Hodnocení

Jak byste ohodnotili poradce Ing. Jiří Šána?
Hodnocení:
 
 

 zpracováním osobních údajů

1 star1 star1 star1 star1 star Radek Žemlička | 20. 12. 2018

S Jirkou jsme řešili koupi domu, prodej bytu a komplet pojištění. Spolupráce probíhala na té nejvyšší úrovni, především věcná komunikace a vstřícnost. Vzhledem k tomu, že jsme řešili poměrně složitou situaci, kdy probíhala zároveň koupě domu a prodej bytu, tak bylo nutné nastavit co nejoptimálnější proces financování. Jirka se velmi rychle zorientoval v nastalé situaci a doporučil nejlepší řešení. Zároveň nám byl k ruce i při podpisu a konzultaci veškerých smluv. Vše bylo vyřízeno rychle a bez zbytečných průtahů. Bylo vidět, že je ve svém oboru opravdu na úrovni. Mohu jen doporučit.

1 star1 star1 star1 star1 star Barbora Podloucká | 28. 11. 2018

Profesionální služby, příjemná komunikace. Víme, že se na Jirku můžeme obrátit s čímkoli ohledně financí - pojištění, investice, úvěr... Doporučuji.

1 star1 star1 star1 star1 star Mgr. Jolana Lipková, Ph.D. | 19. 11. 2018

Výborný poradce, doporučuji.

1 star1 star1 star1 star1 star Radek Žemlička | 30. 10. 2018

S Jirkou jsme řešili koupi domu, prodej bytu a komplet pojištění. Spolupráce probíhala na té nejvyšší úrovni, především věcná komunikace a vstřícnost. Vzhledem k tomu, že jsme řešili poměrně složitou situaci, kdy probíhala zároveň koupě domu a prodej bytu, tak bylo nutné nastavit co nejoptimálnější proces financování. Jirka se velmi rychle zorientoval v nastalé situaci a doporučil nejlepší řešení. Zároveň nám byl k ruce i při podpisu a konzultaci veškerých smluv. Vše bylo vyřízeno rychle a bez zbytečných průtahů. Bylo vidět, že je ve svém oboru opravdu na úrovni. Mohu jen doporučit.

1 star1 star1 star1 star1 star Petr Zvěřina | 24. 10. 2018

Na pana Šánu jsme narazili poprvé před několika lety, když jsme konzultovali refinancování hypotéky. Už tehdy na nás působil seriózně a profesionálně. Letos jsme spolu realizovali hypotéku na rekreační nemovitost a vše proběhlo k naší spokojenosti. Oceňujeme jeho vstřícný přístup a důraz na dlouhodobou spolupráci. Nám se určitě vyplatila a budeme se na něj s důvěrou obracet i s budoucími finančními otázkami.

1 star1 star1 star1 star1 star Kateřina Helánová | 22. 10. 2018

Jirka vyřešil vše k mé plné spokojenosti. Poradil mi s nastavením daňového přiznání tak, abych dostala úvěr. Kdykoliv něco potřebuji ze světa financí, mohu se na něj obrátit.

1 star1 star1 star1 star1 star Jolana Lipková | 22. 10. 2018

Doporučuji jako profesionálního poradce.

1 star1 star1 star1 star1 star Klára Kinclová | 22. 10. 2018

K osobě Jirky Šány mám plnou důvěru nejen já, ale i manžel, se kterým spolupracují řadu let. Je to profesionál na svém místě, který vždy ochotně poradí a pomůže.

1 star1 star1 star1 star1 star Šárka Sklenaříková | 22. 10. 2018

Jirka nám řeší finance pro celou rodinu, což zahrnuje zejména pojištění a úvěr na dům. Spolupracujeme s ním už několik let a jsme rádi, že máme takového člověka, na kterého se lze vždy s klidem a důvěrou obrátit.

1 star1 star1 star1 star1 star Tomáš Závodský | 22. 10. 2018

Jirkovy služby mohu doporučit. Řeší pro mě kompletně pojištění již řadu let a vždy fungoval dobře a spolehlivě. TZ

1 star1 star1 star1 star1 star Jakub Kalina | 22. 10. 2018

Pan Šána nám pomohl s vyřízením hypotečního úvěru a související pojistky nemovitosti. Kupovali jsme družstevní byt, což kladlo větší nároky na celé financování. Celý proces dovedl do zdárného konce a za jeho pomoc jsme opravdu vděčni. Je to profesionál na svém místě a jeho služby můžeme s klidem doporučit.

1 star1 star1 star1 star1 star Ing. Jiří Šindelář | 22. 10. 2018

Jirku Šánu znám od školy a nedávno pro mě řešil hypoteční úvěr. Zajistil mi porovnání nabídek na trhu a nakonec vyřídil úvěr v bance, kde mám účet. V průběhu celého procesu koupě a převodu nemovitostí byl k dispozici jako odborník. Jeho služby jsou na profesionální úrovni, svému oboru rozumí.

1 star1 star1 star1 star1 star Irena Skálová | 22. 10. 2018

Jirka Šána pro mě zpracovává pojištění i hypoteční úvěry již přes 5 let. Spolupráce funguje velmi profesionálně. Mohu doporučit.

