Osobní údaje
Jméno a příjmení

Kateřina Černocká

Email

ladyfox@seznam.cz

Adresa
Město

Hlučín

Okres

Opava

Kraj

Moravskoslezský kraj

O mně
O mně

Jmenuji se Kateřina Černocká, vystudovala jsem hudebně pedagogickou školu a v tomto oboru jsem pracovala několik let. Po narození dětí jsem hledala práci, kde bych byla tzv. pánem svého času a v roce 1998 jsem přijala nabídku spolupráce na pozici Zprostředkovatel ve stavební spořitelně. Časem jsem si vybudovala svůj tým a stala se Obchodní ředitelkou. Po patnácti letech v této společnosti jsem se rozhodla stát nezávislým finančním poradcem a následovala významná změna nejen v mé kariéře, ale hlavně ve vnímání podstaty samotného názvu „FINANČNÍ PORADCE“, neboť jakožto zástupce jedné společnosti jsem byla v nabídce produktů a řešení klientových finančních potřeb značně omezena.
Nyní, jakožto nezávislý poradce, mohu pro své klienty vytvořit finanční plán napříč všemi finančními institucemi, působícími na českém trhu. Jsem přesvědčena, že jedině touto cestou mohu mít spokojené klienty, ovšem takto rozsáhlá nabídka produktů pro mne osobně znamená neustále sebevzdělávání, doplňování informací a znalostí a pevně doufám, že i díky mým webovým stránkám mohu jak se stávajícími, tak i s potenciálními klienty lépe komunikovat a být tak pro ně něco jako rodinný lékař pro své pacienty.
Ráda přijmu Vaše dotazy, podněty, připomínky, náměty a bude mi potěšením Vás pozvat do mé kanceláře v Opavě na Dolním náměstí č. 18 v Obchodním centru PASÁŽ v přízemí, kde můžeme společně najít řešení pro Váš současný nebo budoucí život, ráda Vám pomohu najít a financovat bydlení nebo poradit, jak se zajistit na stáří či zhodnotit nejlépe své peníze.

Nabízené služby
Nabízené služby

Povinné ručení a havarijní pojištění, Stavební spoření a úvěry ze stavebního spoření, Osobní a spořicí účty, Penzijní připojištění, Životní pojištění, Cestovní pojištění, Hypoteční úvěry, Úrazové pojištění, Hotovostní půjčky, Spoření a pojištění pro děti, Pojištění rodinného domu a domácnosti, Pojištění odpovědnosti, Nezávislé poradenství, Investice, Důchodové spoření, Doplňkové penzijní spoření, Nákup a prodej zlata a stříbra, Spoření do zlatých a stříbrných slitků, Zlatý důchod, Spoření pro děti

Společnosti
Společnosti

Česká spořitelna, Československá obchodní banka, Hypoteční banka, Expobank, Modrá pyramida stavební spořitelna, Raiffeisen stavební spořitelna, Raiffeisenbank, Stavební spořitelna ČS, UniCredit Bank, Sberbank CZ, Wüstenrot hypoteční banka, Wüstenrot stavební spořitelna, Allianz pojišťovna, Česká pojišťovna, ČSOB Pojišťovna, Generali Pojišťovna, Kooperativa, UNIQA pojišťovna, Česká podnikatelská pojišťovna, AKCENTA, Fincentum, ČP Invest, CONSEQ, ING, J&T Banka