Ing. Jiří Šána

Ing. Jiří ŠánaBrno

O mně

Finančnímu poradenství se věnuji od roku 2006. Věřím, že pokud je finanční poradce opravdu fundovaný a férový, je klientovi velkou přidanou hodnotou. Pracuji s klienty hlavně v Brně a okolí, ale po domluvě jezdím i dále, např. Praha a okolí. Pracovní doba je orientační, protože čas schůzky je třeba si sjednat dopředu.

S klienty pracuji opravdu individuálně, protože finanční zvyky a motivy lidí jsou různé. Výběr finančních produktů provádím nezávisle z celého trhu dostupného v ČR. Za správnou zpětnou vazbu na vlastní práci považuji to, že se na mě klienti obrací opakovaně a dlouhodobě.

Nejčastější témata jednání:

vyřízení hypotéky od A do Z - tzn. výběr správné banky, správné pobočky, výběr odhadce, konzultace postupu financování výstavby, vyjednání nadstandardních podmínek, pomoc při jednání s realitní kanceláří

refinancování stávající hypotéky - konzultace zda refinancovat či ne, výpočet úspory při refinancování

konzultace životního pojištění - správně nastavení pojištění, odkrytí poplatků v pojištění, změny stávajících pojistných smluv, pomoc s výpovědí pojištění

řešení pojištění dětí - správné nastavení pojistných částek

pojištění majetku, nemovitostí, vozidel - porovnání konkurenčních nabídek, konzultace rozsahu pojištění, nadstandardní slevy u povinného ručení, pomoc při hlášení škody

pojištění podnikatelských rizik - konzultace správného nastavení pojištění podnikatelů

spoření pro děti - konzultace ohledně výběru správného produktu

spoření na důchod - pro zajištění důchodu lze využít celou řadu produktů, společně vyřešíme, který bude pro Vás ten správný

investování - sám investuji vlastní peníze a radím klientům, jak se zorientovat v řadě investičních příležitostí, které trh nabízí. Často řešíme i otázky ohledně stávajících investičních produktů, změnu nastavení strategie. Vedle výnosů je třeba si uvědomit i rizika, která se k investování váží. Každou investici posuzuji objektivně a férově.

koupě domu, bytu - mohu zajistit kvalitní realitní služby za férovou cenu, kvalitní právní servis a spolehlivý proces koupě či prodeje nemovitosti. I zde je poradenství velkou přidanou hodnotou, je-li prováděno odborně.

 

První hodnocení

10 hodnocení

25 hodnocení

50 hodnocení

100 hodnocení

Hodnocení (celkem 121 hodnocení)

Zpracování osobních údajů

 1. Udělujete tímto souhlas společnosti Pireus, s.r.o., IČ: 64830900, DIČ: CZ64830900, se sídlem Martinická 987/3, 197 00 Praha 9, zapsané ve veřejném rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, v oddíle C, vložka 249184 (dále jen "Správce"), aby ve smyslu nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů (dále jen GDPR) zpracovávala tyto osobní údaje:
  • jméno a příjmení
  • e-mail
 2. Vaše osobní údaje budeme zpracovávat za účelem vystavení vámi poskytované reference na finančního poradce. Tyto údaje budou Správcem zpracovány po dobu trvání souhlasu.
 3. S výše uvedeným zpracováním udělujete svůj výslovný souhlas. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět, a to kliknutím na odhlašovací odkaz, který je součástí každé elektronické korespondence nebo zasláním emailu na adresu info@pireus.cz nebo písemně na adresu Správce.
 4. Zpracování osobních údajů je prováděno Správcem, osobní údaje však pro Správce mohou zpracovávat i tito zpracovatelé:
  1. ACTIVE 24, s.r.o., se sídlem Sokolovská 394/17, Praha 8, IČO 25115804, která je poskytovatelem datových úložišť a softwarových aplikací.
  2. Případně další poskytovatelé zpracovatelských softwarů, služeb a aplikací, které však v současné době společnost nevyužívá.
 5. Vezměte, prosím, na vědomí, že podle zákona o ochraně osobních údajů máte právo:
  • vzít souhlas kdykoliv zpět,
  • požadovat po nás informaci, jaké vaše osobní údaje zpracováváme,
  • požadovat po nás vysvětlení ohledně zpracování osobních údajů,
  • vyžádat si u nás přístup k těmto údajům a tyto nechat aktualizovat nebo opravit,
  • požadovat po nás výmaz těchto osobních údajů,
  • v případě pochybností o dodržování povinností souvisejících se zpracováním osobních údajů obrátit se na nás nebo na Úřad pro ochranu osobních údajů.
 • Radek Žemlička