1 star1 star1 star1 star1 star Kristýna Hudeová | 16. 10. 2018

S Jirkou jsme řešili hypotéku, koupi bytu a zajištění pojištění. Kompletní spolupráce byla na té nejvyšší úrovni. Jirka se velmi rychle zorientoval v naší situaci a poradil nám poskytovatele, který byl ochoten hypotéku schválit za našich podmínek. Provedl nás celým, značně komplikovaným, procesem od začátku do konce s velkou lehkostí. Vše bylo vyřízeno rychle a bez zbytečných odkladů. Vždy nám byl plně k dispozici, byl schopen poradit a věcně vysvětlit. Mohu jen doporučit.

1 star1 star1 star1 star1 star Eva Mntg | 15. 10. 2018

Pan Šána nám pomáhal s hypotékou, vše proběhlo rychle a hladce. Mile mě překvapilo když se s velkým předstihem před blížícím se koncem fixačního období sám ozval a dojednal nám výhodnou úrokovou sazbu na další období, což nám (vzhledem k později stoupajícím úrokovým sazbám na trhu hypoték) ušetřilo do budoucna spoustu peněz. Děkujeme.

1 star1 star1 star1 star1 star Martin Kašík | 15. 10. 2018

Jirka je super kamarád a výborný poradce. Vždy když jsem potřeboval, tak mi obratem poradil. Pomohl mi s životním pojištení a konzultovali jsme možnosti financování rekonstrukce RD. Postupně k němu přesouváme veškeré požadavky týkající se financí. Mohu jen doporučit 😉

1 star1 star1 star1 star1 star Karel Malana | 13. 10. 2018

S Jirkou se znám již řadu let a vždy si na mě našel čas kdykoliv jsem to potřeboval ohledně hypotéky na dům a osobního pojištění. S jeho profesionalnim přístupem a přípravou jsem velice spokojen, proto mu za vše dekuji a věřím že naše spolupráce bude trvat nadále.

1 star1 star1 star1 star1 star Lenka M | 12. 10. 2018

Výborný poradce, který vždy najde nejvýhodnější řešení pro mě, klienta.

1 star1 star1 star1 star1 star Martin Kašík | 12. 10. 2018

Jirka je výborný profesionál a kamarád, který vždy dokáže poradit. Spolu jsme již vyřešili různá pojištění a byl mi nápomocen z hlediska financování rekonstrukce RD. Kdykoliv něco potřebuji je dostupný a rád poradí. Můžu jen doporučit 😉 Martin

1 star1 star1 star1 star1 star Gabriela Sládková | 16. 05. 2018

S Jirkou jsme vyřešili moji vlastní hypotéku a soukromé pojištění. Díky jeho znalostem a radám jsem mohla vyřešit nelehkou finanční situaci v rodině. Se službami jsem maximálně spokojená a mohu doporučit.

1 star1 star1 star1 star1 star Michal Rosina | 08. 05. 2018

Spolupráca s Jířim bola výborná. Pomohol nám dotiahnúť hypotéku na dom až do zdarného konca. Ako cudzinci sme s manželkou mali problémy s pôžičkou. Jíři mal dobrý prehľad o trhu, dokázal riešiť problémy promptne. Kedykoľvek ochotný pomocť, profesionálne vystupovanie, do ničoho nás však nikdy netlačil. Keď komunikácia s predávajúcim prišla do slepej uličky bol ochotný pomôcť aj v tomto bode, poskytnúť konzultáciu, sprostredkovať kontakt na advokáta, ... Určite odporúčam!

1 star1 star1 star1 star1 star Isilay Sonmez R. | 08. 05. 2018

Jiri provided us support during our mortgage process. Thanks to him we found answers to our questions on time and got mortgage successfully. During that time, he was always professional, willing to support, detail oriented and punctual. Highly recommended!

1 star1 star1 star1 star1 star Martina Topolčanová | 20. 04. 2018

Se službami jsme jako rodina spokojeni již řadu let. Pan Šána byl vždy ochoten přijet za námi až domů, což nám při péči o dvě malé děti dost pomohlo. Služby vřele doporučujeme. Topolčanovi

1 star1 star1 star1 star1 star Jakub Harašta | 11. 04. 2018

S Jiřím Šánou spolupracuji zhruba 3 roky a zatím vše probíhá k mé spokojenosti. Vyřešili jsme hypotéku i pár pojistek pro rodinu. Aktivně mi připomněl, že by bylo vhodné vyřešit refinancování, což mi umožnilo dosáhnout výborných podmínek. Doposud vždy jednal férově a odborně. Jeho služby mi šetří hodně času, což je při mé pracovní vytíženosti dost podstatné. Mohu doporučit. JUDr. Jakub Harašta, Ph.D.

1 star1 star1 star1 star1 star Ing. Petra Kinclová | 06. 04. 2018

S Jirkou jsem před 5 lety úspěšně sjednala první hypotéku. Při první fixaci mi poradil zůstat u stejné banky, při druhé už jsme refinancovali, protože nabídka konkurenční banky byla výrazně výhodnější. Klíčové termíny za mě pohlídal. Konzultuji s ním veškeré finanční otázky a s úrovní jeho znalostí jsem spokojena. Je to člověk na svém místě a vždy ho s klidným svědomím doporučím i přátelům.

1 star1 star1 star1 star1 star Ing. Radek Kaluža | 27. 03. 2018

Když jsme řešili hypotéku na dům, dostali jsme tip na Jirku, napsali jsme si pár emailů, potkali se a o pár týdnů bylo všechno vyřešeno k naší spokojenosti. Komunikace i řešení požadavků ze strany klienta na špičkové úrovni. Určitě doporučuji.

