Erich Dotzauer s.r.o.

Erich Dotzauer s.r.o.Karlovy Vary

O mně

Jako poradce pracuji od roku 1994. Průzkumy ukazují, že až 80% lidí se v průběhu života setká s určitými finančními problémy. Asi Vás teď překvapí, že ve většině případů není problém v tom, že by lidé málo vydělávali , ale chyba je ve špatném zacházení a hospodaření s penězi.

První hodnocení

Hodnocení (celkem 4 hodnocení)

Zpracování osobních údajů

 1. Udělujete tímto souhlas společnosti Pireus, s.r.o., IČ: 64830900, DIČ: CZ64830900, se sídlem Martinická 987/3, 197 00 Praha 9, zapsané ve veřejném rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, v oddíle C, vložka 249184 (dále jen "Správce"), aby ve smyslu nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů (dále jen GDPR) zpracovávala tyto osobní údaje:
  • jméno a příjmení
  • e-mail
 2. Vaše osobní údaje budeme zpracovávat za účelem vystavení vámi poskytované reference na finančního poradce. Tyto údaje budou Správcem zpracovány po dobu trvání souhlasu.
 3. S výše uvedeným zpracováním udělujete svůj výslovný souhlas. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět, a to kliknutím na odhlašovací odkaz, který je součástí každé elektronické korespondence nebo zasláním emailu na adresu info@pireus.cz nebo písemně na adresu Správce.
 4. Zpracování osobních údajů je prováděno Správcem, osobní údaje však pro Správce mohou zpracovávat i tito zpracovatelé:
  1. ACTIVE 24, s.r.o., se sídlem Sokolovská 394/17, Praha 8, IČO 25115804, která je poskytovatelem datových úložišť a softwarových aplikací.
  2. Případně další poskytovatelé zpracovatelských softwarů, služeb a aplikací, které však v současné době společnost nevyužívá.
 5. Vezměte, prosím, na vědomí, že podle zákona o ochraně osobních údajů máte právo:
  • vzít souhlas kdykoliv zpět,
  • požadovat po nás informaci, jaké vaše osobní údaje zpracováváme,
  • požadovat po nás vysvětlení ohledně zpracování osobních údajů,
  • vyžádat si u nás přístup k těmto údajům a tyto nechat aktualizovat nebo opravit,
  • požadovat po nás výmaz těchto osobních údajů,
  • v případě pochybností o dodržování povinností souvisejících se zpracováním osobních údajů obrátit se na nás nebo na Úřad pro ochranu osobních údajů.
 • Ing. Viktorie Handrychová

  3. května 2020

  Pan Dotzauer je skutečně profesionál na svém místě. Naše spolupráce trvá již mnoho let a vždy mi vyšel vstříc, pomohl při řešení pojistných událostí a je flexibilní při změnách smluv. Oceňuji, že se mi věnuje vždy osobně a vážím si toho, že jsem pokaždé měla pocit, že hledá skutečně alternativu vhodnou pro mě a ne především pro pojišťovnu. Vřele doporučuji.

 • Jaromir Prasek

  29. dubna 2020

  Erich se dobře orientuje ve finančním poradenství. Má dlouhodobou praxi. Můžu se ho zeptat čemu nerozumím a hezky mi to vysvětlí.

 • Dana Burianová

  27. dubna 2020

  Profesionální, avšak přátelský přístup. Doporučuji

 • Petra Bujoková

  27. dubna 2020

  Vstřícnost, rychlost, flexibilita, přátelský přístup. Profík na svém místě.