Ing. Jan Kuchyňka

Ing. Jan KuchyňkaOlomouc

O mně

V oblasti pojišťovnictví pracuji 17 let a za největší svůj úspěch považuji členství v TOP klubu nejlepších poradců České pojišťovny a získání titulu obchodník roku 2007 na agentuře v Olomouci. Specializuji se na pojištění vozidel, penzijní připojištění, životní a úrazové pojištění a pojištění majetku, domů, chat, domácností a odpovědnosti.

Od roku 2013 mám jako jeden z prvních pojišťovacích poradců certifikaci na prodej důchodového spoření (II. pilř důchodové reformy) a doplňkového penzijního spoření se státním příspěvkem (III. pilíř).

Pro plný servis klientům jsme zavedli možnost úhrady pojistného platební kartou nebo hotovostně přímo na naši přepážce.

Motto: "Vše pro klienta a jeho potřeby !"

První hodnocení

Hodnocení (celkem 3 hodnocení)

Zpracování osobních údajů

  1. Udělujete tímto souhlas společnosti Pireus, s.r.o., IČ: 64830900, DIČ: CZ64830900, se sídlem Martinická 987/3, 197 00 Praha 9, zapsané ve veřejném rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, v oddíle C, vložka 249184 (dále jen "Správce"), aby ve smyslu nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů (dále jen GDPR) zpracovávala tyto osobní údaje:
    • jméno a příjmení
    • e-mail
  2. Vaše osobní údaje budeme zpracovávat za účelem vystavení vámi poskytované reference na finančního poradce. Tyto údaje budou Správcem zpracovány po dobu trvání souhlasu.
  3. S výše uvedeným zpracováním udělujete svůj výslovný souhlas. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět, a to kliknutím na odhlašovací odkaz, který je součástí každé elektronické korespondence nebo zasláním emailu na adresu info@pireus.cz nebo písemně na adresu Správce.
  4. Zpracování osobních údajů je prováděno Správcem, osobní údaje však pro Správce mohou zpracovávat i tito zpracovatelé:
    1. ACTIVE 24, s.r.o., se sídlem Sokolovská 394/17, Praha 8, IČO 25115804, která je poskytovatelem datových úložišť a softwarových aplikací.
    2. Případně další poskytovatelé zpracovatelských softwarů, služeb a aplikací, které však v současné době společnost nevyužívá.
  5. Vezměte, prosím, na vědomí, že podle zákona o ochraně osobních údajů máte právo:
    • vzít souhlas kdykoliv zpět,
    • požadovat po nás informaci, jaké vaše osobní údaje zpracováváme,
    • požadovat po nás vysvětlení ohledně zpracování osobních údajů,
    • vyžádat si u nás přístup k těmto údajům a tyto nechat aktualizovat nebo opravit,
    • požadovat po nás výmaz těchto osobních údajů,
    • v případě pochybností o dodržování povinností souvisejících se zpracováním osobních údajů obrátit se na nás nebo na Úřad pro ochranu osobních údajů.
  • Don Chicho

    21. dubna 2013

    p. J. Kuchyňka patří mezi nejlepší poradce v regionu.

  • Anonymní hodnotitel

    3. dubna 2013

    Příjemné vystupování, ochotný vždy pomoci ,vždy odborně připavený všechno klientovi dobře vysvětlit a věnovat mu svůj čas. Je vzorem pro ostatní pracovníky pojišťoven.

  • Josef Vystavěl

    25. listopadu 2012

    Profesionál ve všem.