Mgr. Tomáš Jakubík

Mgr. Tomáš JakubíkOpava

O mně

Vystudoval jsem vysokou školu pedagogickou a několik let jsem učil na ZŠ. 

Nyní se už více než 17 let věnuji financím. Baví mě klientům předávat své poznatky, vybírat pro ně zajímavé novinky či benefity z finančního trhu. 

Ať už jsou vaše znalosti, zkušenosti, skutečnosti, plány či přání jakékoli, zjistíte, že po naší schůzce budete mít mnohem lepší přehled a jistotu.

Zajímá vás finanční problematika, získání manažerských dovedností, a nebo je pro vás důležité být náležitě ohodnocen za svou práci? Máte maturitu a chuť učít se?             I vám jsem ochoten předat své  know-how.

Neváhejte mne kontaktovat.

Tel.: 605 758 911

Email.: tomas.jakubik@ovbmail.cz

První hodnocení

10 hodnocení

25 hodnocení

50 hodnocení

100 hodnocení

Hodnocení (celkem 201 hodnocení)

Zpracování osobních údajů

 1. Udělujete tímto souhlas společnosti Pireus, s.r.o., IČ: 64830900, DIČ: CZ64830900, se sídlem Martinická 987/3, 197 00 Praha 9, zapsané ve veřejném rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, v oddíle C, vložka 249184 (dále jen "Správce"), aby ve smyslu nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů (dále jen GDPR) zpracovávala tyto osobní údaje:
  • jméno a příjmení
  • e-mail
 2. Vaše osobní údaje budeme zpracovávat za účelem vystavení vámi poskytované reference na finančního poradce. Tyto údaje budou Správcem zpracovány po dobu trvání souhlasu.
 3. S výše uvedeným zpracováním udělujete svůj výslovný souhlas. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět, a to kliknutím na odhlašovací odkaz, který je součástí každé elektronické korespondence nebo zasláním emailu na adresu info@pireus.cz nebo písemně na adresu Správce.
 4. Zpracování osobních údajů je prováděno Správcem, osobní údaje však pro Správce mohou zpracovávat i tito zpracovatelé:
  1. ACTIVE 24, s.r.o., se sídlem Sokolovská 394/17, Praha 8, IČO 25115804, která je poskytovatelem datových úložišť a softwarových aplikací.
  2. Případně další poskytovatelé zpracovatelských softwarů, služeb a aplikací, které však v současné době společnost nevyužívá.
 5. Vezměte, prosím, na vědomí, že podle zákona o ochraně osobních údajů máte právo:
  • vzít souhlas kdykoliv zpět,
  • požadovat po nás informaci, jaké vaše osobní údaje zpracováváme,
  • požadovat po nás vysvětlení ohledně zpracování osobních údajů,
  • vyžádat si u nás přístup k těmto údajům a tyto nechat aktualizovat nebo opravit,
  • požadovat po nás výmaz těchto osobních údajů,
  • v případě pochybností o dodržování povinností souvisejících se zpracováním osobních údajů obrátit se na nás nebo na Úřad pro ochranu osobních údajů.
 • Lenka Vykydalová Sádek - Opava

  5. prosince 2021

  vše probíhá super , velká spokojenost

 • Kateřina Válková - Opava

  4. prosince 2021

  Z mého prvního osobního setkání jsem byla velice spokojena. Ochota a hlavně snaha poradit vedly ke zvolení nejlepšího řešení. Vše vyřešeno bez problémů a rychle.

 • Andrea Váková - Opava

  4. prosince 2021

  Bylo to mé první jednání s manželi Jakubíkovými a byla jsem velmi spokojená. Profesionální přístup. Rychlost vyřízení. Osobní přístup.

 • Pavla Krčmaříková - Opava

  25. listopadu 2021

  Jsem spokojena s poradcemi Jakubikovimi se vsim si poradi.

 • Marie Krčmaříková - Opava

  25. listopadu 2021

  Jsem velice spokojena s panem Tomášem Jakubíkem vždy poradí a vše vyřeší takže 100% spokojenost velice dekuji.

 • Tomáš Vykydal Sádek

  18. listopadu 2021

  Z vlastní zkušenosti po řadu let jako spokojený zákazník mohu jen doporučit. Profesionální přístup, znalosti a přehled v oboru je naprostou samozřejmostí a vždy je nabídnut ten nej. produkt šitý zákazníkovi přímo na míru.

 • Klára Janečková Ostrava

  9. listopadu 2021

  Dobrý přehled o všech spektrech financí i pojištění. Snaží se pojištění udělat skutečně ve prospěch klienta. Finance stále ještě řešíme, ale věřím že budeme taky spokojeni.

 • Renáta Juchelková - Opava

  7. listopadu 2021

  Příjemné posezení s fajn lidmi a současně řešení svých finančních záležitostí. To je jednání s našimi finančními poradci Jakubíkovými. No prostě "řešení šité na míru".

 • Radek Juchelka - Opava

  7. listopadu 2021

  Osobní a profesionální přístup, to můžete očekávat od manželů Jakubíkových. Mají široký přehled o spořících a pojistných produktech, proto jsou schopni nalézt řešení vhodné právě pro Vás. Děkujeme za jejich služby finančního poradce, které může doporučit ostatním lidem.

 • Miroslav Bennek Oldřišov - Opava

  1. listopadu 2021

  S panem Jakubíkem spoluprcujeme už několik let, a jsme s jeho službami velice spokojení. Vždy se snaží vyhovět požadavkům klienta. Jsme s jeho prací spokojení.