1 star1 star1 star1 star1 star Jana Kuruczova | 26. 03. 2018

Na Jirku jsem dostala doporučení od svého kolegy. Potřebovali jsme řešit hypotéku na koupi domu. Musím říct, že vše proběhlo nad očekávání hladce. Nejen, že vybral nejlepší možnou variantu a to i do budoucna, ale výborně skloubil další produkty tak, abychom mohli investovat co nejméně z vlastních prostředků. Zazila jsem několik finančních poradců, ale u žádného z nich jsem neměla pocit, že to dělají pro mě.. spíš naopak. Až u Jirky. Ten se opravdu zajímal a všechny jeho kroky byly založeny na našich potřebách a naší situaci. Důvěřuji mu a věřím, že už nikdy nebudu muset poradce měnit. Děkujeme!

1 star1 star1 star1 star1 star JUDr. Matěj Myška, PhD. | 22. 03. 2018

S Jiřím Šánou spolupracuji přes 5 let a všechno doposud funguje k mé spokojenosti. Pomáhá naší rodině se všemi finačními otázkami. Je pro mě důležité, že se obracím na jednoho člověka, který zná naše finanční možnosti a má naši důvěru. Při poslední akci s refinancováním hypotéky mi doporučil Fio banku, kterou nemůže sám sjednat a nemá z ní tedy provizi. Byl to pro mě důkaz férovosti. Myslím, že poradců, kteří Vám objektivně doporučí pro Vás nejlepší variantu, i když není provizně zajímavá pro ně, bude opravdu málo. Více takových na trhu a finanční poradenství by mělo lepší jméno.

1 star1 star1 star1 star1 star Klára Mazlová | 22. 03. 2018

Jirka Šána mi pomáhal s povinným ručením na motorku, porovnal všechny nabídky a společně jsme vybrali. Služby mohu doporučit.

1 star1 star1 star1 star1 star Nicholas Orsillo | 22. 03. 2018

I have been working with Jiri for several years now. He has advised us on mortgages and various insurance products. Thanks to his work we got a great mortgage rate, even though I thought it wouldn't be possible with our income at the time. Whenever I have a question about anything related to finance, no matter how minor it might be, he is always willing to get in touch or meet in person to explain things. I can highly recommend Jiri's services.

1 star1 star1 star1 star1 star Ing. Arch. Petr Múčka | 22. 03. 2018

S Jirkou se známe od školních let a na poli financí spolupracujeme zhruba 5 let. Vyřešili jsme spolu hypotéku a v nedávné době poměrně komplikované vyvázání rodičů z této hypotéky. Pomáhá nám i s nastavením pojištění a semtam se na něj obrátím i s nějakou otázkou ohledně daní a účetnictví OSVČ a s.r.o. Jeho služby jsou opravdu přínosné a jsme rádi, že nám takový člověk pomáhá s financemi. Šetří nám spoustu času a energie, kterou potom mžeme věnovat rodině. Doporučuji.

1 star1 star1 star1 star1 star Ing. Jiří Janák | 22. 03. 2018

S Jirkou jsme řešili hypotéku na koupi v rámci developerského projektu. Dostal se na lepší podmínky než developer. Znám ho dlouho a vím, že je na něj spoleh a zároveň svému oboru rozumí. Konzultuji s ním naše rodinné pojištění i nastavení zaměstnaneckých benefitů u nás ve firmě. V naší komunikaci odpovídá rychle a jednoduše, vždy mi uvede plusy i mínusy. Tento způsob mi vyhovuje a mohu tedy doporučit.

1 star1 star1 star1 star1 star jiri vanek | 21. 03. 2018

Je to demon! Nejlepsi z nejlepsich! Za posledních par let mi prosel cele moje finance a od te doby vypadají vypisi sporeni zelene, a splatky prijemen. Kazdy dokument, ktery jsem mu kdy dal podrobne prostudoval, kontaktoval protistranu, navrhl zlepseni, vyjednal osobni podminky, navrhl dalsi mnozinu reseni. Neuveritelne. Muj rodnny rozpocet dluzi panu Sanovi opravdu mnoho.

1 star1 star1 star1 star1 star Lenka Polachová | 01. 12. 2017

Jirka Šána mi zařizoval hypoteční úvěr, pomohl s refinancováním, životním pojištěním, pojištěním domácnosti a pojištěním odpovědnosti z provozu vozidla. Spolupráce s ním byla vždy skvělá, jeho přístup věcný a vstřícný.

1 star1 star1 star1 star1 star Kamila Kadlčková | 20. 11. 2017

Vřele doporučuji. Pan Šána má velký rozhled a dokáže dobře poradit a vše vysvětlit i člověku, který se v tomto směru moc neorientuje. Velice milý a přátelský přístup, rychlé jednání. Pomohl mi s hypotékou a pojištěním. Vše proběhlo bez problémů. Vím, že na pana Šánu se mohu spolehnout!

1 star1 star1 star1 star1 star Mgr. Michaela Žváčková | 15. 11. 2017

S Jirkou se znám dlouho a pomohl mi vyřešit pojištění. Nastavení jsme spolu probírali a vše mi jasně vysvětlil. Doporučuji.

