Bc. Pavel Beran

Bc. Pavel BeranPraha

O mně

Jsem profesionální finanční poradce. V oboru pracuji již od roku 2007, od té doby jsem získal mnoho zkušeností a vědomostí jak Vám správně pomoci.  Díky mé práci ušetříte čas a zlepšíte svoji současnou finanční situaci.

První hodnocení

10 hodnocení

25 hodnocení

50 hodnocení

100 hodnocení

Hodnocení (celkem 149 hodnocení)

Zpracování osobních údajů

 1. Udělujete tímto souhlas společnosti Pireus, s.r.o., IČ: 64830900, DIČ: CZ64830900, se sídlem Martinická 987/3, 197 00 Praha 9, zapsané ve veřejném rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, v oddíle C, vložka 249184 (dále jen "Správce"), aby ve smyslu nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů (dále jen GDPR) zpracovávala tyto osobní údaje:
  • jméno a příjmení
  • e-mail
 2. Vaše osobní údaje budeme zpracovávat za účelem vystavení vámi poskytované reference na finančního poradce. Tyto údaje budou Správcem zpracovány po dobu trvání souhlasu.
 3. S výše uvedeným zpracováním udělujete svůj výslovný souhlas. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět, a to kliknutím na odhlašovací odkaz, který je součástí každé elektronické korespondence nebo zasláním emailu na adresu info@pireus.cz nebo písemně na adresu Správce.
 4. Zpracování osobních údajů je prováděno Správcem, osobní údaje však pro Správce mohou zpracovávat i tito zpracovatelé:
  1. ACTIVE 24, s.r.o., se sídlem Sokolovská 394/17, Praha 8, IČO 25115804, která je poskytovatelem datových úložišť a softwarových aplikací.
  2. Případně další poskytovatelé zpracovatelských softwarů, služeb a aplikací, které však v současné době společnost nevyužívá.
 5. Vezměte, prosím, na vědomí, že podle zákona o ochraně osobních údajů máte právo:
  • vzít souhlas kdykoliv zpět,
  • požadovat po nás informaci, jaké vaše osobní údaje zpracováváme,
  • požadovat po nás vysvětlení ohledně zpracování osobních údajů,
  • vyžádat si u nás přístup k těmto údajům a tyto nechat aktualizovat nebo opravit,
  • požadovat po nás výmaz těchto osobních údajů,
  • v případě pochybností o dodržování povinností souvisejících se zpracováním osobních údajů obrátit se na nás nebo na Úřad pro ochranu osobních údajů.
 • Pavel Jarolím - Praha

  25. září 2020

  K panu Beranovi jsem se dostal přes kamaráda, který mi potvrdil, že je to člověk, na kterého se dá spolehnout. Chtěl jsem řešit refinancování hypotéky, nakonec to pan Beran vymyslel tak, že mi našel možnost, jak do hypotéky zahrnout i další půjčky. Díky tomu platím dnes o mnoho méně a celkově s daleko nižším úrokem. Můžu jedine doporučit...

 • Václav Kotula - Praha

  18. září 2020

  Spolupráce s panem Beranem je výborná,mohu ji doporučit. Je to asi 10 let, co mi kdysi někdo z banky zařídil pojištění spolu s hypotékou. Jsem rád, že se na Vše nyní pan Beran podíval. Původní smlouva byla absolutně předražená,pan Beran navrhl mnohem kvalitnější řešení, v současnosti po úpravě mám za stejné peníze mnohem lepší a vyšší zabezpečení. Nejvíc se mi na schůzkách líbilo, že vše probíhalo bez jakéhokoliv nátlaku, či přemlouvání.

