Ing. Martin Koudelka

Ing. Martin KoudelkaPraha

O mně

Zakládám si na profesionálním a zároveň přátelském přístupu. Je radost pomáhat lidem se splněním jejich přání a co si budeme povídat, většinou jsou k tomu potřeba peníze. Občas se stává, že se lidé “finančního světa” bojí pro jeho složitost. Já věřím tomu, že vše lze vyřešit jednoduše. Od toho jsem tady a to mě baví :)

Vystudovanou mám Vysokou školu ekonomickou a Vysokou školu finanční a správní - obor bankovnictví a pojišťovnictví, respektive finanční služby. I díky tomu produktům rozumím nejenom navenek. Zároveň jezdím prezentovat finanční gramotnost na vysoké školy v rámci univerzity třetího věku. Školik jsem také několikrát studenty na gymnáziích. Je to potřeba :)

Mými klienty jsou kromě fyzických osob firmy a obce. Také zahraniční klienti hovořící pouze anglicky.

V případě zájmu o setkání se mnou mě neváhejte kontaktovat na 606 203 002. Těším se :)

První hodnocení

10 hodnocení

25 hodnocení

50 hodnocení

Hodnocení (celkem 88 hodnocení)

Zpracování osobních údajů

 1. Udělujete tímto souhlas společnosti Pireus, s.r.o., IČ: 64830900, DIČ: CZ64830900, se sídlem Martinická 987/3, 197 00 Praha 9, zapsané ve veřejném rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, v oddíle C, vložka 249184 (dále jen "Správce"), aby ve smyslu nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů (dále jen GDPR) zpracovávala tyto osobní údaje:
  • jméno a příjmení
  • e-mail
 2. Vaše osobní údaje budeme zpracovávat za účelem vystavení vámi poskytované reference na finančního poradce. Tyto údaje budou Správcem zpracovány po dobu trvání souhlasu.
 3. S výše uvedeným zpracováním udělujete svůj výslovný souhlas. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět, a to kliknutím na odhlašovací odkaz, který je součástí každé elektronické korespondence nebo zasláním emailu na adresu info@pireus.cz nebo písemně na adresu Správce.
 4. Zpracování osobních údajů je prováděno Správcem, osobní údaje však pro Správce mohou zpracovávat i tito zpracovatelé:
  1. ACTIVE 24, s.r.o., se sídlem Sokolovská 394/17, Praha 8, IČO 25115804, která je poskytovatelem datových úložišť a softwarových aplikací.
  2. Případně další poskytovatelé zpracovatelských softwarů, služeb a aplikací, které však v současné době společnost nevyužívá.
 5. Vezměte, prosím, na vědomí, že podle zákona o ochraně osobních údajů máte právo:
  • vzít souhlas kdykoliv zpět,
  • požadovat po nás informaci, jaké vaše osobní údaje zpracováváme,
  • požadovat po nás vysvětlení ohledně zpracování osobních údajů,
  • vyžádat si u nás přístup k těmto údajům a tyto nechat aktualizovat nebo opravit,
  • požadovat po nás výmaz těchto osobních údajů,
  • v případě pochybností o dodržování povinností souvisejících se zpracováním osobních údajů obrátit se na nás nebo na Úřad pro ochranu osobních údajů.
 • Kateřina Tomšíková - Praha

  2. ledna 2021

  Pana Koudelku jsem požádala, aby realizoval výuku týkající se finanční gramotnosti pro seniory, neboť jsem garantkou Univerzity 3. věku na České zemědělské univerzitě. Pan Koudelka si pro tento specifický cílový segment připravil velmi poutavou, přehlednou a srozumitelnou prezentaci, dokázal odpovídat i na otázky seniorů, a to přesto, že se výuka musela uskutečnit formou online. Senioři byli nadšeni profesionálním výkonem. Ještě jednou panu touto cestou Koudelkovi děkuji.

 • Lucie Kopřivová - Praha

  7. prosince 2020

  Pana Koudelku jsem kontaktovala ohledně refinancování hypotéky a pomohl mi sjednat i lepší pojištění bytu. Spolupráce s ním je velice příjemná, je velmi spolehlivý a profesionální. Mohu všem vřele doporučit.

 • Šárka Matějíčková - Praha

  5. prosince 2020

  Naprosto skvělý přístup. Už od začátku počítá s tím, že ne každý rozumí finančnímu světu. Takže vše krásně vysvětlí a klidně několikrát. Člověk s velkou trpělivostí a obětavostí. Nikdy bych nečekala, že finanční poradce může být tak srdečný. Nic nevnucuje, nepřemlouvá a vždy řekne výhody i nevýhody nabídky. Nádherně připravené smlouvy, vše přehledně sepsané, že i laik jako já se v tom krásně vyzná. Doporučuji pana Martina Koudelku!

 • Jiří Slunečko - Praha

  1. prosince 2020

  Pan Koudelka je profesionál a pracuje transparentně. Velmi ochotný a znalý. Snaží se kombinovat možnosti na míru. Pružně reáguje na nové požadavky, které mě napadli. Doporučuji a těším se na další spolupráci.

 • Jiří Dudáček - České Budějovice

  4. listopadu 2020

  Šikovný Martin, trpělivý a obětavý člověk, který to napr. se mnou nemá vůbec jednoduché, dokáže se přizpůsobit vytíženosti klientů, je trpělivý s dodáním podkladů a dokáže ušetřit čas a dát veškeré papíry do pořádku. Doporučuji, se vším dokáže poradit a pomoci :)

 • Jindřiška Otáhalová - Praha

  27. října 2020

  Ani jsem nečekala, že bych ve svém věku (83 let) mohla mít takovou pomoc při řešení mé finanční situace. Děkuji.

 • Jan Vondra - Praha

  26. října 2020

  Mam velmi dobré zkušenosti, jsem velice spokojen. Profesionální přístup a příjemné vystupovaní.

 • Zbigniew Klepacki - Praha

  26. října 2020

  I am fully satisfied with the level of competence, professionalism and devotion to customers shown by Mr. Koudelka. I can recommend him to all foreigners looking for properties purchase in Prague.

 • Martin Elišák - Praha

  20. října 2020

  Pan Koudelka je velice seriózní a velice vstřícný a profesionální člověk. Vždy mi nejlépe poradí a vybere tu nejlepší alternativu jsem moc rád, že jsem tohoto pána potkal a že mi pomáhá v finanční situaci

 • Dominika Š. - Praha

  23. září 2020

  Při prvním jednání Vás seznámí se sebou samým. Víte s kým jednáte a schůzky se nesou v přátelském duchu. Zaměří se na Vaše potřeby a přání a podle toho předloží návrh a vše vysvětlí. Dala jsem na doporučení kolegyně a nelituji :)