1 star1 star1 star1 star1 star Ing. Karel Černý | 15. 11. 2017

Jirka Šána nám řeší finance jak v rodině, tak ve firmě. Naprostá spolehlivost a profesionalita. Služby doporučuji.

1 star1 star1 star1 star1 star Miroslav Kroutil | 15. 11. 2017

Doporučuji, spokojenost již po 9 let. MK

1 star1 star1 star1 star1 star MDDr. Tereza Kroutilová | 15. 11. 2017

Jiří Šána nám vyřešil financování bydlení i další související produkty, vždy k naší spokojenosti. Komunikuje profesionálně a na trhu se orientuje. Je to člověk, na kterého se můžete obrátit s jakoukoliv otázkou ze světa financí, vždy dobře poradí. Doporučujeme

1 star1 star1 star1 star1 star Martin Žák | 15. 11. 2017

Hypotéka úspěšně vyřízena, i když jsme měli trochu problémy s odhadem. Služby doporučuji. Když nastanou komplikace, je dobré mít po ruce někoho zkušenějšího.

1 star1 star1 star1 star1 star Ing. Arch. Petr Múčka | 15. 11. 2017

Za nás naprostá spokojenost - vyřízení úvěru i pojištění. Doporučujeme.

1 star1 star1 star1 star1 star Pavlína Duchoňová | 15. 11. 2017

Jiří Šána pro nás řeší firemní pojištění a všechny úvěry. Jsme spokojeni již 8 let a doporučujeme. Jezdí za námi do práce, což je pro nás tím, že jsme mimo Brno, velká časová úspora.

1 star1 star1 star1 star1 star Markéta Tenorová | 15. 11. 2017

Vřele doporučuji. S jirkou řešíme všechny finance naší rodiny - hypotéku, pojištění a spoření pro dcery. Máme v něj naprostou důvěru a zatím vše fungovalo k naší spokojenosti. Jsme rádi, že fungují takoví lidé, v této oblasti se neorientujeme a mimo naši práci a rodinu bychom na to neměli vůbec čas. Doporučujeme, Tenorovi.

1 star1 star1 star1 star1 star Zdeněk Trávníček | 15. 11. 2017

Jirku znám dlouho, finance s ním řeším od jeho úplných počátků. Nejvíce si cením dlouhodobosti. Spousta poradců začne a brzy skončí, zkoušelo to i několik lidí v mém okolí. Dlouhodobých poradců je málo a Jirka patří k nim.

1 star1 star1 star1 star1 star Lenka Filipová | 11. 10. 2017

S Jiřím Šánou jsme začli spolupracovat na základě doporučení našeho realitního makléře. Měli jsme v ČS vyjednanou nabídku hpotéky a pan Šána se zvládnul dostat ještě na lepší podmínky. Během celého procesu se spolupráce s ním ukázala jako velmi přínosná a nakonec jsme byli rádi, že jsme se rozhodli pro jeho služby. S hypotékou jsme vyřešili i pojištění nemovitosti a konzultujeme dále životní pojištění. Služby mohu určitě doporučit.

1 star1 star1 star1 star1 star Zdeněk Nesrsta | 16. 08. 2017

Služby pana Šány mohu doporučit. Vyřizoval nám hypotéku a vše probíhalo dobře. Nesrsta

1 star1 star1 star1 star1 star Zuzana Souralová | 16. 08. 2017

S panem Šánou jsme řešili hypoteční úvěr v roce 2016. Od našeho prvního setkání zabral nakonec celý proces téměř rok. Poptávali jsme více bank a řešili nelehkou koupi bytového domu. Pan Šána je profesionál na svém místě a moc nám pomohl. Jeho služby mohu s klidným srdcem doporučit a jsem ráda, že nám byl takový člověk rovněž doporučen. V hypotečních úvěrech se orientuje a pomůže v jednání s bankou, které bývá často komplikované a náročné. Poradce jako on rovněž ušetří hodně času. Vím o čem mluvím, protože jsem si již vyřizovala jednu hypotéku úplně sama a mám tedy srovnání. Z.Souralová

1 star1 star1 star1 star1 star Alžběta Šnajdrová | 16. 08. 2017

Pan Šána mi řešil hypoteční úvěr a moc mi pomohl při komunikaci s realitní makléřkou. Ta byla absolutně neschopná a celý proces koupě akorát komplikovala. Pan Šána vše operativně řešil, kontroloval smlouvy a celý proces koordinoval. Vše jsme zdárně dotáhli do konce. Budu se na něj i nadále s důvěrou obracet.

1 star1 star1 star1 star1 star MUDr. Marek Bradávka | 16. 08. 2017

Řešili jsme nákup bytu a jeho financování. Pan Šána nám asistoval při vyřizování hypotéky a zároveň úvěru ze stavebního spoření. Celý proces neprobíhal úplně podle mých představ, ale komplikace byly způsobeny zejména na straně banky. Náš případ nebyl úplně tak triviální, jak se na první pohled zdálo. Pan Šána nám pomohl s veškerou administrativou a koordinoval komunikaci s bankou a stavební spořitelnou. Pomohl nám řadou výpočtů a svojí flexibilitou. Jeho práci mohu doporučit.

1 star1 star1 star1 star1 star Tomáš Svoboda | 16. 08. 2017

Pan Šána mi zpracoval povinné ručení a havarijní pojištění a byl jsem spokojen. Vše šlo rychle a snadno.

