Jakub Zeman

Jakub ZemanTeplice

O mně

Je mi ctí, že právě čtete moje stránky. Svět financí mě vždy velmi zajímal. Sám jsem hledal cestičky, jak se v této nelehké době vypořádat s nástrahami, které číhají na každém rohu. Určitě jste si stejně jako já říkali, že vám finanční instituce neříkají vše, co byste mohli využít ve svůj prospěch. Rozhodl jsem se tedy vydat se z pozice laika na dráhu profesionála. Ve světě financi se pohybuji několik let a je mi ctí, že se prostřednictvím stránek (www.jakub-zeman.cz) mohu o své nabyté zkušenosti s Vámi podělit. Oblíbené citáty: „Když vás něco baví, děláte to rádi. Když něco děláte rádi, děláte to často. Když něco děláte často, děláte to dobře. Když něco děláte dobře, jste úspěšní. Když jste úspěšní, baví vás to.“ Christy Walton „Bohatý se nestane člověk z peněz, které vydělá, ale z peněz, které neutratí.“ Henry Ford

První hodnocení

10 hodnocení

25 hodnocení

Hodnocení (celkem 35 hodnocení)

Zpracování osobních údajů

 1. Udělujete tímto souhlas společnosti Pireus, s.r.o., IČ: 64830900, DIČ: CZ64830900, se sídlem Martinická 987/3, 197 00 Praha 9, zapsané ve veřejném rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, v oddíle C, vložka 249184 (dále jen "Správce"), aby ve smyslu nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů (dále jen GDPR) zpracovávala tyto osobní údaje:
  • jméno a příjmení
  • e-mail
 2. Vaše osobní údaje budeme zpracovávat za účelem vystavení vámi poskytované reference na finančního poradce. Tyto údaje budou Správcem zpracovány po dobu trvání souhlasu.
 3. S výše uvedeným zpracováním udělujete svůj výslovný souhlas. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět, a to kliknutím na odhlašovací odkaz, který je součástí každé elektronické korespondence nebo zasláním emailu na adresu info@pireus.cz nebo písemně na adresu Správce.
 4. Zpracování osobních údajů je prováděno Správcem, osobní údaje však pro Správce mohou zpracovávat i tito zpracovatelé:
  1. ACTIVE 24, s.r.o., se sídlem Sokolovská 394/17, Praha 8, IČO 25115804, která je poskytovatelem datových úložišť a softwarových aplikací.
  2. Případně další poskytovatelé zpracovatelských softwarů, služeb a aplikací, které však v současné době společnost nevyužívá.
 5. Vezměte, prosím, na vědomí, že podle zákona o ochraně osobních údajů máte právo:
  • vzít souhlas kdykoliv zpět,
  • požadovat po nás informaci, jaké vaše osobní údaje zpracováváme,
  • požadovat po nás vysvětlení ohledně zpracování osobních údajů,
  • vyžádat si u nás přístup k těmto údajům a tyto nechat aktualizovat nebo opravit,
  • požadovat po nás výmaz těchto osobních údajů,
  • v případě pochybností o dodržování povinností souvisejících se zpracováním osobních údajů obrátit se na nás nebo na Úřad pro ochranu osobních údajů.
 • Daniel Horák

  21. června 2019

  Naprostá spokojenost se službami, kompletní servis - smlouvy, vyjednání podmínek pro klienta, vyřízení úkonů na úřadech atd. Poradce má přehled o dění na trhu a finanční plán zajištění rodiny připravil rychle a ke spokojenosti. Seriozní jednání, vše dle domluvy a také včas. Mohu jen doporučit.

 • Antonín Menda

  28. března 2019

  Pana Zemana bych doporučil všem lidem, kteří chtějí rychlý a profesionální přístup k vyřízení hypotéky a dalších finančních služeb.

 • Anna Lišková

  14. června 2018

  Vrele pana Zemana vsem doporucuji. Velmi prijemne a mile vystupovani s profesionalnim přístupem. Velmi nam pomohl se zarizovanim hypoteky a dalsich financnich produktu pro nasi rodinu😊.

 • Martina Marková

  12. února 2018

  Profesionální přístup, dobrá komunikace, spolehlivost, férové jednání. Pomohl nám s vyřízením hypotéky (jeho přístup považujeme za nadstandartní, věnoval se nám i v jeho volném čase) , dceři veli dobře poradil jak naložit s úsporami. Jednoznačně doporučujeme.

 • Jaroslav Varga

  5. února 2018

  Naprosto bezproblémová spolupráce, profesionální a rychlé jednání! Naprosto doporučuji.

 • Michal Novotný

  14. června 2017

  S pane,Zemanem jsme naprosto spokojení. Je to profesionál ve svém oboru a jeho přehled v celém portfóliu finančního poradenství je až neuvěřitelný. Jednání jsou vždy jasná, rychlá a férová. Hlavně lidský přístup je hodně důležitý faktor pro nás. Dokáže nám vždy vytvořit nabídku na míru, kterou zrovna potřebujeme a vždy za rozumnou cenu. DOPORUČUJEME!

 • Josef Müller

  20. února 2017

  Super profesionální přístup. Rozumí tomu co říká a všechny otázky perfektně a srozumitelně zodpoví. Nebyl problém sjednat schůzku na odpolední hodinu i přímo u nás doma. Navíc nám ke sjednané hypotéce poskytl bonus v podobě uhrazení některých poplatků a vyřízení vkladu zástavního práva na katastru nemovitostí. Spolupráci s ním vřele doporučuji.

 • Ivana Nováková

  31. ledna 2017

  Vždy ochotný a vstřícný a velmi rychlý. Velmi empatický a především odborník ve svém oboru. Věnuje každému zákazníkovi stejnou pozornost, ať se jedná o úvěr na malý byt či velký dům. Služby pana Zemana velmi doporučuji.

 • Šárka Boková

  10. ledna 2017

  Nedávno jsem se dostala do těžké životní situace a díky tomu, že mi pan Zeman,tak dobře poradil s výběrem pojištění, tak mi to moc pomohlo. S jeho poradenstvím a pomocí jsem velmi spokojená a děkuji mu i za lidskou podporu. Je přínosem pro veškeré rodinné finance na dlouhou dobu,svému oboru rozumí,vždy s ochotou pomůže,zodpoví všechny dotazy. Moc mu děkuji a určitě doporučuji!

 • Ivana Glosíková

  21. ledna 2015

  Doporučuji.