 • Vladimír Novák - Praha

  13. září 2020

  Původně jsem měl finančního poradce někoho jiného, ten však již přestal v tomto oboru pracovat. Proto jsem oslovil pana Berana. Měl jsem uzavřených mnoho smluv od spoření, pojištění, úvěry az po investování. Sám se v daných finančních produktech moc nevyznám, jsem operátor ve výrobě. Potřeboval jsem rychle řešit jednu důležitou situaci,kdy se mi stal úraz a potřeboval jsem pomoci s vyplněním papíru z pojistky. Pan Beran byl velice ochotný, připravil a predvyplnit dané formuláře, poradil mi co mám dělat... Je to člověk, který už po tolika letech v oboru ví co dělá. Já ho určitě doporučuji i ostatním....

 • Jan Kos - Praha

  8. září 2020

  Se ženou jsme si koupili dům, bohužel jsme neměli dostatek peněz, proto jsme si museli půjčit nejen přes hypotéku, ale ještě přes další 2 úvěry. Pan Beran nám hodně pomohl. Sloučil vše do jednoho. Je to skvělý poradce. Má prijemne vystupování, je milý, je s ním vyborne jednání.

 • Jana Kosová - Praha

  6. září 2020

  Pan Beran se o mé finance stará již několik let. Nejdříve jsem id něj potřeboval pouze pojištění na blbost, poté mi zařídil spoření, investování apod. Nyní přišel čas, kdy mi zrefinancoval celkem drahou hypotéku na mnohem levnější. Ušetřil mi tak přes 60.000,- Je na něj spolehnutí a hlavně je to člověk, který mi prozatím vždy pomohl a poradil když bylo potřeba.

 • Jiří Bumbel - Praha

  2. září 2020

  Od kamaráda jsem dostal kontakt na pana Berana, potřeboval jsem řešit refinancování hypotéky. Měl jsem zbytečne vysoký úrok. Pan Beran hypotéku upravil , sloučil ji s překlenovacím úvěrem, díky čemuž jsem ušetřil ve finále obrovské peníze. Jsem rád, že jsem si od něj nechal poradit. Je to schopný poradce....

 • Jana Votová - Praha

  29. srpna 2020

  Před několika lety jsem si vzal hypotéku,abych mohl postavit dům. Bohužel, peníze nestačily proto jsem si vzal další úvěry, které už byly zbytečné drahé. Zavolal jsem proto panu Beranovi, kterému se podařilo vše zkonsolidovat. Dnes platím jednu splátku, mnohem nižší než do té doby.

 • Pavel Kruh - Praha

  23. srpna 2020

  S panem Beranem jsem velice spokojený. Chtěl jsem od něj vyřídit hypotéku, protože jsem kupoval byt. Naše schůzky probihali příjemně, přátelský, nikdy mně netlacil do věci které jsem nechtěl jako předchozí. Vybral mi hypotéku s úrokem pod dvěma procenty a s žádným dalším poplatkama. Navíc zašel na Katastr, komunikoval celou dobu s realitkou, zkrátka ušetřil mi spoustu času, našel výhodný úvěr a já dnes bydlím tak, jak jsem si vždy přál.

 • Karel Vošahlík - Praha

  21. srpna 2020

  Mám již několik let hypotéku, ale nebyl jsem spokojený s bankou. Zavolal jsem proto panu Beranovi. Hned od první schůzky jsem věděl ,že jsem udělal správně. Sedli jsme si, probrali v klidu bez nějakého nátlaku co přesně potřebuji zařídit. Nakonec mám o dost levnější hypotéku, nižší měsíční splátky a celkem vysokou úsporu. Vošahlík

 • Kateřina Kralová - Praha

  19. srpna 2020

  Pan Beran nám už hodně let obstarává finance, zařídil nám již spoustu věcí, spoření, investování, kvalitní pojištění. Už několikrát jsem se přesvědčila, že to co nám radí má opravdu smysl. Už jsme dostali nemalé peníze z pojišťovny, nyní vybíráme peníze ze spoření na rekonstrukci domu.... Navíc kdykoliv bylo potřeba, vždy nám pan Beran pomohl.