Ing. Martin Koudelka

Ing. Martin KoudelkaPraha

O mně

Je radost pomáhat lidem se splněním jejich přání a co si budeme povídat, většinou jsou k tomu potřeba peníze. Občas se stává, že se lidé “finančního světa” bojí pro jeho složitost. Já věřím tomu, že vše lze vysvětlit jednoduše. Od toho jsem tady a to mě baví :)

Vystudovanou mám Vysokou školu ekonomickou a zároveň jezdíme s manželkou školit finanční gramotnost na vysoké školy v rámci univerzity třetího věku. Prezentovali jsem také několikrát před studenty na gymnáziích. Je to super pocit a za mě to má velký smysl :-)

Rád pomůžu také Vám - ať už jste mladý/á nebo starý/á, občan nebo firma, Čech nebo cizinec (schůzky v angličtině nejsou problém).

V případě zájmu o setkání se mnou mě neváhejte kontaktovat na 606 203 002 nebo na Martin.Koudelka@post.cz. 

Těším se :)

První hodnocení

10 hodnocení

25 hodnocení

50 hodnocení

100 hodnocení

Hodnocení (celkem 108 hodnocení)

Zpracování osobních údajů

 1. Udělujete tímto souhlas společnosti Pireus, s.r.o., IČ: 64830900, DIČ: CZ64830900, se sídlem Martinická 987/3, 197 00 Praha 9, zapsané ve veřejném rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, v oddíle C, vložka 249184 (dále jen "Správce"), aby ve smyslu nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů (dále jen GDPR) zpracovávala tyto osobní údaje:
  • jméno a příjmení
  • e-mail
 2. Vaše osobní údaje budeme zpracovávat za účelem vystavení vámi poskytované reference na finančního poradce. Tyto údaje budou Správcem zpracovány po dobu trvání souhlasu.
 3. S výše uvedeným zpracováním udělujete svůj výslovný souhlas. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět, a to kliknutím na odhlašovací odkaz, který je součástí každé elektronické korespondence nebo zasláním emailu na adresu info@pireus.cz nebo písemně na adresu Správce.
 4. Zpracování osobních údajů je prováděno Správcem, osobní údaje však pro Správce mohou zpracovávat i tito zpracovatelé:
  1. ACTIVE 24, s.r.o., se sídlem Sokolovská 394/17, Praha 8, IČO 25115804, která je poskytovatelem datových úložišť a softwarových aplikací.
  2. Případně další poskytovatelé zpracovatelských softwarů, služeb a aplikací, které však v současné době společnost nevyužívá.
 5. Vezměte, prosím, na vědomí, že podle zákona o ochraně osobních údajů máte právo:
  • vzít souhlas kdykoliv zpět,
  • požadovat po nás informaci, jaké vaše osobní údaje zpracováváme,
  • požadovat po nás vysvětlení ohledně zpracování osobních údajů,
  • vyžádat si u nás přístup k těmto údajům a tyto nechat aktualizovat nebo opravit,
  • požadovat po nás výmaz těchto osobních údajů,
  • v případě pochybností o dodržování povinností souvisejících se zpracováním osobních údajů obrátit se na nás nebo na Úřad pro ochranu osobních údajů.
 • Lenka -Chrášťany u Prahy

  12. srpna 2021

  Jsme z pana Koudelky jedním slovem nadšeni. Po špatných zkušenostech s nejmenovaný finančním poradcem, byl pan Koudelka vysloveně pohlazení po duši😁 Je sympatický, přímý, nic nevnucuje, poradí a prověří produkty i za cenu toho, že se nezruší. Prostě nám vyšel ve všem vstříc. Děkujeme.

 • Tomáš - Praha

  28. července 2021

  Martin mě dostal do velikých problémů, díky němu teď nemám kde bydlet. Protože díky němu jsem se před pár dny stal vlastníkem bytu. Ten sice musím zrekonstruovat a nájem mi skončí dřív, než to dokončím, ale nebýt pana Koudelky, nic z toho bych teď řešit nemusel. Aby nezpychnul, nebudu zde vypisovat jeho klady, nicméně s tím, co se zde o něm píše, se naplno ztotožňuji. Takže ještě jednou - díky, Martine! Vím, že jsem Vám slíbil půl hvězdičky, ale nezmínil jsem že těch půlhvězd bude deset.

 • Petr Holub - Praha

  12. července 2021

  Děkuji za profesionální přístup.

 • Zuzana G. - Praha

  12. července 2021

  Profesionální, ale zároveň taky lidský přístup. Trpělivost a pochopení. Žádný nátlak, člověk má pocit, že si povídá s někým známým, který se mu snaží věci vysvětlit. Můžu jenom vřele doporučit. Jsem moc spokojená a děkuji.

 • Kateřina Vítková - Tábor

  29. června 2021

  Přístup pana Koudelky je nad míru fantastický, profesionální a vřelý. Líbí se mi, že nikoho do ničeho netlačí a je pro něj důležité, aby byl klient spokojený, rád se vracel a plně důvěřoval. Se vším velmi rád pomůže a poradí. Má svatou trpělivost, opravdu musím potvrdit, protože semnou to neměl vůbec lehké. :) Jsem ráda, že jsem byla seznámena s pracovní náplní a postupy, díky nimž je obohacena má finanční gramotnost. Děkuji za získání potřebného rozhledu a taky za vyřešení nastalých situací. Jednání a vystupování pana Koudelky je na vysoké úrovni a já vím, že už nikdy nebudu na řešení financí, pojištění apod. sama. 😊 Děkuji a těším se na další spolupráci.

 • Zuzana Marešová - Kladno

  24. června 2021

  Pan Koudelka je profesionál, vždy vše pečlivě promýšlí a navrhuje více variant, do ničeho netlačí. Pomohl mi ve složité situaci a za to jsem mu velmi vděčná. Jsem moc spokojená a ráda, že ho znám.

 • Veronika B. - Praha

  6. května 2021

  Stojíme s panem Ing. Koudelkou teprve na startovní čáře, ale pevně věřím, že je to skvělý začátek dlouhé spolupráce a přátelství. Pomohl nám ujasnit si priority, zorientovat se v našich možnostech a udělat první krok správným směrem. Těším se na další spolupráci.

 • Honza P. - Praha

  19. března 2021

  Jsem velmi spokojený, mohu jen vřele doporučit. Vždy se dozvim, to co zrovna potřebuji, všechno je mi vždy skvěle vysvětleno. Není se čeho bát, pracuje velmi profesionálně.

 • AB.SLUNECKOVA

  16. března 2021

  Za vše moc děkuji .Jsem moc spokojena

 • Irma - Praha

  11. března 2021

  Pan Martin je velmi milý a zároveň má profesionální přístup. Skvěle poradí, vše ochotně vysvětlí, rychle zařídí. Martina mohu doporučit.