Ing. Jiří Šána

Ing. Jiří ŠánaBrno

O mně

Finančnímu poradenství se věnuji od roku 2006. Věřím, že pokud je finanční poradce opravdu fundovaný a férový, je klientovi velkou přidanou hodnotou. Pracuji s klienty hlavně v Brně a okolí, ale po domluvě jezdím i dále, např. Praha a okolí. Pracovní doba je orientační, protože čas schůzky je třeba si sjednat dopředu.

S klienty pracuji opravdu individuálně, protože finanční zvyky a motivy lidí jsou různé. Výběr finančních produktů provádím nezávisle z celého trhu dostupného v ČR. Za správnou zpětnou vazbu na vlastní práci považuji to, že se na mě klienti obrací opakovaně a dlouhodobě.

Nejčastější témata jednání:

vyřízení hypotéky od A do Z - tzn. výběr správné banky, správné pobočky, výběr odhadce, konzultace postupu financování výstavby, vyjednání nadstandardních podmínek, pomoc při jednání s realitní kanceláří

refinancování stávající hypotéky - konzultace zda refinancovat či ne, výpočet úspory při refinancování

konzultace životního pojištění - správně nastavení pojištění, odkrytí poplatků v pojištění, změny stávajících pojistných smluv, pomoc s výpovědí pojištění

řešení pojištění dětí - správné nastavení pojistných částek

pojištění majetku, nemovitostí, vozidel - porovnání konkurenčních nabídek, konzultace rozsahu pojištění, nadstandardní slevy u povinného ručení, pomoc při hlášení škody

pojištění podnikatelských rizik - konzultace správného nastavení pojištění podnikatelů

spoření pro děti - konzultace ohledně výběru správného produktu

spoření na důchod - pro zajištění důchodu lze využít celou řadu produktů, společně vyřešíme, který bude pro Vás ten správný

investování - sám investuji vlastní peníze a radím klientům, jak se zorientovat v řadě investičních příležitostí, které trh nabízí. Často řešíme i otázky ohledně stávajících investičních produktů, změnu nastavení strategie. Vedle výnosů je třeba si uvědomit i rizika, která se k investování váží. Každou investici posuzuji objektivně a férově.

koupě domu, bytu - mohu zajistit kvalitní realitní služby za férovou cenu, kvalitní právní servis a spolehlivý proces koupě či prodeje nemovitosti. I zde je poradenství velkou přidanou hodnotou, je-li prováděno odborně.

 

První hodnocení

10 hodnocení

25 hodnocení

50 hodnocení

100 hodnocení

Hodnocení (celkem 127 hodnocení)

Zpracování osobních údajů

 1. Udělujete tímto souhlas společnosti Pireus, s.r.o., IČ: 64830900, DIČ: CZ64830900, se sídlem Martinická 987/3, 197 00 Praha 9, zapsané ve veřejném rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, v oddíle C, vložka 249184 (dále jen "Správce"), aby ve smyslu nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů (dále jen GDPR) zpracovávala tyto osobní údaje:
  • jméno a příjmení
  • e-mail
 2. Vaše osobní údaje budeme zpracovávat za účelem vystavení vámi poskytované reference na finančního poradce. Tyto údaje budou Správcem zpracovány po dobu trvání souhlasu.
 3. S výše uvedeným zpracováním udělujete svůj výslovný souhlas. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět, a to kliknutím na odhlašovací odkaz, který je součástí každé elektronické korespondence nebo zasláním emailu na adresu info@pireus.cz nebo písemně na adresu Správce.
 4. Zpracování osobních údajů je prováděno Správcem, osobní údaje však pro Správce mohou zpracovávat i tito zpracovatelé:
  1. ACTIVE 24, s.r.o., se sídlem Sokolovská 394/17, Praha 8, IČO 25115804, která je poskytovatelem datových úložišť a softwarových aplikací.
  2. Případně další poskytovatelé zpracovatelských softwarů, služeb a aplikací, které však v současné době společnost nevyužívá.
 5. Vezměte, prosím, na vědomí, že podle zákona o ochraně osobních údajů máte právo:
  • vzít souhlas kdykoliv zpět,
  • požadovat po nás informaci, jaké vaše osobní údaje zpracováváme,
  • požadovat po nás vysvětlení ohledně zpracování osobních údajů,
  • vyžádat si u nás přístup k těmto údajům a tyto nechat aktualizovat nebo opravit,
  • požadovat po nás výmaz těchto osobních údajů,
  • v případě pochybností o dodržování povinností souvisejících se zpracováním osobních údajů obrátit se na nás nebo na Úřad pro ochranu osobních údajů.
 • Veronika Šujanová - Brno

  29. září 2021

  S Jirkou jsem navázala spolupráci na doporučení rodiny a to ve chvíli, kdy jsem začala řešit koupi nemovitosti a hypotéku. Oceňuji profesionální, milé a vstřícné jednání, flexibilitu, diskrétnost, orientaci v problému s celou řadou důležitých připomínek. Je fajn mít při důležitých životních rozhodnutích poradce, na kterého se mohu spolehnout. Těším se na další spolupráci.

