Mgr. Tomáš Jakubík

Mgr. Tomáš JakubíkOpava

O mně

Vystudoval jsem vysokou školu pedagogickou a několik let jsem učil na ZŠ. 

Nyní se už více než 17 let věnuji financím. Baví mě klientům předávat své poznatky, vybírat pro ně zajímavé novinky či benefity z finančního trhu. 

Ať už jsou vaše znalosti, zkušenosti, skutečnosti, plány či přání jakékoli, zjistíte, že po naší schůzce budete mít mnohem lepší přehled a jistotu.

Zajímá vás finanční problematika, získání manažerských dovedností, a nebo je pro vás důležité být náležitě ohodnocen za svou práci? Máte maturitu a chuť učít se?             I vám jsem ochoten předat své  know-how.

Neváhejte mne kontaktovat.

Tel.: 605 758 911

Email.: tomas.jakubik@ovbmail.cz

První hodnocení

10 hodnocení

25 hodnocení

50 hodnocení

Hodnocení (celkem 78 hodnocení)

Zpracování osobních údajů

 1. Udělujete tímto souhlas společnosti Pireus, s.r.o., IČ: 64830900, DIČ: CZ64830900, se sídlem Martinická 987/3, 197 00 Praha 9, zapsané ve veřejném rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, v oddíle C, vložka 249184 (dále jen "Správce"), aby ve smyslu nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů (dále jen GDPR) zpracovávala tyto osobní údaje:
  • jméno a příjmení
  • e-mail
 2. Vaše osobní údaje budeme zpracovávat za účelem vystavení vámi poskytované reference na finančního poradce. Tyto údaje budou Správcem zpracovány po dobu trvání souhlasu.
 3. S výše uvedeným zpracováním udělujete svůj výslovný souhlas. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět, a to kliknutím na odhlašovací odkaz, který je součástí každé elektronické korespondence nebo zasláním emailu na adresu info@pireus.cz nebo písemně na adresu Správce.
 4. Zpracování osobních údajů je prováděno Správcem, osobní údaje však pro Správce mohou zpracovávat i tito zpracovatelé:
  1. ACTIVE 24, s.r.o., se sídlem Sokolovská 394/17, Praha 8, IČO 25115804, která je poskytovatelem datových úložišť a softwarových aplikací.
  2. Případně další poskytovatelé zpracovatelských softwarů, služeb a aplikací, které však v současné době společnost nevyužívá.
 5. Vezměte, prosím, na vědomí, že podle zákona o ochraně osobních údajů máte právo:
  • vzít souhlas kdykoliv zpět,
  • požadovat po nás informaci, jaké vaše osobní údaje zpracováváme,
  • požadovat po nás vysvětlení ohledně zpracování osobních údajů,
  • vyžádat si u nás přístup k těmto údajům a tyto nechat aktualizovat nebo opravit,
  • požadovat po nás výmaz těchto osobních údajů,
  • v případě pochybností o dodržování povinností souvisejících se zpracováním osobních údajů obrátit se na nás nebo na Úřad pro ochranu osobních údajů.
 • Šárka Manderlová Hradec nad Moravicí - Opava

  16. ledna 2021

  Velmi dobrá spolupráce, milé prostředí, profesionální přístup.

 • Lukáš David - Opava

  16. ledna 2021

  Vřelá a příjemná domluva s Panem Jakubíkem i Paní Jakubíkovou. Pro mě kdo začíná se dívat kolem sebe abych měl kdykoliv kryté záda je pro mě jejich pomoc velice nápomocná. Děkuji jim za pomoc.

 • Ing. Vladan Novák Chlebičov

  13. ledna 2021

  Poradí si s Vašimi rodinnými financemi od A do Z - od pojistky auta, přes spoření až po životní či důchodové pojištění. Není nic, co by nezvládli. Zjistí Vaše možnosti a potřeby do naprostých detailů (pan Jakubík rozmluví i mrtvého :-)) a navrhnou nejlepší řešení.

 • Anežka Šebestíková Bohuslavice

  13. ledna 2021

  Manželé Tomáš a Jitka Jakubíkovi jsou odborníci na svém místě. Jsou kdykoliv ochotní pomoci a poradit v každé situaci. Za to jim patří velký dík, takových lidi je opravdu málo.

 • Alena Chytrá Opava - Opava

  13. ledna 2021

  Jsme začátečníci, první dojem s panem Tomášem a paní Jitkou velmi pozitivní, vstřícní, rychle reagující na osobní potřeby, ochotní, profesionální přístup, těším se na další spolupráci.🤗🤗

 • Šebestík Miroslav Bohuslavice - Opava

  13. ledna 2021

  S panem Tomášem a paní Jitkou Jakubíkovými jsem jako jejich dlouholetý klient velmi spokojen. Vždy jsou velmi ochotní a vstřícní. Poradí a vyberou nejvhodnější produkt. Určitě doporučuji a těším se na další spolupráci.

 • Tomáš Kubesa - Opava

  10. ledna 2021

  Jsem hodně nevěřící člověk co se financí týče a složitý zákazník pro finanční poradce, avšak manžele Jakubíkoví to nevzdali a získali si mou důvěru. Jejich práce nekončí pouze uzavřením smlouvy, ale aktivita při řešení následných událostí na velmi vysoké úrovni Vás mile překvapí. Velmi si vážím jejich vstřícnosti, skvělé komunikaci, rychlosti a budu se dále těšit skvělé spoluprácí !!

 • Vladimír Nevřala Opava - Kateřinky

  31. prosince 2020

  Tomáš a Jitka jsou ti nejlepší poradci, kteří si udělají čas kdykoliv, ať je pátek nebo svátek a opravdu pomáhají lidem nejen s řešením nenadálých událostí, ale i s úsporou peněz. Díky a klobouk dolů.

 • Radim Marzoll Strahovice - - Opava

  31. prosince 2020

  Se službami Tomáše a Jitky jsem velmi spokojen. Jejich práce nekončí pouze uzavřením smlouvy - potěšila a překvapila mne jejich aktivita při řešení následných událostí. Velmi si vážím jejich přístupu, vstřícnosti, ochoty, skvělé komunikace a rychlosti - mohu je jen doporučit!

 • Pavlína Tomášková Slavkov u Opavy

  30. prosince 2020

  S Tomášem a Jitkou jsem velmi spokojená, výborná komunikace, vstřícnost a vždy dobře poradí.Mohu jen doporučit.