1 star1 star1 star1 star1 star Marek Stránský | 27. 07. 2017

Pan Šána nám kompletně zajistil financování našeho bytu v Brně. Byt jsme vybírali delší dobu a v jednom případě nám dokonce pan Šána pomohl vycouvat z problémového obchodu, který bychom možná sami zpočátku neodhalili. Vyřízení hypotéky probíhalo hladce, do banky jsme vůbec nemuseli, veškeré papírování zařizoval pan Śána v hodiny, kdy se nám to se ženou dle pracovních možností hodilo. Každému bych určitě doporučil absolvovat nákup nemovitosti se zkušeným finančním poradcem. Proces je složitý a pro obyčejného smrtelníka komplikovaný. Dobrá rada a zkušenost je potom k nezaplacení. Děkujeme.

1 star1 star1 star1 star1 star Barbora Nedomová | 27. 07. 2017

Jirku Šánu znám dlouho a je to velmi důvěryhodný člověk. Ještě jsme spolu nekonzultovali žádný konkrétní finanční případ, ale vím, že se na něj budu moci s klidem obrátit. Jako člověka a profesionála mohu doporučit.

1 star1 star1 star1 star1 star Zdeněk Bumba | 27. 07. 2017

Se službami pana Šány jsem spokojen, pomohl nám již v několika oblastech od hypotéky po různá pojištění.

1 star1 star1 star1 star1 star Jan Podloucký | 17. 07. 2017

Seriózní, spolehlivý, umí vyjednat dobré podmínky. Naprostá spokojenost.

1 star1 star1 star1 star1 star Lenka Filipová | 16. 07. 2017

S panem Šánou jsme se poprvé setkali, když jsme si vyřizovali hypotéku. Měli jsme od banky nabídku úrokové sazby a pan Šána se dokázal u té samé banky dostat ještě níže. Jeho nabídku jsme akceptovali a rozhodně nelitujeme. S hypotékou nám hodně pomohl. Je skvělé mít v průběhu procesu někoho, kdo Vám poradí s jednotlivými kroky a pomůže v jednání s bankou. Nakonec jsme spolu dořešili i ostatní věci jako pojištění nemovitosti a životní pojištění. Je praktické mít vše pod jednou střechou. Je flexibilní, reaguje rychle. My jsme rozhodně spokojeni.

1 star1 star1 star1 star1 star Radovan Tvrdý | 16. 07. 2017

Jirku znám osobně z juda a poté, co jsem zjistil, co dělá, oslovil jsem ho se sjednání pojištění domácnosti. S přístupem a výběrem jsem byl spokojen, Jirka je velice znalý svého oboru. Jsem rád, že se s těmito věcmi mohu obracet na člověka jako je on. Profesionál na svém místě.

1 star1 star1 star1 star1 star Petr Strejček | 16. 07. 2017

Na Jirku jsem se poprvé obrátil cca před rokem s žádostí o zajištění životního pojištění. S jeho analýzou jsem byl spokojen. Přišlo mi, že nabídky pojišťoven jsme probrali vcelku důkladně. Po zvážení pro a proti jsme nakonec jednu vybrali. Líbilo se mi, že mě vůbec do ničeho netlačil, neprosazoval žádnou konkrétní pojišťovnu a vždy mě upozornil i na nevýhody produktu. Dávalo mi to smysl, protože ono nikdy není nic jenom pozitivní a bez nevýhod. Nedávno jsme společně vyřešili i poviné ručení a opět k mojí spokojenosti. Spolupráci opravdu doporučuji.

1 star1 star1 star1 star1 star Petr Čiháček | 16. 07. 2017

S Jirkou Šánou spolupracuji dlouhodobě. Toho si nejvíce vážím a cením. Poradci, kteří jsou na trhu krátce a končí, jsou nám klientům k ničemu. Spousta mých kamarádů vyzkoušelo finanční poradenství, ale nikdo u toho nezůstal. S Jirkou finance konzultuji cca 8 let. Je to odborník na svém místě.

1 star1 star1 star1 star1 star Gita Urbanová | 14. 07. 2017

Jiřího Šánu určitě mohu doporučit. Řeší pro mě nestandardní úvěrové případy a jsem doposud spokojena. Jako matka tří dětí ocením hlavně flexibilitu. Pan Šána několikrát přijel i k nám domů, bylo-li to třeba. Pro časově vytíženého člověka je poradce jako pan Šána velkým přínosem. Doporučuji.

1 star1 star1 star1 star1 star Petr Linc | 21. 06. 2017

S prací Jiřího Šány jsem byl velmi spokojený, jednání vstřícné a velmi konstruktivní, výsledek výborný.

1 star1 star1 star1 star1 star Jan Formánek | 24. 05. 2017

S Jirkou konzultujeme spolupráci s naší firmou, která se zabývá investováním na Forexu. Je na něm vidět, že to není ve světě investování žádný zelenáč, což zdaleka nebývá u finačních poradců pravidlem. Ze všech rozhovorů, které jsme spolu měli, jsem nabyl dojmu, že v investicích se opravdu orientuje, dokáže si racionálně zvážit všechna rizika a potenciální výnosy a nerozhoduje se ukvapeně. Tento postup bych očekával u všech dobrých finančních poradců. V naší české kotlině je ale opravdu těžké najít poradce, který se ve světě investování opravdu orientuje a jen nepapouškuje obecné poučky a investiční doporučení. Určitě mohu jeho služby s klidem doporučit.

