Ing. Martin Stupka

Ing. Martin StupkaPraha 5

O mně

První finanční zkušenosti jsem získal již jako student vysoké školy v roce 2005 ve Velké Británii. V oboru financí se pohybuji od roku 2011. V tomto roce jsem se začal věnovat tzv. daytradingu – obchodováním amerických akciových indexů s vlastními prostředky. Zaměřuji na oblast financování bydlení, pojištění a dále také na oblast investičního poradenství. Obor financí je velice náročný, rozmanitý a neustále se mění. Existuje velké množství produktů, výhodných nabídek a zaručených řešení.Mým cílem je pomoci klientům se v tomto odvětví zorientovat, poradit a nabídnou personalizované odborné služby s vysokou přidanou hodnotou. Poskytuji komplexní finanční služby se specializací na investice. Neprodávám pouze finanční produkty, ale vytvářím je pro své klienty na míru.

První hodnocení

10 hodnocení

25 hodnocení

50 hodnocení

Hodnocení (celkem 54 hodnocení)

Zpracování osobních údajů

 1. Udělujete tímto souhlas společnosti Pireus, s.r.o., IČ: 64830900, DIČ: CZ64830900, se sídlem Martinická 987/3, 197 00 Praha 9, zapsané ve veřejném rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, v oddíle C, vložka 249184 (dále jen "Správce"), aby ve smyslu nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů (dále jen GDPR) zpracovávala tyto osobní údaje:
  • jméno a příjmení
  • e-mail
 2. Vaše osobní údaje budeme zpracovávat za účelem vystavení vámi poskytované reference na finančního poradce. Tyto údaje budou Správcem zpracovány po dobu trvání souhlasu.
 3. S výše uvedeným zpracováním udělujete svůj výslovný souhlas. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět, a to kliknutím na odhlašovací odkaz, který je součástí každé elektronické korespondence nebo zasláním emailu na adresu info@pireus.cz nebo písemně na adresu Správce.
 4. Zpracování osobních údajů je prováděno Správcem, osobní údaje však pro Správce mohou zpracovávat i tito zpracovatelé:
  1. ACTIVE 24, s.r.o., se sídlem Sokolovská 394/17, Praha 8, IČO 25115804, která je poskytovatelem datových úložišť a softwarových aplikací.
  2. Případně další poskytovatelé zpracovatelských softwarů, služeb a aplikací, které však v současné době společnost nevyužívá.
 5. Vezměte, prosím, na vědomí, že podle zákona o ochraně osobních údajů máte právo:
  • vzít souhlas kdykoliv zpět,
  • požadovat po nás informaci, jaké vaše osobní údaje zpracováváme,
  • požadovat po nás vysvětlení ohledně zpracování osobních údajů,
  • vyžádat si u nás přístup k těmto údajům a tyto nechat aktualizovat nebo opravit,
  • požadovat po nás výmaz těchto osobních údajů,
  • v případě pochybností o dodržování povinností souvisejících se zpracováním osobních údajů obrátit se na nás nebo na Úřad pro ochranu osobních údajů.
 • Barbora Holubová

  16. března 2020

  S panem Ing. Stupkou jsme se radili stran zhodnocení našich úspor. Trpělivě s námi prošel problematiku investování a zhodnocování rodinných financí. Pomohl nám si utřídit naše cíle a priority a vybral nám následně produkt s padnoucí mírou konzervativity i zhodnocení. Pan Ing. Stupka je příjemný, trpělivý a zkušený poradce, na kterého se s jistotou obrátíme i v budoucnu.

 • Vojtěch Blažek

  12. března 2020

  Velmi příjemný přístup. Vše co jsem potřeboval s tím my pomohl a dokázal nabídnout zajímavé řešení.

 • Veronika Venclová

  12. ledna 2020

  Pan Stupka nám zařídil hypotéku přesně podle našich požadavků a potřeb. Určitě se na něho budeme i nadále obracet. Je vidět, že ho práce s čísly baví a naplňuje. Nemáme co vytknout. Všem doporučujeme a Martinovi tímto děkujeme.

 • Kateřina a Karel Š.

  13. listopadu 2019

  Obrátili jsme se na pana Stupku s komplikovaným refinancováním několika hypoték, které vyřešil k naší naprosté spokojenosti. Oceňujeme zejména jeho profesionalitu, orientaci v dané problematice a rychlost. Pana Stupku můžeme jako odborníka stoprocentně doporučit.

 • Katerina Steklova

  31. října 2019

  Na Ing. Stupku jsme se obratili s pomerne slozitym problemem, nicmene i tak dokazal najit reseni k nasi spokojenosti. Ing. Stupka je velmi peclivy a znaly veci, ma prehled a velmi profesionalni jednani. Jsem si jista, ze pokud budeme i v budoucnosti resit neco ohledne financi, obratime se na nej znovu.

 • Lucia K.

  25. října 2019

  Skvelá spolupráca - osobný prístup, široký rozhľad a znalosti, pre nás jednička. Pán Stupka nám všetko podrobne a trpezlivo vysvetlil, doporučil riešenia vzhľadom na našu situáciu a s radosťou sa na neho budeme obracať aj naďalej. Ďakujeme.

 • M. Rieger

  23. října 2019

  Vynikající spolupráce, rychlé jednání a zařizování, orientace na trhu.

 • Petr Polák

  31. srpna 2019

  pro-aktivní, odborník, zodpovědný

 • Martina Kuklíková

  30. srpna 2019

  Byla jsem spokojena, vse mi bylo vysvetleno v nove bance velmi prijemni lide. Pan Stupke si pro papiry jezdil ke me do prace ja jsem musela jen do banky podepsat. papiry. Děkuji

 • Marek Quaiser

  19. května 2019

  Člověk s velkým přehledem a znalostmi. Mohu se na něj kdykoliv a s čímkoliv obrátit a taky to tak do budoucna udělám, ať už půjde o refinancování nebo investici. Díky za vše Martine!