 • Manželé Zelenkovi - Blansko

  13. září 2021

  Na doporučení bratra jsme oslovili pana Šánu s prosbou refinancovaní hypotéky a naplánování rodinného rozpočtu. Po celou dobu probíhala spolupráce ve velmi příjemném a přátelském duchu při zachování vysoké profesionality vedoucí ke změně stavu. Děkujeme panu Šánovi za výborně odvedenou práci, stal se naším rodinným finančním poradcem.

 • MUDr. Karel Lábr, Ph.D. - Brno

  12. září 2021

  K Jirkovi jsem se dostal na doporučení od mých kamarádů. Řešili jsme hypotéku na výstavbu většího rodinného domu. Jirka má rovněž vystudované odhady nemovitostí, což se nám při komunikaci s bankovní odhadkyní velice hodilo. Rozpočet bylo nutné naladit tak, aby se následná hypotéka dala dobře čerpat a v průběhu výstavby nenastal problém. Za mě spokojenost, řešíme spolu i další otázky a nemám důvod měnit. KL

 • Terezie Příhodová - Brno

  1. září 2021

  S panem Šánou jsem spolupracovala při vyřizování hypotéky na koupi bytu. Musím říct, že vše bylo tak, jak jsme se domluvili a že mi velice pomohl, ať už při vyčíslení stávající hypotéky, kompletaci potřebných dokumentů, až po urychlení všech procesů. Děkuji.

 • Olin Ognar - Brno

  31. srpna 2021

  Jirka mi pomohl refinancovat hypotéku ve složité životní situaci, kdy pro mě byly důležité nejen velmi dobře sjednané parametry budoucích splátek, ale také fakt, že mi jako profesionál hlídal důležité termíny a celým procesem mě provedl. Jeho služby rád využiji i do budoucna, má moji důvěru.

 • JIndřich Filla - Brno

  31. srpna 2021

  Profesionální přístup se vším všudy. Řešil pro mne hypoteční úvěr, pojištění domu. Vše rychle , s přehledem a hlavně k mé plné spokojenosti. Určitě se na něj v brzké budoucnosti obrátím

 • Radek Žemlička

  20. prosince 2018

  S Jirkou jsme řešili koupi domu, prodej bytu a komplet pojištění. Spolupráce probíhala na té nejvyšší úrovni, především věcná komunikace a vstřícnost. Vzhledem k tomu, že jsme řešili poměrně složitou situaci, kdy probíhala zároveň koupě domu a prodej bytu, tak bylo nutné nastavit co nejoptimálnější proces financování. Jirka se velmi rychle zorientoval v nastalé situaci a doporučil nejlepší řešení. Zároveň nám byl k ruce i při podpisu a konzultaci veškerých smluv. Vše bylo vyřízeno rychle a bez zbytečných průtahů. Bylo vidět, že je ve svém oboru opravdu na úrovni. Mohu jen doporučit.

 • Barbora Podloucká

  28. listopadu 2018

  Profesionální služby, příjemná komunikace. Víme, že se na Jirku můžeme obrátit s čímkoli ohledně financí - pojištění, investice, úvěr... Doporučuji.

 • Mgr. Jolana Lipková, Ph.D.

  19. listopadu 2018

  Výborný poradce, doporučuji.

 • Radek Žemlička

  30. října 2018

  S Jirkou jsme řešili koupi domu, prodej bytu a komplet pojištění. Spolupráce probíhala na té nejvyšší úrovni, především věcná komunikace a vstřícnost. Vzhledem k tomu, že jsme řešili poměrně složitou situaci, kdy probíhala zároveň koupě domu a prodej bytu, tak bylo nutné nastavit co nejoptimálnější proces financování. Jirka se velmi rychle zorientoval v nastalé situaci a doporučil nejlepší řešení. Zároveň nám byl k ruce i při podpisu a konzultaci veškerých smluv. Vše bylo vyřízeno rychle a bez zbytečných průtahů. Bylo vidět, že je ve svém oboru opravdu na úrovni. Mohu jen doporučit.