1 star1 star1 star1 star1 star Michal Pejřil | 22. 05. 2017

Jirka mi už několik let řeší pojištění aut. Pomohl mi i s mým hypotečním úvěrem. Jsem s jeho službami spokojen a doporučuji.

1 star1 star1 star1 star1 star Pavla Pohanělová | 22. 05. 2017

Pan Šána mi pomohl nastavit mé pojistné smlouvy, které jsem do té doby řešila dost nahodile. Při každém jednání mi vše jasně a srozuitelně vysvětlil. Nebojí se říct i špatné stránky a negativa. Jsem ráda, že se mohu obracet na někoho, kdo se v tom opravdu vyzná a kdo se na Vás nesnaží vydělat. Z předchozích poradců jsem měla spíše opačný pocit.

1 star1 star1 star1 star1 star Tomáš Drábek | 22. 05. 2017

S poradcem Jiřím Šánou jsme řešili refinancování mého hypotečního úvěru. Byl schopen se dostat na lepší úrokovou sazbu než jakou jsme měli vyjednánu my sami. Pomohl nám s celým procesem a byl ochoten jezdit za námi domů mimo Brno, čímž nám dost usnadnil celé vyřizování. Za celou dobu jsme nemuseli ani jednou do banky, což při péči o dítě oceníte. Mohu doporučit, my jsme byli spokojeni.

1 star1 star1 star1 star1 star Jakub Leichmann | 18. 05. 2017

S panem Šánou jsem řešil hypotéku a související věci - pojištění sebe, domácnosti, nemovitosti, atd. Podle mě má velký přehled o trhu a finančních produktech a taky schopnost kriticky zhodnotit všechny možnosti. Sám mi spočítal, co bude nejvýhodnější, po odsouhlasení vše vyjednal s bankou i realitkou a detailně vysvětlil. Hlavně vám ale řekne i nevýhody a nesnaží se za každou cenu něco prodat - protože už nemusí. Takže pokud přijdete s platem 15000 Kč a požadavkem na hypotéku 10 milionů, pravděpodobně se vám to bude snažit rozmluvit, i kdyby vám ji v bance dali - a to nebývá úplně pravidlem. O doporučení mě nijak nežádal, ale cítil jsem potřebu to udělat 🙂

1 star1 star1 star1 star1 star Jiří Nezhyba | 15. 05. 2017

S panem Šánou konzultuji nelehkou životní situaci, do které jsem se dostal, a která má závažné dopady na mé osobní finance. Měli jsme několik jednání, která vždy probíhala velmi profesionálně a kde jsme společně hledali řešení mé situace. S dosavadní prací pana Šány jsem doposud spokojen a určitě se na něj budu s důvěrou obracet i nadále. Jeho znalosti finančního trhu a schopnost kreativně řešit složité situace jsou pro klienta přínosné.

1 star1 star1 star1 star1 star Martina Pilařová | 15. 05. 2017

Na pana Šánu jsem se obrátila na doporučení a nechala si poradit s hypotečním úvěrem. Vybral pro mě nejvhodnější variantu financování a pomohl mi s celým procesem koupě bytu. Byla jsem velmi spokojená a určitě se na něj budu obracet i nadále. Je to člověk na svém místě.

1 star1 star1 star1 star1 star Daniel Šiška | 15. 05. 2017

S Jirkou se znám již několik let a jednání vždy probíhalo seriózně a profesionálně. Jeho služby mohu s klidem doporučit. D.Šiška

1 star1 star1 star1 star1 star Ladislav Matyák | 15. 05. 2017

Pan Šána pro mě zpracoval refinancování mých spotřebních úvěrů, které jsou nevýhodné. Rychlé, férové jednání, doporučuji.

1 star1 star1 star1 star1 star Ing. Šárka Veselá | 12. 05. 2017

Jiří Šána pro mě vyřešil pojištění domácnosti a nemovitosti, dále potom životní pojištění. Jednání bylo profesionální, vše bylo jasně vysvětleno. U pojištění nemovitosti řešíme drobný problém s vinkulací, ke kterému pan Šána přistupuje aktivně. Komunikace probíhá výborně. Mohu doporučit.

1 star1 star1 star1 star1 star Ing. Jan Bartel | 12. 05. 2017

Jirku znám už řadu let. Finanční otázky jsme spolu zatím neřešili, protože nebyla příležitost, ale rozhodně bych se na něj neváhal obrátit. Po celou dobu, co se známe, se vždy choval velmi korektně a charakterně, což je pro mě důležitá osobní záruka. Doporučuji.

1 star1 star1 star1 star1 star Tomáš Látal | 08. 05. 2017

Musím říct, že se s Jířím znám již řadu let, přičemž jsem potkal několik poradců před i během naší spolupráce. Proč tedy právě on? O odbornosti po tolika letech praxe netřeba mluvit. Spíše bych vyzvihnul jeho morální kredit, což kulantně řečeno myslím tak, že práci již nemusí dělat, aby měl ráno na chleba a přitom si stále udržuje střízlivý až skromný přístup. Není překvapením, že opak ve světě poradců není složité najít. Shrnuto podtrženo, nebojím se doporučit Jiřího lidem ve svém okolí, protože vím, že jim poradí stejně dobře, jako bych poradil sám, kdybych dělal jeho práci 🙂

1 star1 star1 star1 star1 star Ing. Josef Minařík | 07. 05. 2017

Jeden z mála poradců, který pracuje pro klienta a vytváří pro něj dlouhodobou strategii. Ví, že loajalita a upřímnost se vyplácí více než provize od finančních ústavů. Pragmatický poradce s velkým přehledem finančního trhu s lidským přístupem. Vřele doporučuji!

