Ing. Martin Stupka

Ing. Martin StupkaPraha 5

O mně

První finanční zkušenosti jsem získal již jako student vysoké školy v roce 2005 ve Velké Británii. V oboru financí se pohybuji od roku 2011. V tomto roce jsem se začal věnovat tzv. daytradingu – obchodováním amerických akciových indexů s vlastními prostředky. Zaměřuji se na oblast financování bydlení a na oblast investičního poradenství. Obor financí je velice náročný, rozmanitý a neustále se mění. Existuje velké množství produktů, výhodných nabídek a zaručených řešení. Mým cílem je pomoci klientům se v tomto odvětví zorientovat, poradit a nabídnou odborné služby s vysokou přidanou hodnotou. Neprodávám pouze finanční produkty, ale poskytuji komplexní finanční služby na míru.

První hodnocení

10 hodnocení

25 hodnocení

50 hodnocení

Hodnocení (celkem 63 hodnocení)

Zpracování osobních údajů

 1. Udělujete tímto souhlas společnosti Pireus, s.r.o., IČ: 64830900, DIČ: CZ64830900, se sídlem Martinická 987/3, 197 00 Praha 9, zapsané ve veřejném rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, v oddíle C, vložka 249184 (dále jen "Správce"), aby ve smyslu nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů (dále jen GDPR) zpracovávala tyto osobní údaje:
  • jméno a příjmení
  • e-mail
 2. Vaše osobní údaje budeme zpracovávat za účelem vystavení vámi poskytované reference na finančního poradce. Tyto údaje budou Správcem zpracovány po dobu trvání souhlasu.
 3. S výše uvedeným zpracováním udělujete svůj výslovný souhlas. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět, a to kliknutím na odhlašovací odkaz, který je součástí každé elektronické korespondence nebo zasláním emailu na adresu info@pireus.cz nebo písemně na adresu Správce.
 4. Zpracování osobních údajů je prováděno Správcem, osobní údaje však pro Správce mohou zpracovávat i tito zpracovatelé:
  1. ACTIVE 24, s.r.o., se sídlem Sokolovská 394/17, Praha 8, IČO 25115804, která je poskytovatelem datových úložišť a softwarových aplikací.
  2. Případně další poskytovatelé zpracovatelských softwarů, služeb a aplikací, které však v současné době společnost nevyužívá.
 5. Vezměte, prosím, na vědomí, že podle zákona o ochraně osobních údajů máte právo:
  • vzít souhlas kdykoliv zpět,
  • požadovat po nás informaci, jaké vaše osobní údaje zpracováváme,
  • požadovat po nás vysvětlení ohledně zpracování osobních údajů,
  • vyžádat si u nás přístup k těmto údajům a tyto nechat aktualizovat nebo opravit,
  • požadovat po nás výmaz těchto osobních údajů,
  • v případě pochybností o dodržování povinností souvisejících se zpracováním osobních údajů obrátit se na nás nebo na Úřad pro ochranu osobních údajů.
 • Denisa Jeřábková - Praha

  26. dubna 2021

  Naprostá spokojenost. Pan Stupka je ve svém oboru naprostý profesionál, který veškerou problematiku dokáže trpělivě vysvětlit i úplnému lajkovi jako jsem já. Díky panu Stupkovi mám zařízený hypoúvěr, s kterým jsem moc spokojená a neváhám společně do budoucna řešit i další finanční záležitosti. Pokud chcete vyřešit své finance, zařídit nejlepší pojištění, hypotéku na trhu či další, tak neváhejte.

 • Michal a Nikol

  20. dubna 2021

  Služeb pana Ing. Stupky jsme využili v době, kdy řádila pandemie koronaviru. I v těchto ztížených podmínkách jsme s ním hypoteční úvěr zvládli vyřešit rychle a online v naší naprostou spokojenost. Děkujeme a rozhodně doporučujeme.

 • David F. - Praha

  22. března 2021

  Pan Stupka nám pomohl s vyřízením hypotéky ve velmi krátkém termínu a za výhodných podmínek. Rozhodně doporučuji !

 • Martin T

  31. prosince 2020

  Profesionalni pristup s nadstandardnimi sluzbami. Ceske financni procedury byly diky panu Martinovi vyreseny rychle a bezbolestne online na vzdalenost bezmala 8500 km. Budeme poradenstvi pana Martina radi doporucovat dalsim. A professional going beyond the standard of care. Highly recommended for everyone seeking specific financial advisory for long-term financial goals in Czech Republic.

 • Ladislav a Tereza G. - Mladá Boleslav

  21. listopadu 2020

  Výborná a rychlá spolupráce při refinancování hypotéky a všech ostatních aktivit s tím souvisejících. Vřele doporučujeme.

 • Ludmila Vráželová - Praha

  17. září 2020

  Pan Stupka mi pomáhá s konsolidací úvěrů a s financováním hypotéky, což jsou pro mě dost stresující záležitosti. Nicméně jak jednání s panem Stupkou, tak i si finančními instucemi, probíhají "bezbolestně", pan Stupka mi řadu věcí zařídil. Co se týče financování, tak mi našel alternativy o kterých jsem nevěděla. Se službami pana Stupky jsem velmi spokojena.

 • Nikol K. - Praha

  29. července 2020

  Se službami pana Stupky jsem naprosto spokojena. Představil mi několik možností investic, zodpověděl mé otázky a jakmile jsem se rozhodla, kterých možností chci využít, vše velmi rychle zařídil. Ještě jednou děkuji.

 • Michael J. - Praha

  16. července 2020

  Kvalitní hypoteční servis. Pan Stupka je schopen najít řešení i pro dost komplikované hypoteční případy, které by samotní bankéři příslušných institucí nejspíš nedokončili.

 • František Kudrna - Praha

  14. července 2020

  Jsem majitelem realitní kanceláře TILLIT.cz, která dlouhodobě využívá služeb Ing. Martina Stupky jakožto hypotečního poradce. Děláme tak především z důvodu výborné zpětné vazby od našich klientů (kupujících nemovitostí). Pokud nad financováním máme dohled Ing. Stupky, očekáváme bezproblémový obchod. Klienti se zároveň mohou spolehnout, že budou zajištěny nadstandardní podmínky financování a velmi hladký průběh tohoto procesu. Což vůbec není standardem v oblasti nemovitostí.

 • Barbora Holubová

  16. března 2020

  S panem Ing. Stupkou jsme se radili stran zhodnocení našich úspor. Trpělivě s námi prošel problematiku investování a zhodnocování rodinných financí. Pomohl nám si utřídit naše cíle a priority a vybral nám následně produkt s padnoucí mírou konzervativity i zhodnocení. Pan Ing. Stupka je příjemný, trpělivý a zkušený poradce, na kterého se s jistotou obrátíme i v budoucnu.