Mgr. Tomáš Jakubík

Mgr. Tomáš JakubíkOpava

O mně

Vystudoval jsem vysokou školu pedagogickou a několik let jsem učil na ZŠ. 

Nyní se už více než 17 let věnuji financím. Baví mě klientům předávat své poznatky, vybírat pro ně zajímavé novinky či benefity z finančního trhu. 

Ať už jsou vaše znalosti, zkušenosti, skutečnosti, plány či přání jakékoli, zjistíte, že po naší schůzce budete mít mnohem lepší přehled a jistotu.

Zajímá vás finanční problematika, získání manažerských dovedností, a nebo je pro vás důležité být náležitě ohodnocen za svou práci? Máte maturitu a chuť učít se?             I vám jsem ochoten předat své  know-how.

Neváhejte mne kontaktovat.

Tel.: 605 758 911

Email.: tomas.jakubik@ovbmail.cz

První hodnocení

10 hodnocení

25 hodnocení

50 hodnocení

100 hodnocení

Hodnocení (celkem 132 hodnocení)

Zpracování osobních údajů

 1. Udělujete tímto souhlas společnosti Pireus, s.r.o., IČ: 64830900, DIČ: CZ64830900, se sídlem Martinická 987/3, 197 00 Praha 9, zapsané ve veřejném rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, v oddíle C, vložka 249184 (dále jen "Správce"), aby ve smyslu nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů (dále jen GDPR) zpracovávala tyto osobní údaje:
  • jméno a příjmení
  • e-mail
 2. Vaše osobní údaje budeme zpracovávat za účelem vystavení vámi poskytované reference na finančního poradce. Tyto údaje budou Správcem zpracovány po dobu trvání souhlasu.
 3. S výše uvedeným zpracováním udělujete svůj výslovný souhlas. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět, a to kliknutím na odhlašovací odkaz, který je součástí každé elektronické korespondence nebo zasláním emailu na adresu info@pireus.cz nebo písemně na adresu Správce.
 4. Zpracování osobních údajů je prováděno Správcem, osobní údaje však pro Správce mohou zpracovávat i tito zpracovatelé:
  1. ACTIVE 24, s.r.o., se sídlem Sokolovská 394/17, Praha 8, IČO 25115804, která je poskytovatelem datových úložišť a softwarových aplikací.
  2. Případně další poskytovatelé zpracovatelských softwarů, služeb a aplikací, které však v současné době společnost nevyužívá.
 5. Vezměte, prosím, na vědomí, že podle zákona o ochraně osobních údajů máte právo:
  • vzít souhlas kdykoliv zpět,
  • požadovat po nás informaci, jaké vaše osobní údaje zpracováváme,
  • požadovat po nás vysvětlení ohledně zpracování osobních údajů,
  • vyžádat si u nás přístup k těmto údajům a tyto nechat aktualizovat nebo opravit,
  • požadovat po nás výmaz těchto osobních údajů,
  • v případě pochybností o dodržování povinností souvisejících se zpracováním osobních údajů obrátit se na nás nebo na Úřad pro ochranu osobních údajů.
 • Jan Lokoč Hněvošice - Opava

  21. dubna 2021

  Mohu jen doporučit. Vstřícný, vždy rád a dobře poradí.

 • Jiří Mrázek Opava - Opava

  19. dubna 2021

  Jsem velmi spokojen s finančními službami a poradenstvím manželů Jakubíkových. Dokázali opakovaně nabídnout nejvýhodnější finanční produkty, což se s odstupem času potvrdilo při porovnání konkurenčních nabídek. Z návštěvy u nich mám vždy pozitivní pocit férového jednání ve prospěch zákazníka. Kromě uzavření pojistné smlouvy ochotně pomáhal i při řešení pojistné události.

 • Lukáš Kutscha - Opava

  19. dubna 2021

  Děkuji za to, že jsem měl tu možnost poznat manželé Jakubíkovi jsou super ! Profesionální přístup a ochota. Všem mohu jen doporučit :)

 • Petra Malečková Podvihov

  19. dubna 2021

  S prací pana Jakubíka a paní Jakubíkové jsem velmi spokojená. Prozatim jsme spolu řešili záležitosti mých rodičů, ale vím že až budu sama něco potřebovat, tak se na ně s důvěrou obrátím. Oba jsou velice ochotní a mají milý a vstřícný přístup.Děkuji mockrát

 • Vít Pavelek Velké Hoštice

  17. dubna 2021

  S prací pana Jakubíka a jeho manželky jsem velice spokojen. Vždy jsou ochotní a vstřícní. Jsem jeho klientem a můžu je všem doporučit. Úžasná práce, děkuji moc.

 • Martina Víchová Opava-Předměstí - Opava

  16. dubna 2021

  Se službami pana Jakubíka a jeho manželky jsem velice spokojena. Jsou ochotní a snaží se vždy dobře poradit. Jsem jejich klientkou už několik let a můžu všem doporučit.

 • Petr Krummer - Opava

  8. dubna 2021

  s panem Jakubikem a jeho zenou sem spokojen hodne.

 • Marie Kohutová Hradec nad Moravicí - Opava

  6. dubna 2021

  S panem Jakubíkem a jeho ženou jsme spokojeni.Vždy se na ně můžeme obrátit ,poradí,pomůžou a udělají si na nás čas.

 • Mgr. Hana Šlezingrová Opava - Opava

  5. dubna 2021

  Spolupráce s manželi Jakubíkovými je výborná. Vždy jsou ochotní a vstřícní. Nabídnou, vyslechnou a vždy se snaží najít to pravé pro nás.

 • MgA. Markéta Dvořáková PhD. Ostrava-Poruba - Ostrava

  2. dubna 2021

  Tomáš a Jitka Jakubíkovi dělají svou práci na nejvyšší možné představitelné úrovni. Dělají ji nalno, celou svou duší, sdrcem i tělem. Je vidět, že je jejich práce baví a stejná radost se přenáší i na jejich klienty. Obdivuji je, jak se jim podařilo skloubit jejich práci i s jejich rodinným životem. V jednom domku je vše pohromadě a harmonicky se doplňuje. Jsem ráda, že je máme, protože v nich má naše rodina stoprocentní oporu a jistotu, co se týká jakýchkoli finančních záležitostí. Nic nemusíme řešit, s čímkoli si nevíme rady, stačí zavolat Jitce nebo Tomášovi. Ochota, rychlost a spolehlivost jsou samozřejmostí. Díky!!!!