Josef ŠIMON, MFP

Josef ŠIMON, MFPJihlava

O mně

Mým cílem je dát lidem finanční svobodu, zbavit je strachu z budoucnosti a přinést jim více radosti do života.

Financím se věnuji od roku 2006.

Jsem zprostředkovatelem komplexních finančních služeb. Pomohu Vám vybrat nejvhodnější řešení z nejrůznějších nabídek bank, pojišťoven, spořitelen, penzijních společností a podílových fondů a vše nastavit na míru podle Vašich potřeb.

Bude mi ctí pokud si za svého průvodce ve světě financí vyberete právě mě. Udělám maximum pro Vaší spokojenost!

První hodnocení

10 hodnocení

25 hodnocení

50 hodnocení

100 hodnocení

Hodnocení (celkem 139 hodnocení)

Zpracování osobních údajů

 1. Udělujete tímto souhlas společnosti Pireus, s.r.o., IČ: 64830900, DIČ: CZ64830900, se sídlem Martinická 987/3, 197 00 Praha 9, zapsané ve veřejném rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, v oddíle C, vložka 249184 (dále jen "Správce"), aby ve smyslu nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů (dále jen GDPR) zpracovávala tyto osobní údaje:
  • jméno a příjmení
  • e-mail
 2. Vaše osobní údaje budeme zpracovávat za účelem vystavení vámi poskytované reference na finančního poradce. Tyto údaje budou Správcem zpracovány po dobu trvání souhlasu.
 3. S výše uvedeným zpracováním udělujete svůj výslovný souhlas. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět, a to kliknutím na odhlašovací odkaz, který je součástí každé elektronické korespondence nebo zasláním emailu na adresu info@pireus.cz nebo písemně na adresu Správce.
 4. Zpracování osobních údajů je prováděno Správcem, osobní údaje však pro Správce mohou zpracovávat i tito zpracovatelé:
  1. ACTIVE 24, s.r.o., se sídlem Sokolovská 394/17, Praha 8, IČO 25115804, která je poskytovatelem datových úložišť a softwarových aplikací.
  2. Případně další poskytovatelé zpracovatelských softwarů, služeb a aplikací, které však v současné době společnost nevyužívá.
 5. Vezměte, prosím, na vědomí, že podle zákona o ochraně osobních údajů máte právo:
  • vzít souhlas kdykoliv zpět,
  • požadovat po nás informaci, jaké vaše osobní údaje zpracováváme,
  • požadovat po nás vysvětlení ohledně zpracování osobních údajů,
  • vyžádat si u nás přístup k těmto údajům a tyto nechat aktualizovat nebo opravit,
  • požadovat po nás výmaz těchto osobních údajů,
  • v případě pochybností o dodržování povinností souvisejících se zpracováním osobních údajů obrátit se na nás nebo na Úřad pro ochranu osobních údajů.
 • Martin Sovka - Pelhřimov

  19. dubna 2021

  Vše bez jakýchkoliv problémů.

 • Petr Kratochvil - Jihlava

  7. prosince 2020

  Dávám ti velmi zaslouženě 5/5. Chtěl jsem 4,5 / 5 a to jen kvůli tomu, aby jsi se měl na co ptat. Ale nejde to. Takže full a to z důvodu jednoduchých. Mě osobně tvůj pracovní postoj sedí. Hezky se s tebou komunikuje a opravdu, když člověk potřebuje, jsi k dispozici. To jsem vždy oceňoval a tak by to mělo fungovat. Možná je to i tebou, že jsi se jako člověk, persona do toho tolik vložil a čas ukázal vše co bylo zapotřebí. Přeji ti hodně zdaru v pracovním, ale i v soukromém životě to nej. Pk

 • P. Pavel - Praha

  24. listopadu 2020

  Pan Šimon je profesionál, slušný, ochotný, inteligentní, má lidský přístup pro lidi. Pomůže člověku. Velice doporučuji. Vše v pořádku!

 • Ivana Linhartová

  3. listopadu 2020

  Vyborné,spokojenost

 • Daniel Venc - Havlíčkův Brod

  29. října 2020

  Super komunikace, velmi ochotný, profesionál jak má být.

 • Tomáš Humeš

  23. června 2020

  Pana Josefa Šimona mohu 100% doporučit. Spolupracuji s ním zatím krátce, ale dokázal mě přesvědčit o tom, že je to člověk na svém místě. Co se týká finančního poradenství, byl jsem vůči tomu nejdříve skeptický, ale pan Josef Šimon mě přesvědčil o opaku. Nejen, že mi ušetřil spoustu času, běhání a zařizování ale také mi velmi pomohl v nelehké situaci a ušetřil mi spoustu peněz, za což mu patří můj velký dík. Výborně se ve svém oboru orientuje a co je důležité, má lidský, vřelý a hlavně individuální přístup. Navíc je to velmi příjemný a sympatický člověk. Jsem velice rád, že mi byl doporučen.Pana Josefa Šimona velmi rád doporučím všem lidem.Kteří potřebují pomoc ve finanční tísni! Tomáš Humeš,Kotelník

 • Tomáš Dočekal

  4. května 2020

  Výborná spolupráce a vždy se snaží najít cestu jak nejlépe to jde.

 • František Doskočil

  28. března 2020

  Profesionální přístup, ochota, dle mého názoru jeden z nejlepších v oboru.

 • Petr Bloudek

  10. března 2020

  Výborný

 • Jaroslava Sovková

  9. března 2020

  Velmi příjemné jednání , ochotný a slušný. Doporučuji.