Ing. Pavel Novák

Ing. Pavel NovákBrno

O mně

Udělám Vám finanční plán, který z Vás udělá rentiéra.

Pomáhám svým klientům zajistit to co je pro ně v životě důležité. Například vlastní bydlení, peníze na studia dětí, nebo dostatečnou rezervu v penzi, být rentiérem.

Tohle všechno stojí peníze. Obecně mluvíme o výdajích rodiny. Abychom mohli výdaje zaplatit, musíme pracovat. Musíme mít dostatečné příjmy.

Bohužel v životě přicházejí okamžiky, které příjmy ohrožují. Které to jsou ? Ztráta zaměstnání, nemoc, úraz...

Mou rolí  je pomáhat zachovat si svou životní úroveň a splnit si svoje finanční cíle, stát se rentiérem, ať se děje co se děje.

Pojďme si o tom řící více

 

První hodnocení

10 hodnocení

25 hodnocení

50 hodnocení

Hodnocení (celkem 85 hodnocení)

Zpracování osobních údajů

 1. Udělujete tímto souhlas společnosti Pireus, s.r.o., IČ: 64830900, DIČ: CZ64830900, se sídlem Martinická 987/3, 197 00 Praha 9, zapsané ve veřejném rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, v oddíle C, vložka 249184 (dále jen "Správce"), aby ve smyslu nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů (dále jen GDPR) zpracovávala tyto osobní údaje:
  • jméno a příjmení
  • e-mail
 2. Vaše osobní údaje budeme zpracovávat za účelem vystavení vámi poskytované reference na finančního poradce. Tyto údaje budou Správcem zpracovány po dobu trvání souhlasu.
 3. S výše uvedeným zpracováním udělujete svůj výslovný souhlas. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět, a to kliknutím na odhlašovací odkaz, který je součástí každé elektronické korespondence nebo zasláním emailu na adresu info@pireus.cz nebo písemně na adresu Správce.
 4. Zpracování osobních údajů je prováděno Správcem, osobní údaje však pro Správce mohou zpracovávat i tito zpracovatelé:
  1. ACTIVE 24, s.r.o., se sídlem Sokolovská 394/17, Praha 8, IČO 25115804, která je poskytovatelem datových úložišť a softwarových aplikací.
  2. Případně další poskytovatelé zpracovatelských softwarů, služeb a aplikací, které však v současné době společnost nevyužívá.
 5. Vezměte, prosím, na vědomí, že podle zákona o ochraně osobních údajů máte právo:
  • vzít souhlas kdykoliv zpět,
  • požadovat po nás informaci, jaké vaše osobní údaje zpracováváme,
  • požadovat po nás vysvětlení ohledně zpracování osobních údajů,
  • vyžádat si u nás přístup k těmto údajům a tyto nechat aktualizovat nebo opravit,
  • požadovat po nás výmaz těchto osobních údajů,
  • v případě pochybností o dodržování povinností souvisejících se zpracováním osobních údajů obrátit se na nás nebo na Úřad pro ochranu osobních údajů.
 • Libor Souček - Brno

  9. října 2020

  Pan Novák mi spravuje pojištění obou mých firem, celého vozového parku, soukromé pojištění a spoření. Vše mám zařízené na jednom místě s velice profesionálním a lidským přístupem. Za 2 roky spolupráce bez jediné chyby ba naopak, vždy pomohl i ve věcech, které přímo nesouviseli s jeho prací. Děkuji a vážím si naší spolupráce.

 • Vilém Cambal

  15. května 2020

  Velmi profesionální a zároveň i lidský přístup

 • Petrovajová Eva

  29. února 2020

  Dobrý den, Schůzka s panem Inženýrem Novákem byla skvělá. Dříve jsem ohledně životního pojištění neměla moc informací, pan Inženýr Novák mi vše vysvětlil od úplného začátku až do konce. Odpověděl mi na jakýkoliv dotaz. Sestavení pojistky dle daných požadavků i vzhledem k finančním prostředkům. Do ničeho Vás nenutí. Profesionální přístup. O své klienty se stará - volá, komunikuje s nimi pokud jsou nějaké novinky nebo, čím by svému klientovi pomohl. Vřele doporučuji.

 • Petr Nentvich

  6. února 2020

  Odbornost, flexibilita, ochota, individuální přístup...doporučuji vždy dalším zájemcům o spolupráci.

 • Tomíš Zeman

  4. února 2020

  S panem Novákem jsem naprosto spokojen

 • Hana Zaoralová

  28. ledna 2020

  Pan Novák je výjimečně profesionální, trpělivý a empatický poradce. Vřele doporučuji.

 • Kristýna Grimová

  20. ledna 2020

  Pan Novák je člověk na svém místě a svoji práci vykonává velice dobře. Vytvořil nám pojistku na míru, na základě našich požadavků. Pan Novák nám všechno srozumitelně vysvětlil a odpověděl na všechny naše otázky. Doporučili bychom ho všem, kteří hledají svého finančního poradce.

 • Silvie Mikšíková

  8. října 2019

  profesionální přístup, dobré přípravy

 • Ludmila Voborná

  25. září 2019

  Výborný partner pro kompletní pojištění celé rodiny

 • Jiří Klimeš

  4. září 2019

  Pan Novák je opravdu solidní člověk, který daný produkt vždy vysvětlí a rozumí mu. Vždy má odpověď na otázku, ale ta odpověď je zároveň srozumitelná. To je pro mě důležité a ne být zahlcen tunou informací, kde pak člověk neví vlastně nic. Vždy se nezapomene zeptat "říkám to takto srozumitelně?" a nebo "je to vše jasné, chápete to?". Už jsem potkal mnoho nespolehlivých poradců, pojišťováků, zprostředkovatelů a nevím co ještě. Pana Nováka ale mohu s klidným svědomím doporučit!