro ochranu osobních údajů.
 • Jana Vondrušková - Praha

  11. srpna 2020

  Zavolala jsem panu Beranovi ohledně úvěru na rekonstrukci a udělala jsem dobře. Hned od první schůzky bylo znát, že je to člověk, který ví co dělá. Díky němu nemám dnes nějakou drahou půjčku, ale levný hypoteční úvěr. Můj případ nebyl úplně jednoduchý vzhledem k tomu,že nemovitost už byla zastavena, avšak pan Beran si s tím poradil na jedničku. Dnes mám levný a nízký úrok a splácím nízkou splátku.

 • Kateřina Valchová - Praha

  7. srpna 2020

  Pan Beran nám pomohl hodně s úvěrem, který jsme chtěli na to, abychom postavili domek. Je znát, že už toho má hodně za sebou. Naše situace rozhodně nebyla jednoduchá, přesto jsme nakonec našli řešení. Pan Beran se hodně snažil vše ideálně pro nás vyřešit a povedlo se mu to , za to bych mu ráda poděkovala. Sehnal nám levný úvěr, pomohl i s mnoha dokumenty, které připravil, ale hlavně, věděl si rady a bylo znát, že má nemalé zkušenosti.

 • Jindřich Hulka - Praha

  5. srpna 2020

  Pan Beran mi hodně pomohl s hypotečním úvěrem. Původně jsem měl dva dražší úvěry, on mi zařídil nižší úroky a ještě dokázal dát oba úvěry dohromady. Výsledek je takový, že splácím o dost méně. Ušetřil jsem tak desítky tisíc korun. Jsme spolu dál v kontaktu a řešíme i další věci, jako pojištění, apod. Hulka

 • Jana Skalková - Praha

  1. srpna 2020

  Kdo potřebujete poradit ohledně hypotéky, určitě panu Beranovi zavolejte. Já to také udělala a nemůžu ho vynachválit. Pomohl mi tak,že jsem nemusela použít vlastní peníze, postavila jsem si vlastní domeček, vše bylo ze strany pana Berana perfektní. Navíc mi vybral nejlevnější úvěr, nastavil jej jak jsem chtěla a ještě vyjednal u banky slevy,díky kterým jsem nezaplatila vůbec nic. Skalková

 • Jindřich Hass - Praha

  28. července 2020

  Předtím, než jsem kupoval byt jsem oslovil pana Berana a udělal jsem dobře, zařídil mi levné úroky u hypotéky, oběhal spoustu papírů,nemusel jsem téměř nic dělat, všechno zařídil. Průběžně mi dal vždy vědět, jak vše pokračuje. Jsem rád , že mám takového finančního poradce.

 • Věra Bitner - Praha

  24. července 2020

  Pan Beran je velmi schopný a zároveň lidský poradce. Nikdy nás do ničeho nenutil. Vše si vždy výborně připravil. Už nám několikrát pomohl, zkonsolidoval nám půjčky a hypotéku do jednoho. Ušetřili jsme tak nemalé peníze. Jsem s ním hodně spokojená.

 • Věra Korulová - Klatovy

  21. července 2020

  Platila jsem drahou pojistku na auto. Kamarádka mi doporučila pana Berana, ten nejen, že zlevnil pojistku,ale zkontroloval všechny ostatní smlouvy a nastavil je tak,jak jsem aktuálně potřebovala. Dodnes když něco potřebuji obracím se pouze na něho. Jsem ráda, že jsem našla někoho,kdo během několika málo měsíců v tomto oboru neskončil a naopak se o moje finance i nadále stará.

 • Jaroslav Novák - Praha

  18. července 2020

  Přes svoji ženu jsem se dostal k Pavlovi Beranovi , tehdy jsem chtěl zkontrolovat nastavení svých smluv a udělal jsem dobře. Pomohl mi totiž s refinancování hypotéky, ušetřil mi peníze u podílových fondů, nastavil spoření,.... Udělal toho pro mně už hodně. Můj syn má přes pana Berana úrazovku a už několikrát jsme čerpali peníze vždy jsem byl se vším spokojený.

 • František Beran - Plzeň

  16. července 2020

  S tímto pánem jsem řešil konsolidaci půjček a vše dopadlo velmi dobře. V minulosti jsem si to řešil sám a nadělal jsem víc chyb než užitku, díky panu Beranovi proběhlo vše tak jak mělo. Platím méně, mám daleko menší úroky. Jsem hodně spokojený.

 • Hanna Harsaran - Plzeň

  14. července 2020

  Jsem cizinec,moc se nevyznám v tom,jak to funguje v ČR,když jsem tady kupoval byt na hypotéku, původní poradce mi udělal více nevýhodných smluv. Když jsem poznal pana Berana, byl jsme rád. Ušetřil mně peníze na hypotece, nastavil správně pojištění, vysvětlil a přizpůsobil spoření, udělal toho pro mě hodně. Můžu ho pouze doporučit.