Ing. Martin Koudelka

Ing. Martin KoudelkaPraha

O mně

Je radost pomáhat lidem se splněním jejich přání a co si budeme povídat, většinou jsou k tomu potřeba peníze. Občas se stává, že se lidé “finančního světa” bojí pro jeho složitost. Já věřím tomu, že vše lze vysvětlit jednoduše. Od toho jsem tady a to mě baví :)

Vystudovanou mám Vysokou školu ekonomickou a zároveň jezdíme s manželkou školit finanční gramotnost na vysoké školy v rámci univerzity třetího věku. Prezentovali jsem také několikrát před studenty na gymnáziích. Je to super pocit a za mě to má velký smysl :-)

Rád pomůžu také Vám - ať už jste mladý/á nebo starý/á, občan nebo firma, Čech nebo cizinec (schůzky v angličtině nejsou problém).

V případě zájmu o setkání se mnou mě neváhejte kontaktovat na 606 203 002 nebo na Martin.Koudelka@post.cz. 

Těším se :)

První hodnocení

10 hodnocení

25 hodnocení

50 hodnocení

100 hodnocení

Hodnocení (celkem 101 hodnocení)

Zpracování osobních údajů

 1. Udělujete tímto souhlas společnosti Pireus, s.r.o., IČ: 64830900, DIČ: CZ64830900, se sídlem Martinická 987/3, 197 00 Praha 9, zapsané ve veřejném rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, v oddíle C, vložka 249184 (dále jen "Správce"), aby ve smyslu nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů (dále jen GDPR) zpracovávala tyto osobní údaje:
  • jméno a příjmení
  • e-mail
 2. Vaše osobní údaje budeme zpracovávat za účelem vystavení vámi poskytované reference na finančního poradce. Tyto údaje budou Správcem zpracovány po dobu trvání souhlasu.
 3. S výše uvedeným zpracováním udělujete svůj výslovný souhlas. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět, a to kliknutím na odhlašovací odkaz, který je součástí každé elektronické korespondence nebo zasláním emailu na adresu info@pireus.cz nebo písemně na adresu Správce.
 4. Zpracování osobních údajů je prováděno Správcem, osobní údaje však pro Správce mohou zpracovávat i tito zpracovatelé:
  1. ACTIVE 24, s.r.o., se sídlem Sokolovská 394/17, Praha 8, IČO 25115804, která je poskytovatelem datových úložišť a softwarových aplikací.
  2. Případně další poskytovatelé zpracovatelských softwarů, služeb a aplikací, které však v současné době společnost nevyužívá.
 5. Vezměte, prosím, na vědomí, že podle zákona o ochraně osobních údajů máte právo:
  • vzít souhlas kdykoliv zpět,
  • požadovat po nás informaci, jaké vaše osobní údaje zpracováváme,
  • požadovat po nás vysvětlení ohledně zpracování osobních údajů,
  • vyžádat si u nás přístup k těmto údajům a tyto nechat aktualizovat nebo opravit,
  • požadovat po nás výmaz těchto osobních údajů,
  • v případě pochybností o dodržování povinností souvisejících se zpracováním osobních údajů obrátit se na nás nebo na Úřad pro ochranu osobních údajů.
 • Honza P. - Praha

  19. března 2021

  Jsem velmi spokojený, mohu jen vřele doporučit. Vždy se dozvim, to co zrovna potřebuji, všechno je mi vždy skvěle vysvětleno. Není se čeho bát, pracuje velmi profesionálně.

 • AB.SLUNECKOVA

  16. března 2021

  Za vše moc děkuji .Jsem moc spokojena

 • Irma - Praha

  11. března 2021

  Pan Martin je velmi milý a zároveň má profesionální přístup. Skvěle poradí, vše ochotně vysvětlí, rychle zařídí. Martina mohu doporučit.

 • Tereza - Praha

  22. února 2021

  Pan Martin má milý a profesionální přístup, můžu jen doporučit.

 • VENDY - Praha

  15. února 2021

  Pan Martin mi se vsim ochotne pomohl a poradil. Dekuji

 • Jaroslava Vítovcová - Praha

  11. února 2021

  Martin je naprostý profesionál, vše nám bylo předloženo a vysvětleno srozumitelně a s naprostou lehkostí i když jsme měli ne vždy jednoduché dotazy. Děkujeme a těšíme se na dlouhodobou spolupráci. Doporučuji!

 • Barbora - Praha

  4. února 2021

  Ing. Koudelka je velice milý muž, který nás do ničeho netlačil, jen předestíral možnosti a vše nám vysvětlil, poté i zařídil. Profesionální a osobní přístup. Byla radost s ním spolupracovat, můžu doporučit!

 • Zbyněk Pospíšil - Praha

  4. února 2021

  Martin mi vyšel se vším vstříc a zařídil dle mých požadavků. Jeho přístup je jak profesionální tak lidský. Těším se na další spolupráci a za vše děkuji!

 • Jan Foltýn - Praha

  28. ledna 2021

  Jsem maximálně spokojený, vše bylo sestaveno/navrhnuto přesně podle mých potřeb, takže maximální spokojenost! Díky Martine ;-)

 • Martina V. - Praha

  27. ledna 2021

  Pak Koudelka opravdu pečlivě naslouchal mým potřebám, poctivě nastudoval všechny materiály a přišel s několika zajímavými variantami řešení. Dané možnosti mi velmi logicky vysvětlil a představil a na žádnou z nabídek netlačil. Rychlá, efektivní a příjemná komunikace, Kéž bych pana Koudelku potkala dříve, Rozhodně všem mohu jen doporučit.