Ing. Martin Koudelka

Ing. Martin KoudelkaPraha

O mně

Je radost pomáhat lidem se splněním jejich přání a co si budeme povídat, většinou jsou k tomu potřeba peníze. Občas se stává, že se lidé “finančního světa” bojí pro jeho složitost. Já věřím tomu, že vše lze vysvětlit jednoduše. Od toho jsem tady a to mě baví :)

Vystudovanou mám Vysokou školu ekonomickou a zároveň jezdíme s manželkou školit finanční gramotnost na vysoké školy v rámci univerzity třetího věku. Prezentovali jsem také několikrát před studenty na gymnáziích. Je to super pocit a za mě to má velký smysl :-)

Rád pomůžu také Vám - ať už jste mladý/á nebo starý/á, občan nebo firma, Čech nebo cizinec (schůzky v angličtině nejsou problém).

V případě zájmu o setkání se mnou mě neváhejte kontaktovat na 606 203 002 nebo na Martin.Koudelka@post.cz. 

Těším se :)

První hodnocení

10 hodnocení

25 hodnocení

50 hodnocení

100 hodnocení

Hodnocení (celkem 115 hodnocení)

Zpracování osobních údajů

 1. Udělujete tímto souhlas společnosti Pireus, s.r.o., IČ: 64830900, DIČ: CZ64830900, se sídlem Martinická 987/3, 197 00 Praha 9, zapsané ve veřejném rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, v oddíle C, vložka 249184 (dále jen "Správce"), aby ve smyslu nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů (dále jen GDPR) zpracovávala tyto osobní údaje:
  • jméno a příjmení
  • e-mail
 2. Vaše osobní údaje budeme zpracovávat za účelem vystavení vámi poskytované reference na finančního poradce. Tyto údaje budou Správcem zpracovány po dobu trvání souhlasu.
 3. S výše uvedeným zpracováním udělujete svůj výslovný souhlas. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět, a to kliknutím na odhlašovací odkaz, který je součástí každé elektronické korespondence nebo zasláním emailu na adresu info@pireus.cz nebo písemně na adresu Správce.
 4. Zpracování osobních údajů je prováděno Správcem, osobní údaje však pro Správce mohou zpracovávat i tito zpracovatelé:
  1. ACTIVE 24, s.r.o., se sídlem Sokolovská 394/17, Praha 8, IČO 25115804, která je poskytovatelem datových úložišť a softwarových aplikací.
  2. Případně další poskytovatelé zpracovatelských softwarů, služeb a aplikací, které však v současné době společnost nevyužívá.
 5. Vezměte, prosím, na vědomí, že podle zákona o ochraně osobních údajů máte právo:
  • vzít souhlas kdykoliv zpět,
  • požadovat po nás informaci, jaké vaše osobní údaje zpracováváme,
  • požadovat po nás vysvětlení ohledně zpracování osobních údajů,
  • vyžádat si u nás přístup k těmto údajům a tyto nechat aktualizovat nebo opravit,
  • požadovat po nás výmaz těchto osobních údajů,
  • v případě pochybností o dodržování povinností souvisejících se zpracováním osobních údajů obrátit se na nás nebo na Úřad pro ochranu osobních údajů.
 • Tereza - Kolín

  22. listopadu 2021

  Chtěla bych všem pana Koudelku doporučit, protože Vám opravdu pomůže s komplexní finanční problematikou, které my s manželem moc nerozumíme a jsme rádi, že jsme našli člověka, který je na svém místě a umí pomoci. Doporučuji

 • Dagmar - Praha

  18. listopadu 2021

  Velice spokojená mohu všem vřele doporučit,příjemné osobní jednání.

 • Daniela Vondráková - Praha

  15. listopadu 2021

  Velice doporučuji. Pan Koudelka byl moc ochoten pomoci s vyřízením úvěru pro mého syna, který dlouhodobě žije v zahraničí. Neměl se složitějším případem žádný problém. Vstřícný přístup, profesionalita, ochota a vytrvalost. Těším se na pokračování spolupráce.

 • Hanka - Kolín

  8. listopadu 2021

  Profesionální, milý, vstřícný přístup. Pana Koudelku mohu vřele doporučit. Vše na čem jsme se hododli, zařídil na 1*. Nepodsouval, ani nenabízel nic na čem jsme se nedohodli. Děkuji a těším se na další spolupráci.

 • Jana - Praha

  25. října 2021

  Skvělý a profesionální přístup. Vše mi bylo dopodrobna vysvětleno. Jsem velmi ráda, že jsem našla finančního poradce, který se nestará jen o svou kapsu a nic nevnucuje. Moc děkuji panu Martinovi za neuvěřitelně lidský přístup. Vše je přehledné, a co nechápu, kdykoliv mi poradí. Vřele doporučuji.

 • Eva - Praha

  21. října 2021

  Pan Koudelka jedná korektně, je klidný, vstřícný a rychlý. V problematice se velmi dobře orientuje. Je s ním pohodová spolupráce. S čistým svědomím mohu jenom doporučit!

 • Svetlana Donova - Praha

  14. října 2021

  Jsem velice rada, ze misto meho predesleho poradce dostala jsem pana Koudelku. Je citit, ze ma nadseni z prace a bavi ho to - vzdy rad vysvetluje i nejake drobnosti, odpovida na blbe otazky a hlavne vybira pro klienty to, co opravdu potrebuji!. Ted mam pocit, ze jsem zachranena ze vsech stran a i kdyby neco stalo, tak budu vporadku. Dekuju za spoluprace a vsem vrele doporucuju :)

 • Lenka -Chrášťany u Prahy

  12. srpna 2021

  Jsme z pana Koudelky jedním slovem nadšeni. Po špatných zkušenostech s nejmenovaný finančním poradcem, byl pan Koudelka vysloveně pohlazení po duši😁 Je sympatický, přímý, nic nevnucuje, poradí a prověří produkty i za cenu toho, že se nezruší. Prostě nám vyšel ve všem vstříc. Děkujeme.

 • Tomáš - Praha

  28. července 2021

  Martin mě dostal do velikých problémů, díky němu teď nemám kde bydlet. Protože díky němu jsem se před pár dny stal vlastníkem bytu. Ten sice musím zrekonstruovat a nájem mi skončí dřív, než to dokončím, ale nebýt pana Koudelky, nic z toho bych teď řešit nemusel. Aby nezpychnul, nebudu zde vypisovat jeho klady, nicméně s tím, co se zde o něm píše, se naplno ztotožňuji. Takže ještě jednou - díky, Martine! Vím, že jsem Vám slíbil půl hvězdičky, ale nezmínil jsem že těch půlhvězd bude deset.

 • Petr Holub - Praha

  12. července 2021

  Děkuji za profesionální přístup.