Josef Šimon

Josef ŠimonJihlava

O mně

Mým cílem je pomoci lidem nalézt finanční svobodu, zbavit je strachu z budoucnosti a přinést jim více radosti do života.

Při naší spolupráci zjistíte možnosti, jak hospodařit se svými penězi, abyste dosáhli tzv. finanční svobody. Vlastní nezávislost byla mým hlavním motivem začít podnikat v roce 2006.

Jsem zprostředkovatelem komplexních finančních služeb. Pomohu Vám vybrat nejvhodnější řešení a poskytnu srovnání aktuálních nabídek bank, pojišťoven, spořitelen, penzijních společností a podílových fondů. Všechny produkty společně nastavíme na míru podle Vašich potřeb.

Bude mi ctí, pokud si za svého průvodce ve světě financí vyberete právě mě. Udělám maximum pro Vaší spokojenost a těším se na Vás!

První hodnocení

10 hodnocení

25 hodnocení

50 hodnocení

100 hodnocení

Hodnocení (celkem 140 hodnocení)

Zpracování osobních údajů

 1. Udělujete tímto souhlas společnosti Pireus, s.r.o., IČ: 64830900, DIČ: CZ64830900, se sídlem Martinická 987/3, 197 00 Praha 9, zapsané ve veřejném rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, v oddíle C, vložka 249184 (dále jen "Správce"), aby ve smyslu nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů (dále jen GDPR) zpracovávala tyto osobní údaje:
  • jméno a příjmení
  • e-mail
 2. Vaše osobní údaje budeme zpracovávat za účelem vystavení vámi poskytované reference na finančního poradce. Tyto údaje budou Správcem zpracovány po dobu trvání souhlasu.
 3. S výše uvedeným zpracováním udělujete svůj výslovný souhlas. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět, a to kliknutím na odhlašovací odkaz, který je součástí každé elektronické korespondence nebo zasláním emailu na adresu info@pireus.cz nebo písemně na adresu Správce.
 4. Zpracování osobních údajů je prováděno Správcem, osobní údaje však pro Správce mohou zpracovávat i tito zpracovatelé:
  1. ACTIVE 24, s.r.o., se sídlem Sokolovská 394/17, Praha 8, IČO 25115804, která je poskytovatelem datových úložišť a softwarových aplikací.
  2. Případně další poskytovatelé zpracovatelských softwarů, služeb a aplikací, které však v současné době společnost nevyužívá.
 5. Vezměte, prosím, na vědomí, že podle zákona o ochraně osobních údajů máte právo:
  • vzít souhlas kdykoliv zpět,
  • požadovat po nás informaci, jaké vaše osobní údaje zpracováváme,
  • požadovat po nás vysvětlení ohledně zpracování osobních údajů,
  • vyžádat si u nás přístup k těmto údajům a tyto nechat aktualizovat nebo opravit,
  • požadovat po nás výmaz těchto osobních údajů,
  • v případě pochybností o dodržování povinností souvisejících se zpracováním osobních údajů obrátit se na nás nebo na Úřad pro ochranu osobních údajů.
 • Veronika Čandová - Písek

  27. dubna 2021

  Pan Šimon je náš rodinný, dlouholetý finanční poradce. Oceňuji nadprůměrné zkušenosti v oboru finančního poradenství, ochotu podřídit se mým časovým možnostem a ochotu přijet za mnou kamkoliv dle mých pracovních možností a jako benefit příjemné vystupování. Také musím zmínit proaktivitu - nedávno jsem byla asistentkou pana Šimona přímo oslovena, zda nemám zájem upravit své pojištění domácnosti, neboť je k dispozici na trhu varianta s větším krytím za menší poplatek - to jsem samozřejmě uvítala. Určitě pana Šimona doporučuji všemi deseti:)

 • Martin Sovka - Pelhřimov

  19. dubna 2021

  Vše bez jakýchkoliv problémů.

 • Petr Kratochvil - Jihlava

  7. prosince 2020

  Dávám ti velmi zaslouženě 5/5. Chtěl jsem 4,5 / 5 a to jen kvůli tomu, aby jsi se měl na co ptat. Ale nejde to. Takže full a to z důvodu jednoduchých. Mě osobně tvůj pracovní postoj sedí. Hezky se s tebou komunikuje a opravdu, když člověk potřebuje, jsi k dispozici. To jsem vždy oceňoval a tak by to mělo fungovat. Možná je to i tebou, že jsi se jako člověk, persona do toho tolik vložil a čas ukázal vše co bylo zapotřebí. Přeji ti hodně zdaru v pracovním, ale i v soukromém životě to nej. Pk

 • P. Pavel - Praha

  24. listopadu 2020

  Pan Šimon je profesionál, slušný, ochotný, inteligentní, má lidský přístup pro lidi. Pomůže člověku. Velice doporučuji. Vše v pořádku!

 • Ivana Linhartová

  3. listopadu 2020

  Vyborné,spokojenost

 • Daniel Venc - Havlíčkův Brod

  29. října 2020

  Super komunikace, velmi ochotný, profesionál jak má být.

 • Tomáš Humeš

  23. června 2020

  Pana Josefa Šimona mohu 100% doporučit. Spolupracuji s ním zatím krátce, ale dokázal mě přesvědčit o tom, že je to člověk na svém místě. Co se týká finančního poradenství, byl jsem vůči tomu nejdříve skeptický, ale pan Josef Šimon mě přesvědčil o opaku. Nejen, že mi ušetřil spoustu času, běhání a zařizování ale také mi velmi pomohl v nelehké situaci a ušetřil mi spoustu peněz, za což mu patří můj velký dík. Výborně se ve svém oboru orientuje a co je důležité, má lidský, vřelý a hlavně individuální přístup. Navíc je to velmi příjemný a sympatický člověk. Jsem velice rád, že mi byl doporučen.Pana Josefa Šimona velmi rád doporučím všem lidem.Kteří potřebují pomoc ve finanční tísni! Tomáš Humeš,Kotelník

 • Tomáš Dočekal

  4. května 2020

  Výborná spolupráce a vždy se snaží najít cestu jak nejlépe to jde.

 • František Doskočil

  28. března 2020

  Profesionální přístup, ochota, dle mého názoru jeden z nejlepších v oboru.

 • Petr Bloudek

  10. března 2020

  Výborný