1 star1 star1 star1 star1 star Milana Faltusová | 10. 04. 2017

Pan Šána mi pomohl s výběrem fondů pro uložení krátkodobé rezervy. Jednání bylo velice profesionální. Vše mi jasně vysvětlil, probrali jsme rizika s investováním do podílových fondů. Doporučuji

1 star1 star1 star1 star1 star Anonymní hodnotitel | 08. 04. 2016

Nevěřím žádnému z Vašich hodnocení, jaká to náhoda, že jsou všechny za 14 dní a některé dny Vás někdo hodnotil i vícekrát 😀

1 star1 star1 star1 star1 star Ivan Petr, Brno | 04. 03. 2015

Na pana Šánu se v otázkách financí mohu spolehnout. Odborný přístup a férové jednání.

1 star1 star1 star1 star1 star Anonymní hodnotitel | 15. 02. 2015

Doporučuji.

1 star1 star1 star1 star1 star G. | 15. 02. 2015

Oceňuji příjemné, profesionální vystupování a přístup ke klientovi.

1 star1 star1 star1 star1 star Jiří Petr | 11. 02. 2015

U pana Šány se mohu spolehnout na jeho férové jednání. V řešení financí má moji plnou důvěru.

1 star1 star1 star1 star1 star Pavel Jedlička | 10. 02. 2015

S panem Šánou jsme upravovali finance pro celou rodinu a to od povinného ručení přes životní pojistky až po investice. Podle mých představ vybral nejvýhodnější produkty. Vše probíhalo v duchu vzájemné spolupráce a pochopení toho co potřebuji. Celkově jsem velmi spokojen a mohu rozhodně jen doporučit.

1 star1 star1 star1 star1 star Vaclav z Brna | 10. 02. 2015

Řešil jsem s Jiřim Šánou povinné ručeni automobilu k mé plné spokojenosti. Jeho služby mohu jen doporučit.

1 star1 star1 star1 star1 star Ivan PETR | 09. 02. 2015

S Jirkou spolupracuji již několik let. Má mou plnou důvěru. Jsem spokojen a nemám důvod uvažovat o změně.

1 star1 star1 star1 star1 star Petr Cizler | 09. 02. 2015

Pana Šána dělá finančního poradce naší rodině již několik let a musím říct, že jsme nadmíru spokojeni. Řešili jsme s ním hypotéku, životní pojištění, pojištění domácnosti apod. Vše vyřízené velice rychle a spolehlivě. Vše vysvětlí a poradí. Můžeme jen doporučit.

1 star1 star1 star1 star1 star Radek Žemlička | 07. 02. 2015

Se službami Ing. Šány jsem velice spokojen.

1 star1 star1 star1 star1 star Tamara Slamova | 06. 02. 2015

Naše rodina je s úrovni služeb i s vystupováním p.Sany spokojena a doporučujeme jeho služby dal našim známým. Při jakémkoli problému se obracíme pravé na jeho kancelář.

1 star1 star1 star1 star1 star Jan Šimsa | 06. 02. 2015

Profesionální, solidní, znalý, v první řadě chce maximalizovat výhody klienta. Skvělá volba. Mohu doporučit.

1 star1 star1 star1 star1 star Ing. arch. Pavel Hude | 04. 02. 2015

Se službami pana Ing. Šány jsem byl nad míru spokojen.

1 star1 star1 star1 star1 star Dana Havlenova | 04. 02. 2015

Já na základě zkušeností oceňuji především Jirkovu trpělivost. Do ničeho netlačí, nestresuje, nevnucuje. Je spolehlivý, s jeho pomocí jsem byla spokojená a ve spolupráci s ním budu pokračovat.

1 star1 star1 star1 star1 star Jan K | 04. 02. 2015

Tohoto finančního poradce mohu jen doporučit. Zejména oceňuji profesionální, ale zároveň i lidský přístup bez zbytečné strojenosti a schopnost vysvětlit problematiku polopaticky, i pro člověka bez ekonomického vzdělání. Jiří Šána je člověk, kterému zcela mohu důvěřovat se všemi svými finančními potřebami, včetně hypoték, pojištění a investic.

1 star1 star1 star1 star1 star Jana | 03. 02. 2015

Doporučuji.

1 star1 star1 star1 star1 star Redlich Petr | 03. 02. 2015

Jsem zcela spokojený se službami, které mi byly poskytnuty na základě mých dotazů a životní situace. Poradce je velmi ochotný a schopen vyřešit spousty špatných okolností, jenž vytvářejí samotné finační korporace.

1 star1 star1 star1 star1 star Petr Daněk | 03. 02. 2015

Velmi vstřícný, ochotný. Profesionální přístup a dobrý přehled v nabídce produktů různých bank a společností. Pružná pracovní doba.

