Bc. Pavel Beran

Bc. Pavel BeranPlzeň

O mně

Jsem profesionální finanční poradce. V oboru pracuji již od roku 2007, od té doby jsem získal mnoho zkušeností a vědomostí jak Vám správně pomoci.  Díky mé práci ušetříte čas a zlepšíte svoji současnou finanční situaci.

První hodnocení

10 hodnocení

25 hodnocení

50 hodnocení

100 hodnocení

Hodnocení (celkem 157 hodnocení)

Zpracování osobních údajů

 1. Udělujete tímto souhlas společnosti Pireus, s.r.o., IČ: 64830900, DIČ: CZ64830900, se sídlem Martinická 987/3, 197 00 Praha 9, zapsané ve veřejném rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, v oddíle C, vložka 249184 (dále jen "Správce"), aby ve smyslu nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů (dále jen GDPR) zpracovávala tyto osobní údaje:
  • jméno a příjmení
  • e-mail
 2. Vaše osobní údaje budeme zpracovávat za účelem vystavení vámi poskytované reference na finančního poradce. Tyto údaje budou Správcem zpracovány po dobu trvání souhlasu.
 3. S výše uvedeným zpracováním udělujete svůj výslovný souhlas. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět, a to kliknutím na odhlašovací odkaz, který je součástí každé elektronické korespondence nebo zasláním emailu na adresu info@pireus.cz nebo písemně na adresu Správce.
 4. Zpracování osobních údajů je prováděno Správcem, osobní údaje však pro Správce mohou zpracovávat i tito zpracovatelé:
  1. ACTIVE 24, s.r.o., se sídlem Sokolovská 394/17, Praha 8, IČO 25115804, která je poskytovatelem datových úložišť a softwarových aplikací.
  2. Případně další poskytovatelé zpracovatelských softwarů, služeb a aplikací, které však v současné době společnost nevyužívá.
 5. Vezměte, prosím, na vědomí, že podle zákona o ochraně osobních údajů máte právo:
  • vzít souhlas kdykoliv zpět,
  • požadovat po nás informaci, jaké vaše osobní údaje zpracováváme,
  • požadovat po nás vysvětlení ohledně zpracování osobních údajů,
  • vyžádat si u nás přístup k těmto údajům a tyto nechat aktualizovat nebo opravit,
  • požadovat po nás výmaz těchto osobních údajů,
  • v případě pochybností o dodržování povinností souvisejících se zpracováním osobních údajů obrátit se na nás nebo na Úřad pro ochranu osobních údajů.
 • Jiří Novák - Beroun

  6. ledna 2021

  Kdysi nám poradce založil pojištění, ovšem po nějaké době již přestal pracovat v oboru. Proto jsem oslovil pana Berana a udělal jsem dobre. Jsem s nim hodně spokojeny.

 • Václav Kbel - Plzeň

  9. prosince 2020

  Jsem velice spokojený s tím, jak moc mi pan Beran pomohl. Potřeboval jsem koupit byt a ve finančních věcech se nikterak nevyznám, oslovil jsem tedy pana Berana a udělal jsem dobře. Už od první schůzky bylo znát, že mluvím s člověkem, který má obrovské zkušenosti. Dnes už mi pan Beran pomáhá komplexně se vším co se financí týká, od úvěru, po spoření až k pojištění.

 • Václav Hruška - Plzeň

  29. listopadu 2020

  Potřeboval jsem do svého podnikání získat nějaké peníze, oslovil jsem tedy pana Berana skrz úvěr, nevěděl jsem si totiž rady, jak to mám sám nejlépe vyřešit. Vše dopadlo výborně. Pan Beran mi výrazně zlevnil hypotéku a navíc dokázal získat i nemalé peníze a to za levný úrok navíc. Jsem rád, že jsem se na něj obrátil.

 • Jiří Kohout - Plzeň

  10. listopadu 2020

  Měl jsem několik půjček a hypotéku, pan Beran dal vše dohromady. Snížil úroky u všech půjček, ušetřil mi tak obrovské peníze. Je s ním skvělá spolupráce. Pomohl mi hooodně moc.

 • Miroslav Koranda - Plzeň

  26. října 2020

  Se službami pana Berana jsem velmi spokojený.

 • Vladimíra Trnková - Plzeň

  18. října 2020

  Pana Berana znám léta a od počátku naší spolupráce jsem velmi spokojená. Je ochotný, spolehlivý, stará se veškeré pojistky klientů jako o vlastní. Několikrát mi pomohl vyřešit situaci rychle a kvalitně, vždy poradil lepší řešení a vše potřebné zařídil k naší spokojenosti. Jeho služby mohu vřele doporučit.

 • Kateřina Malá - Praha

  10. října 2020

  Pana Berana známe s manželem už hodně dlouho, stará se nám o pojistky, investice, urazovku. Jsme s ním hidně spokojeni. Kdykoliv jsme něco od něj potřebivali vždy nám pomohl.

 • Václav Nový - Praha

  4. října 2020

  Přes kamaráda jsem se dostal k panu Beranovi. Ten se se mnou sešel během několika dnů. Hned od začátku bylo znát, že jednám s člověkem, který se ve svém oboru vyzná. Na první schůzce si se mnou příjemně popovídal, řekl jsem mu co od něj potřebuji, nakonec mi pomohl od nevýhodné půjčky, zároveň jsme zrefinancovali hypotéku. Ušetřil jsem tak několik desítek tisíc. Pan Beran mi pomohl hodně.

 • Pavel Jarolím - Praha

  25. září 2020

  K panu Beranovi jsem se dostal přes kamaráda, který mi potvrdil, že je to člověk, na kterého se dá spolehnout. Chtěl jsem řešit refinancování hypotéky, nakonec to pan Beran vymyslel tak, že mi našel možnost, jak do hypotéky zahrnout i další půjčky. Díky tomu platím dnes o mnoho méně a celkově s daleko nižším úrokem. Můžu jedine doporučit...

 • Václav Kotula - Praha

  18. září 2020

  Spolupráce s panem Beranem je výborná,mohu ji doporučit. Je to asi 10 let, co mi kdysi někdo z banky zařídil pojištění spolu s hypotékou. Jsem rád, že se na Vše nyní pan Beran podíval. Původní smlouva byla absolutně předražená,pan Beran navrhl mnohem kvalitnější řešení, v současnosti po úpravě mám za stejné peníze mnohem lepší a vyšší zabezpečení. Nejvíc se mi na schůzkách líbilo, že vše probíhalo bez jakéhokoliv nátlaku, či přemlouvání.