Ing. Martin Koudelka

Ing. Martin KoudelkaPraha

O mně

Zakládám si na profesionálním a zároveň přátelském přístupu. Je radost pomáhat lidem se splněním jejich přání a co si budeme povídat, většinou jsou k tomu potřeba peníze. Občas se stává, že se lidé “finančního světa” bojí pro jeho složitost. Já věřím tomu, že vše lze vyřešit jednoduše. Od toho jsem tady a to mě baví :)

Vystudovanou mám Vysokou školu ekonomickou a Vysokou školu finanční a správní - obor bankovnictví a pojišťovnictví, respektive finanční služby. I díky tomu produktům rozumím nejenom navenek. Zároveň jezdím prezentovat finanční gramotnost na vysoké školy v rámci univerzity třetího věku. Školik jsem také několikrát studenty na gymnáziích. Je to potřeba :)

Mými klienty jsou kromě fyzických osob firmy a obce. Také zahraniční klienti hovořící pouze anglicky.

V případě zájmu o setkání se mnou mě neváhejte kontaktovat na 606 203 002. Těším se :)

První hodnocení

10 hodnocení

25 hodnocení

50 hodnocení

Hodnocení (celkem 79 hodnocení)

Zpracování osobních údajů

 1. Udělujete tímto souhlas společnosti Pireus, s.r.o., IČ: 64830900, DIČ: CZ64830900, se sídlem Martinická 987/3, 197 00 Praha 9, zapsané ve veřejném rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, v oddíle C, vložka 249184 (dále jen "Správce"), aby ve smyslu nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů (dále jen GDPR) zpracovávala tyto osobní údaje:
  • jméno a příjmení
  • e-mail
 2. Vaše osobní údaje budeme zpracovávat za účelem vystavení vámi poskytované reference na finančního poradce. Tyto údaje budou Správcem zpracovány po dobu trvání souhlasu.
 3. S výše uvedeným zpracováním udělujete svůj výslovný souhlas. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět, a to kliknutím na odhlašovací odkaz, který je součástí každé elektronické korespondence nebo zasláním emailu na adresu info@pireus.cz nebo písemně na adresu Správce.
 4. Zpracování osobních údajů je prováděno Správcem, osobní údaje však pro Správce mohou zpracovávat i tito zpracovatelé:
  1. ACTIVE 24, s.r.o., se sídlem Sokolovská 394/17, Praha 8, IČO 25115804, která je poskytovatelem datových úložišť a softwarových aplikací.
  2. Případně další poskytovatelé zpracovatelských softwarů, služeb a aplikací, které však v současné době společnost nevyužívá.
 5. Vezměte, prosím, na vědomí, že podle zákona o ochraně osobních údajů máte právo:
  • vzít souhlas kdykoliv zpět,
  • požadovat po nás informaci, jaké vaše osobní údaje zpracováváme,
  • požadovat po nás vysvětlení ohledně zpracování osobních údajů,
  • vyžádat si u nás přístup k těmto údajům a tyto nechat aktualizovat nebo opravit,
  • požadovat po nás výmaz těchto osobních údajů,
  • v případě pochybností o dodržování povinností souvisejících se zpracováním osobních údajů obrátit se na nás nebo na Úřad pro ochranu osobních údajů.
 • Dominika Š. - Praha

  23. září 2020

  Při prvním jednání Vás seznámí se sebou samým. Víte s kým jednáte a schůzky se nesou v přátelském duchu. Zaměří se na Vaše potřeby a přání a podle toho předloží návrh a vše vysvětlí. Dala jsem na doporučení kolegyně a nelituji :)

 • Zbyněk Otáhal - Praha

  16. září 2020

  Velmi vstřícný a profsionální přístup. Děkujeme a doporučujeme.

 • Andrea H - Praha

  11. září 2020

  Mohu jen doporučit - jsem spokojená při každé schůzce, která se nese v přátelském duchu. Poradí a hlavně vysvětlí vše aby tomu rozuměl každý. Čeho si vážím nejvíce, že Vám řekne jak plus tak i mínus každé smlouvy.

 • Michaela - Mělník

  11. září 2020

  Super spolupráce. Člověk který ví, o čem mluví. Vše dokáže vysvětlit. Mohu doporučit.

 • Irena - Praha

  13. srpna 2020

  Spolupraci s panem Koudelkou mohu doporucit.

 • Monika Jandová - Praha

  7. srpna 2020

  Super spolupráce mohu vřele doporučit 😊 Pan Koudelka je moc sympatický a vždy dobře poradí 😊

 • Karolína Melicharová - Praha

  7. srpna 2020

  Pana Koudelku mohu vřele doporučit, super spolupráce ☺️

 • Erika Pekarikova - Praha

  4. srpna 2020

  Pána Koudelku mozem jedine doporučit. Kedže moj partner je cudzinec celá komunikácia prebehla v angličntine bez problémov, za čo sme velmi vdační. Taktiež ocenujem že nám pán Koudelka predložil niekolko možností s riešeniami a vysvetlil čo ktoré možnosti by sa nám hodili najviac. Určite len doporučujem a verím že naša spolupráca s pánom Koudelkom bude dlhodobá.

 • Kateřina Křečková - Praha

  28. července 2020

  Maximální spokojenost při každé schůzce. Dokáže poradit a vysvětlí vše s lidským přístupem. Čeho si vážím nejvíce, je to, že se z vás nesnaží vytáhnout co nejvíce pro jeho ocenění, ale přizpůsobí se Vašim požadavkům a potřebám.

 • Luboš Terynek - Praha

  20. července 2020

  Profesionál na svém místě. Pana Koudelku mohu vřele dopuručit všem, kdo hledají finanční radu. Je odborně zdatný, vždy vstřícný a empatický. Schůzka s ním se vždy nesla v přátelském duchu. Děkuji.