Ing. Martin Koudelka

Ing. Martin KoudelkaPraha

O mně

Zakládám si na profesionálním a zároveň přátelském přístupu. Vystudovanou mám Vysokou školu ekonomickou a Vysokou školu finanční a správní - obor bankovnictví a pojišťovnictví, respektive finanční služby. I díky tomu produktům rozumím nejenom navenek. Zároveň jezdím prezentovat finanční gramotnost na vysoké školy v rámci univerzity třetího věku prostřednictvím Fondu pojištění vkladů.

Mými klienty jsou kromě fyzických osob i právnické osoby (firmy, obce) a zahraniční klienti hovořící pouze anglicky.

V případě zájmu o nezávislé poradenství mě neváhejte kontaktovat na 606 203 002.

První hodnocení

10 hodnocení

25 hodnocení

50 hodnocení

Hodnocení (celkem 68 hodnocení)

Zpracování osobních údajů

 1. Udělujete tímto souhlas společnosti Pireus, s.r.o., IČ: 64830900, DIČ: CZ64830900, se sídlem Martinická 987/3, 197 00 Praha 9, zapsané ve veřejném rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, v oddíle C, vložka 249184 (dále jen "Správce"), aby ve smyslu nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů (dále jen GDPR) zpracovávala tyto osobní údaje:
  • jméno a příjmení
  • e-mail
 2. Vaše osobní údaje budeme zpracovávat za účelem vystavení vámi poskytované reference na finančního poradce. Tyto údaje budou Správcem zpracovány po dobu trvání souhlasu.
 3. S výše uvedeným zpracováním udělujete svůj výslovný souhlas. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět, a to kliknutím na odhlašovací odkaz, který je součástí každé elektronické korespondence nebo zasláním emailu na adresu info@pireus.cz nebo písemně na adresu Správce.
 4. Zpracování osobních údajů je prováděno Správcem, osobní údaje však pro Správce mohou zpracovávat i tito zpracovatelé:
  1. ACTIVE 24, s.r.o., se sídlem Sokolovská 394/17, Praha 8, IČO 25115804, která je poskytovatelem datových úložišť a softwarových aplikací.
  2. Případně další poskytovatelé zpracovatelských softwarů, služeb a aplikací, které však v současné době společnost nevyužívá.
 5. Vezměte, prosím, na vědomí, že podle zákona o ochraně osobních údajů máte právo:
  • vzít souhlas kdykoliv zpět,
  • požadovat po nás informaci, jaké vaše osobní údaje zpracováváme,
  • požadovat po nás vysvětlení ohledně zpracování osobních údajů,
  • vyžádat si u nás přístup k těmto údajům a tyto nechat aktualizovat nebo opravit,
  • požadovat po nás výmaz těchto osobních údajů,
  • v případě pochybností o dodržování povinností souvisejících se zpracováním osobních údajů obrátit se na nás nebo na Úřad pro ochranu osobních údajů.
 • Nikola Bendlová - Praha

  2. července 2020

  Potřebovali jsme sjednat úvěr. Pan Koudelka nám ochotně zjistil, jaká banka a úvěr je pro nás nejlepší. Nemuseli jsme se o nic starat, protože vše za nás vyřídil a do měsíce jsme měli vyřízenou hypotéku. Účastnil se u všech podpisů, což pro nás bylo velkým bonusem, protože vše co nám nebylo jasné, nám ( co se v tom vůbec nevyznáme) vysvětlil. Pan Koudelka je milý, přátelský a skvěle se vyzná v oboru. Určitě doporučuji všem. Moc děkujeme!!!

 • Tomáš H. - Praha

  1. července 2020

  Jednoznačne 5*. Pána Koudelku môžem iba doporučiť, skvelý prístup, super znalosti a orientácia v obore. Potreboval som vybaviť úver a po 3 neúspešných pokusoch u bánk ktorých som klient som sa rozhodol vyhľadať pomoc odborníka a s pánom Koudelkom sa nám úver podarilo vybaviť, dokonca s úrokom v aký som ani nedúfal :) Určite sa k nemu vrátim pre ďalšie rady.

 • Vendula T.

  23. května 2020

  Potřebovali jsme sjednat nové pojištění rodinného domu a domácnosti, což je produkt, kde se bez pomoci profesionála prostě neobejdete. Po předchozích ne vždy kladných zkušenostech s finančními poradci jsem do toho šla trochu s obavami, ale nyní s radostí konstatuji, že jsem zvolila správnou cestu. Přes tento portál jsem objevila Martina Koudelku, s kterým byla radost jednat. Vypracoval pro nás čtyři nabídky, z nichž jsem si vybrala jednu, která se ještě malinko poupravila tak, aby vyhovovala našim představám. Jednání proběhla v příjemně zařízené kanceláři v Praze – Braníku, kterou pan Koudelka sdílí se svou manželkou, rovněž finanční poradkyní. Oba mají širší záběr, kromě práce s klienty navíc přednášejí o finanční gramotnosti, což je obecně velmi potřebné téma. Pokud si tedy s panem Koudelkou sjednáte schůzku, jste určitě v dobrých rukou. Pro svou práci má dobré vzdělání a celkový přehled, jedná přátelsky, lidsky, bez nátlaku. Je to člověk na svém místě, takový prototyp novodobého finančního poradce. A já mu za to děkuji. Budoucím klientům doporučuji !!!

 • Lenka Burešová

  21. května 2020

  Komunikativní,nevtíravý,vstřícný

 • Veronika Horváthová

  7. května 2020

  Milý, nevtíravý, příjemný mladý muž, který se Vám nesnaží za každou cenu nabídnou produkt za který by osobně obdržel provize a vy jste po uzavření smlouvy zjistili, že vlk se nažral a koza zůstala celá. Konečně máme vše přehledně srovnané, víme co a kdy máme platit a za co vlastně platíme. Vřele doporučuji. P.S. právě jdu otestovat jeho služby 

 • Lenka Palová

  6. května 2020

  Ochotný, přátelský a profesionální přístup, nabídne různé varianty řešení, podrobně vše vysvětlí, ale do ničeho netlačí. Vřele doporučuji.

 • Eva Nováková

  19. února 2020

  Ocenila jsem perfektní poradenství s několika variantami řešení a profesionální a zároveň přátelský přatelský přístup. Jsem naprosto spokojená a moc děkuji za spolupráci.

 • Marcela Králová

  17. února 2020

  Finanční poradenství dnes dělá kde kdo, ale mít člověka, který nestranně doporučí, odborně poradí a s pečlivostí pomůže ve spletitém světě produktů pojištění, spoření, hypoték a půjček je k nezaplacení. Za mě velké PODĚKOVÁNÍ.

 • Jan Vaško

  12. února 2020

  Přes počáteční nedůvěru k finančním poradcům obecně jsem byl panem Koudelkou mile překvapen. Pomohl nám s výběrem finančních produktů, které nám plně vyhovují. Do ničeho nás netlačil a se vším ochotně poradil. Byl časově flexibilní a projevil svou zkušenost na finančním trhu. Potěšil nás svým přátelským přístupem a osobním zájmem.

 • Michaela Jonášová

  18. ledna 2020

  Skvělý a profesionální přístup ke klientovi! Maximální spokojenost.