1 star1 star1 star1 star1 star Martin | 03. 02. 2015

Opravdu profesionální přístup při jednání. Velmi flexibilně reaguje na individuální potřeby a možnosti klienta. Co oceňuji je celkový servis.

1 star1 star1 star1 star1 star Petr | 03. 02. 2015

Doporučuji.

1 star1 star1 star1 star1 star Radim Holub | 03. 02. 2015

Doporučuji.

1 star1 star1 star1 star1 star Vaclav Mazurek | 03. 02. 2015

Doporučuji.

1 star1 star1 star1 star1 star Risin | 03. 02. 2015

Doporučuji.

1 star1 star1 star1 star1 star Horác Petr | 03. 02. 2015

Pan Šána dokáže skloubit vysoce profesionální a současně osobní přístup ke klientovi a jeho potřebám, čímž zanechal pozitivní stopu v životech mnohých z nás. Kdyby letos letělo něco na Měsíc, byla by jeho stopa jistě i tam.

1 star1 star1 star1 star1 star Kalčík Martin | 02. 02. 2015

Ing. Šána je vysoce kvalitní poradce

1 star1 star1 star1 star1 star Bazala | 02. 02. 2015

Doporučuji.

1 star1 star1 star1 star1 star Stanislav | 02. 02. 2015

Dokáže skoro nemožné... má přehled o nabídkách na trhu a o jejich dostuponosti, o tom, jak to v různých finančních institucích chodí... v případě, že plánovaný produkt není možné podepsat, je schopen nabídnout náhradní řešení.

1 star1 star1 star1 star1 star rodina Trembulákova | 02. 02. 2015

Doporučuji.

1 star1 star1 star1 star1 star Kamil Opelka | 02. 02. 2015

Řešili jsme spolu hypotéku a x různých pojištění vždy 100% spokojenost

1 star1 star1 star1 star1 star Anonymní hodnotitel | 02. 02. 2015

Jiří Šána mi sjednal hypotéku, půjčku a životní pojištění, za mě velká spokojenost a určitě pokud budu potřebovat, obrátím se opět výhradně na něj.

1 star1 star1 star1 star1 star Anonymní hodnotitel | 02. 02. 2015

1 star1 star1 star1 star1 star Jan Podloucký | 02. 02. 2015

S panem Šánou spolupracuji již několikátým rokem a vždy mi nabídl služby, které byly za rozumnou cenu a splnily moje požadavky. Když potřebuji vyřešit nějaký produkt, je mi vždy plně k dispozici a věc vyřeší pečlivě a bez zbytečných odkladů.

1 star1 star1 star1 star1 star Pele | 02. 02. 2015

Doporučuji.

1 star1 star1 star1 star1 star Petr Sýs | 02. 02. 2015

S panem Šáňou spolupracuji již vice jak pět let. Vždy jsem byl velice spokojen. Vřele doporučuji.

1 star1 star1 star1 star1 star Beranová Karolina | 02. 02. 2015

Velice profesionální přístup

1 star1 star1 star1 star1 star Marek Musil | 02. 02. 2015

Hana Trávníčková to ve svém hodnocení vystihla přesně. Za sebe nemám co bych dodal.

1 star1 star1 star1 star1 star Anonymní hodnotitel | 02. 02. 2015

Doporučuji.

1 star1 star1 star1 star1 star Zbynek Splichal | 02. 02. 2015

Doporučuji.

1 star1 star1 star1 star1 star Ivan Hulcký | 02. 02. 2015

Doporučuji.

1 star1 star1 star1 star1 star Zdeněk Landsmann | 02. 02. 2015

Doporučuji.

1 star1 star1 star1 star1 star Tereza Bicánková | 02. 02. 2015

Doporučuji.

1 star1 star1 star1 star1 star Hana Trávníčková | 02. 02. 2015

Tento pan poradce je člověk na svém místě, v první řadě a v maximální míře hledí na zájmy a potřeby svého klienta (nikoliv na svůj zisk), vše vysvětlí tak, aby i laik věděl vše potřebné a bylo to pro něj dostatečně srozumitelné. Pana Šánu mohu jen doporučit.

1 star1 star1 star1 star1 star Alexandr Kolouch | 02. 02. 2015

Řešili jsme hypotéku a následně pojištění domácnosti. Vždy skvělý přístup, se vším poradil a pomohl, vyjednal výborné podmínky. Se službami pana Šány jsem byl dosud vždy velmi spokojen a mohu je doporučit.

1 star1 star1 star1 star1 star Ing. Tomáš Dostál, CIA | 02. 02. 2015

Doporučuji.

1 star1 star1 star1 star1 star Sotulářovi | 02. 02. 2015

Doporučujeme a děkujeme za nadstandartní služby.

1 star1 star1 star1 star1 star Ondřej Podloucký | 02. 02. 2015

Doporučuji.

1 star1 star1 star1 star1 star Milada Marková | 31. 01. 2015

Jirka Šána mi pomohl v komplikované situaci, kdy mi byla jiným poradcem sjednána nevýhodná smlouva životního pojištění. Připravil a sledoval celé řízení před finančním arbitrem a nakonec jsme dosáhli řešení dohodou s žalovanou pojišťovnou. Na začátku jsem nevěřila, že můžeme uspět, ale nakonec jsem ráda, že jsem dala na Jirkovi rady a do celého procesu jsem šla. Jeho služby mohu vřele doporučit. Milada Marková, Brno