Osobní údaje
Jméno a příjmení

Ing. Vlastimil Kopečný

Email

kopecny@prima-finance.cz

Web

http://www.vlastimilkopecny.cz

Adresa
Město

Olomouc

Okres

Olomouc

Kraj

Olomoucký kraj

O mně
O mně

Mou obchodní vizí je propagovat nezávislé, osobní a profesionální finanční poradenství. Vždy stojím na straně klientů v nerovném boji s velkými finančními ústavy, dravými poradenskými firmami a neseriozními finanční poradci.
8 důvodů, proč Vám mohu pomoci.
1. Profesní zkušenost
Finančnímu poradenství se věnuji cca 12 let. Za svoji profesní kariéru jsem vyřídil hypoteční úvěry v objemu přesahující 500mil. Kč, spravuji přes 300 klientských rodin po celé České republice.
2. Nezávislost
Nestraním žádné finanční instituci a jako nezávislý finační poradce se snažím zákazníkovi poskytnout všechny relevantní informace k danému produktu a nabídnout řešení odpovídající přesně jeho potřebám.
3. Komplexní poradenská péče
Nejsem prodejce finančních produktů, ale finanční poradce. Nenabízím produkty, ale poskytuji komplexní řešení potřeb klientů. Působím v oblasti hypotečních úvěrů, pojištění, stavebního spoření, investičních produktů, penzijního spoření či jiných spořících nástrojů. Při řešení potřeb klientaů využívám široké možnosti finančních produktů díky kterým mohu řešit každou důležitou oblast klientova zájmu.
4. Odbornost
Svět financí se neustále vyvíjí, produkty se mění, upravují, vylepšují či zcela zanikají. Abych mohl poskytovat klientům kvalitní informace je nutné s tímto vývojem držet krok. Z tohoto důvodu si pravidelně zvyšuji svou odbornost různými formami vzdělávání, školení či semináři. Jsem držitelem všech nutných certifikátů, které potřebuji pro činost finančního poradce ve všech oblastech finančního světa.
5. Etika
Slušnost, dodržování nepsaných etických norem, korektnost a diskrétnost jsou nejen nezbytné vlastnosti každého profesionála, ale i průvodní hodnoty dobrých obchodních vztahů, na kterých stavím spolupráci ze svými klienty.
6. Servis
Svým klientům se věnuji dlouhodobě, nikoliv pouze v okamžiku podepsání smlouvy. Kladu důraz na klientký servis a z tohoto důvodu se každý můj klient na mě může kdykoliv obrátit s žádostí o radu či pomoc.
7. Důvěra
Důvěra klienta je tou nejsilnější hodnotou v mé profesní kariéře. Jsem velmi potěšen, že s mnoha klienty mám nadstandartní osobní vazby, které v průběhu času přerostli v přátelský vztah. Velmi si toho vážím.
8. Odpovědnost
Chci kultivovat finanční poradenství v ČR, chci zvyšovat finanční povědomí veřejnosti a vždy budu chránit klienty před nevýhodnými podmínkami některých finančních produktů a nekalými praktikami finančních úpíru, kterým nejde o zájem klienta, ale pouze o osobní prospěch.

Nabízené služby
Nabízené služby

Povinné ručení a havarijní pojištění, Stavební spoření a úvěry ze stavebního spoření, Osobní a spořicí účty, Penzijní připojištění, Životní pojištění, Cestovní pojištění, Hypoteční úvěry, Úrazové pojištění, Hotovostní půjčky, Spoření a pojištění pro děti, Pojištění rodinného domu a domácnosti, Pojištění odpovědnosti, Nezávislé poradenství, Investice, Důchodové spoření, Doplňkové penzijní spoření

Společnosti
Společnosti

Česká spořitelna, Československá obchodní banka, GE Money Bank, Hypoteční banka, Komerční banka, Expobank, mBank, Modrá pyramida stavební spořitelna, Raiffeisen stavební spořitelna, Raiffeisenbank, Stavební spořitelna ČS, UniCredit Bank, Sberbank CZ, Wüstenrot hypoteční banka, Wüstenrot stavební spořitelna, Allianz pojišťovna, Axa, Česká pojišťovna, ČSOB Pojišťovna, Generali Pojišťovna, Komerční pojišťovna, Kooperativa, Slavia pojišťovna, UNIQA pojišťovna, Česká podnikatelská pojišťovna, Direct pojišťovna, ČP Invest, CONSEQ, Pioneer Investments, ING