  20. prosince 2018

  S Jirkou jsme řešili koupi domu, prodej bytu a komplet pojištění. Spolupráce probíhala na té nejvyšší úrovni, především věcná komunikace a vstřícnost. Vzhledem k tomu, že jsme řešili poměrně složitou situaci, kdy probíhala zároveň koupě domu a prodej bytu, tak bylo nutné nastavit co nejoptimálnější proces financování. Jirka se velmi rychle zorientoval v nastalé situaci a doporučil nejlepší řešení. Zároveň nám byl k ruce i při podpisu a konzultaci veškerých smluv. Vše bylo vyřízeno rychle a bez zbytečných průtahů. Bylo vidět, že je ve svém oboru opravdu na úrovni. Mohu jen doporučit.

 • Barbora Podloucká

  28. listopadu 2018

  Profesionální služby, příjemná komunikace. Víme, že se na Jirku můžeme obrátit s čímkoli ohledně financí - pojištění, investice, úvěr... Doporučuji.

 • Mgr. Jolana Lipková, Ph.D.

  19. listopadu 2018

  Výborný poradce, doporučuji.

 • Radek Žemlička

  30. října 2018

  S Jirkou jsme řešili koupi domu, prodej bytu a komplet pojištění. Spolupráce probíhala na té nejvyšší úrovni, především věcná komunikace a vstřícnost. Vzhledem k tomu, že jsme řešili poměrně složitou situaci, kdy probíhala zároveň koupě domu a prodej bytu, tak bylo nutné nastavit co nejoptimálnější proces financování. Jirka se velmi rychle zorientoval v nastalé situaci a doporučil nejlepší řešení. Zároveň nám byl k ruce i při podpisu a konzultaci veškerých smluv. Vše bylo vyřízeno rychle a bez zbytečných průtahů. Bylo vidět, že je ve svém oboru opravdu na úrovni. Mohu jen doporučit.

 • Petr Zvěřina

  24. října 2018

  Na pana Šánu jsme narazili poprvé před několika lety, když jsme konzultovali refinancování hypotéky. Už tehdy na nás působil seriózně a profesionálně. Letos jsme spolu realizovali hypotéku na rekreační nemovitost a vše proběhlo k naší spokojenosti. Oceňujeme jeho vstřícný přístup a důraz na dlouhodobou spolupráci. Nám se určitě vyplatila a budeme se na něj s důvěrou obracet i s budoucími finančními otázkami.

 • Kateřina Helánová

  22. října 2018

  Jirka vyřešil vše k mé plné spokojenosti. Poradil mi s nastavením daňového přiznání tak, abych dostala úvěr. Kdykoliv něco potřebuji ze světa financí, mohu se na něj obrátit.

 • Jolana Lipková

  22. října 2018

  Doporučuji jako profesionálního poradce.

 • Klára Kinclová

  22. října 2018

  K osobě Jirky Šány mám plnou důvěru nejen já, ale i manžel, se kterým spolupracují řadu let. Je to profesionál na svém místě, který vždy ochotně poradí a pomůže.

 • Šárka Sklenaříková

  22. října 2018

  Jirka nám řeší finance pro celou rodinu, což zahrnuje zejména pojištění a úvěr na dům. Spolupracujeme s ním už několik let a jsme rádi, že máme takového člověka, na kterého se lze vždy s klidem a důvěrou obrátit.

 • Tomáš Závodský

  22. října 2018

  Jirkovy služby mohu doporučit. Řeší pro mě kompletně pojištění již řadu let a vždy fungoval dobře a spolehlivě. TZ