Naďa Kutilová

Naďa KutilováKladno

O mně

Nebaví Vás hlídat termíny splatnosti pojistných smluv? Přejete si jejich každoroční kontrolu a aktualizaci a také cenové porovnání s konkurencí? Není problém, kontaktujte mne.

Jako pojišťovací makléř mám v portfoliu téměř všechny ústavy, které mají povolenou činnost v ČR, zejména v těchto oblastech:

Pojištění občanů: Životní a úrazové pojištění. Pojištění odpovědnosti i právní ochrany.Cestovní pojištění. Pojištění nemovitostí i domácností.Pojištění motorových vozidel - povinné ručení, havarijní pojištění.Pojištění firem: Pojištění dopravců a transportu. Přerušení provozu. Pojištění ekologických škod.Finanční rizika. Odpovědnostní druhy pojištění.Pojištění firemních vozidel. Pojištění firemního majetku - podnikatelé i průmysl.Zaměstnanecké benefity. Manažerské VIP pojištění. Zemědělské pojištění.Pojištění pohledávek. Profesní odpovědnost. D&O. Právní ochranu.

Hypotéky, refinancování, konsolidace , finanční půjčky : Koupě nemovotosti, výstavba a rekonstrukce, převod členského podílu ( dtužstevní byt ).  Vypořádání spoluvlastnických a dědických nároků je velmi častná potřeba klientů. Snížit si  úrokovou sazbu i starších hypoték se dnes opravdu vyplatí. Máte-li spoustu půjček je vhodné si  nechat zpočítat jiné sazby a přizbůsobit placení svým příjmům a možnostem. Nákup nového vozu  je výhodné koupit spotřebitelskou půjčkou, vychází levněji než leasing a vozidlo je ihned Vaše.

Investiční poradenství : Investice pro každého dávají smysl, pokud se rozhodnete vytvořit si kapitál pro dřívější odchod  do důchodu, pro naspoření peněz na své zájmy a potřeby, zajistit dětem peníze na studium  nebo pro začátek nového života bez rodičů pomohu Vám. Je možné nastavit pravidelné splátky i jednorázový vklad nebo kombinaci. Každý může odkládat a dělat si finanční rezervy.

Více informací naleznete na webu a také na Facebooku.

Na níže uvedenou emailovou adresu se nebojte obrátit s jakýmkoli dotazem z mého oboru.

Naďa Kutilová

info@poradenstvi-financni.eu

Od 1.1.2014 platí NOZ (Nový Občanský Zákoník). Máte opravdu správně a dostatečně nastaveno pojištění odpovědnosti a právní ochrany ???

První hodnocení

10 hodnocení

Hodnocení (celkem 21 hodnocení)

Zpracování osobních údajů

 1. Udělujete tímto souhlas společnosti Pireus, s.r.o., IČ: 64830900, DIČ: CZ64830900, se sídlem Martinická 987/3, 197 00 Praha 9, zapsané ve veřejném rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, v oddíle C, vložka 249184 (dále jen "Správce"), aby ve smyslu nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů (dále jen GDPR) zpracovávala tyto osobní údaje:
  • jméno a příjmení
  • e-mail
 2. Vaše osobní údaje budeme zpracovávat za účelem vystavení vámi poskytované reference na finančního poradce. Tyto údaje budou Správcem zpracovány po dobu trvání souhlasu.
 3. S výše uvedeným zpracováním udělujete svůj výslovný souhlas. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět, a to kliknutím na odhlašovací odkaz, který je součástí každé elektronické korespondence nebo zasláním emailu na adresu info@pireus.cz nebo písemně na adresu Správce.
 4. Zpracování osobních údajů je prováděno Správcem, osobní údaje však pro Správce mohou zpracovávat i tito zpracovatelé:
  1. ACTIVE 24, s.r.o., se sídlem Sokolovská 394/17, Praha 8, IČO 25115804, která je poskytovatelem datových úložišť a softwarových aplikací.
  2. Případně další poskytovatelé zpracovatelských softwarů, služeb a aplikací, které však v současné době společnost nevyužívá.
 5. Vezměte, prosím, na vědomí, že podle zákona o ochraně osobních údajů máte právo:
  • vzít souhlas kdykoliv zpět,
  • požadovat po nás informaci, jaké vaše osobní údaje zpracováváme,
  • požadovat po nás vysvětlení ohledně zpracování osobních údajů,
  • vyžádat si u nás přístup k těmto údajům a tyto nechat aktualizovat nebo opravit,
  • požadovat po nás výmaz těchto osobních údajů,
  • v případě pochybností o dodržování povinností souvisejících se zpracováním osobních údajů obrátit se na nás nebo na Úřad pro ochranu osobních údajů.
 • Zdeněk Parkan

  17. ledna 2020

  Profesionální přístup

 • Vlasta Poláková

  8. ledna 2020

  S paní Naďou již 7 let pracujeme s mými naspořenými penězi, z malých částek jsem si vytvořila rezervu, z úspor jsem si nastavila cestu k mým snům...jsem ráda, že jsem si nechala poradit.... Nechat své vydělané peníze šikovně hodnotit byl lepší nápad než je nechat na běžném účtě a nebo v krabici, známé rčení, že peníze dělají peníze platí i pro malé částky. Moje portfolio je pod jejím dohledem, mám přehled o aktuálním stavu i o nových příležitostech, investování mně i baví a jsem ráda, že tomu rozumím.

 • Kateřina Kovařiková

  13. prosince 2019

  Velká spokojenost. Paní Kutilová je velmi pečlivá,vše krásně vysvětlí,se vším maximalně pomůže a zařídí. Všechny pojistky mi nastavila na míru a poradila,co je nejlepší. Navíc je neskutečně milá a ochotná. Za mě super poradkyně 👍.

 • Jiří Voňavka

  6. února 2018

  Doporučuji. Důkladné ve všech směrech.

 • Petr Nováček

  22. června 2017

  Příjemná komunikace v nové kanceláři na Kladně

 • Adam Nový

  19. června 2017

  Naprostá spokojenost

 • Anonymní hodnotitel

  18. června 2016

  Na paní Naďu je vždy spolehnutí.

 • Anonymní hodnotitel

  11. června 2016

  Doporučuji.

 • Anonymní hodnotitel

  11. června 2016

  Doporučuji.

 • Barča

  14. března 2016

  Doporučuji.