Kateřina Maříková

Kateřina MaříkováTeplice

O mně

Salve Finance, a.s. je nezávislá společnost, která nabízí široké a kvalitní portfolio produktů v oblasti finančních služeb.

Jednou z našich hlavních specializací je oblast zabezpečení penze a vytvoření nebo zhodnocení úspor. Ke každému klientovi přistupujeme individuelně a aktivně spravujeme veškeré již využívané produkty.

Ve financích pracuji od roku 2007.

První hodnocení

Hodnocení (celkem 1 hodnocení)

Zpracování osobních údajů

 1. Udělujete tímto souhlas společnosti Pireus, s.r.o., IČ: 64830900, DIČ: CZ64830900, se sídlem Martinická 987/3, 197 00 Praha 9, zapsané ve veřejném rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, v oddíle C, vložka 249184 (dále jen "Správce"), aby ve smyslu nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů (dále jen GDPR) zpracovávala tyto osobní údaje:
  • jméno a příjmení
  • e-mail
 2. Vaše osobní údaje budeme zpracovávat za účelem vystavení vámi poskytované reference na finančního poradce. Tyto údaje budou Správcem zpracovány po dobu trvání souhlasu.
 3. S výše uvedeným zpracováním udělujete svůj výslovný souhlas. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět, a to kliknutím na odhlašovací odkaz, který je součástí každé elektronické korespondence nebo zasláním emailu na adresu info@pireus.cz nebo písemně na adresu Správce.
 4. Zpracování osobních údajů je prováděno Správcem, osobní údaje však pro Správce mohou zpracovávat i tito zpracovatelé:
  1. ACTIVE 24, s.r.o., se sídlem Sokolovská 394/17, Praha 8, IČO 25115804, která je poskytovatelem datových úložišť a softwarových aplikací.
  2. Případně další poskytovatelé zpracovatelských softwarů, služeb a aplikací, které však v současné době společnost nevyužívá.
 5. Vezměte, prosím, na vědomí, že podle zákona o ochraně osobních údajů máte právo:
  • vzít souhlas kdykoliv zpět,
  • požadovat po nás informaci, jaké vaše osobní údaje zpracováváme,
  • požadovat po nás vysvětlení ohledně zpracování osobních údajů,
  • vyžádat si u nás přístup k těmto údajům a tyto nechat aktualizovat nebo opravit,
  • požadovat po nás výmaz těchto osobních údajů,
  • v případě pochybností o dodržování povinností souvisejících se zpracováním osobních údajů obrátit se na nás nebo na Úřad pro ochranu osobních údajů.
 • A. Šustová, Ústí nad Labem

  23. ledna 2014

  S paní Maříkovou jsem se setkala na konci roku 2012, kdy jsem řešila již půl roku likvidaci své pojistné události, kterou mi pojišťovna nechtěla proplatit. Paní Maříková spolu s firemním právníkem peníze nejen z pojišťovny vymohli, ale navíc jsem za jejich službu neplatila ani korunu, jelikož to bylo v rámci jejich společnosti se spolupracující právní kanceláří. Dále mi pomohla s nastavením mých již využívaných produktů a tím jsem ušetřila téměř 1 800 Kč měsíčně. Dále naše servisní schůzky probíhají přesně v dohodnutých termínech. Vřele paní Maříkovou doporučuji!