Iva Sofie Mozr

Iva Sofie MozrPraha

O mně

http://www.businessanimals.cz/ba/clanky/obchodnicke-poprve/ Ráda se stanu  průvodcem na Vaší  cestě finančním životem.... Komu není rady,tomu není pomoci....:-))

První hodnocení

10 hodnocení

25 hodnocení

50 hodnocení

Hodnocení (celkem 58 hodnocení)

Zpracování osobních údajů

 1. Udělujete tímto souhlas společnosti Pireus, s.r.o., IČ: 64830900, DIČ: CZ64830900, se sídlem Martinická 987/3, 197 00 Praha 9, zapsané ve veřejném rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, v oddíle C, vložka 249184 (dále jen "Správce"), aby ve smyslu nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů (dále jen GDPR) zpracovávala tyto osobní údaje:
  • jméno a příjmení
  • e-mail
 2. Vaše osobní údaje budeme zpracovávat za účelem vystavení vámi poskytované reference na finančního poradce. Tyto údaje budou Správcem zpracovány po dobu trvání souhlasu.
 3. S výše uvedeným zpracováním udělujete svůj výslovný souhlas. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět, a to kliknutím na odhlašovací odkaz, který je součástí každé elektronické korespondence nebo zasláním emailu na adresu info@pireus.cz nebo písemně na adresu Správce.
 4. Zpracování osobních údajů je prováděno Správcem, osobní údaje však pro Správce mohou zpracovávat i tito zpracovatelé:
  1. ACTIVE 24, s.r.o., se sídlem Sokolovská 394/17, Praha 8, IČO 25115804, která je poskytovatelem datových úložišť a softwarových aplikací.
  2. Případně další poskytovatelé zpracovatelských softwarů, služeb a aplikací, které však v současné době společnost nevyužívá.
 5. Vezměte, prosím, na vědomí, že podle zákona o ochraně osobních údajů máte právo:
  • vzít souhlas kdykoliv zpět,
  • požadovat po nás informaci, jaké vaše osobní údaje zpracováváme,
  • požadovat po nás vysvětlení ohledně zpracování osobních údajů,
  • vyžádat si u nás přístup k těmto údajům a tyto nechat aktualizovat nebo opravit,
  • požadovat po nás výmaz těchto osobních údajů,
  • v případě pochybností o dodržování povinností souvisejících se zpracováním osobních údajů obrátit se na nás nebo na Úřad pro ochranu osobních údajů.
 • Tereza Gutwaldová - Kladno

  8. července 2020

  Paní Mozr je spolehlivá milá přátelská, ale především profesionál na svém místě. Velice inteligentní, sečtělá a erudovaná. Klient je vždy na prvním místě. Nespěchá, netlačí, vše dostatečně vysvětlí a poskytne důvody pro a proti. Profesionální, lidský a proklientský přístup, kdykoliv k dispozici... Nemám co vytknout. Naprosto doporučuji. Mohu se na ni obrátit se starou i novou záležitostí. Jen tak dál.

 • Jitka EBEN EL HADJ - Praha

  2. července 2020

  S paní Mozr jsem maximálně spokojena, vše podrobně vysvětlí a je empatická. Doporučuji její služby.

 • Šárka Málková

  18. června 2020

  Vždy jsme vše dobře a rychle vyřešily k mé spokojenosti.

 • Miroslav Sklenka

  14. dubna 2020

  S paní Mozr je velice dobrá spolupráce, k nabízeným produktům dává vždy komplexní informace a dokáže vše dobře a rychle vyřešit.

 • Petra Střalkova

  1. dubna 2020

  Velice spolehlivá, vždy si na klienta udělá čas. Smlouvy uzavřené Ivou jsou 100%.Zjisti si nejlepší řešení pro klienta v rámci jeho možnosti, nikdy nedá jen jeden návrh, vždy min. 3-4 a klient má možnost výběru. Měla jsem možnost spolupracovat s více poradci, ale nikdy jsem nebyla spokojená, až teď. Konečně jsem našla poradce s lidským přístupem. Moc děkuji.

 • Ivana Václavovicová

  23. února 2020

  Iva je naprosto úžasna.Celou situaci se mnou probrala,vyhodnotila a nasla nejlepsi reseni.Vzdy si udelala cas a co rekla,to taky platilo.Msm zkusenost s jinym poradcem,kterymu slo ve finale jen o zisk,kdezto Iva ma svuj zisk az na poslednim miste.V prvni rade ji jde o spokojeneho klienta a to ja jsem.Vsem vrele doporucuju,nebudete zklamani.Diky Ivo za vse

 • Alois Sečkár

  28. května 2019

  Jednání na rovinu, žádné mlžení a nic není problém. Naprostá spokojenost a jasné doporučení všem.

 • Vladimír Brož

  12. června 2018

  S paní Mozrovou jsme velmi spokojeni, je milá, vstřícná, flexibilní, vždy si udělá čas a v nabízených produktech se dobře vyzná a poradí.

 • Anna Klepalová

  26. dubna 2018

  Paní Iva je velmi příjemná, milá a především schopná. Moc mi pomohla. Můžu ji jen doporučit.

 • Jan Filip

  31. ledna 2018

  Iva Mozrová je inteligentní, schopná, pečlivá, velmi vynalézavá poradkyně, které víc záleží na spokojenosti jejích klientů než na nejvyšší možné provizi. Její vždy pozitivní přístup a smysl pro humor jsou příjemným bonusem a její služby mohu všem vřele doporučit. Ivi, děkuji za všechno a těším se na další spolupráci.