Hodnocení

Jak byste ohodnotili poradce Ivana Marie Primusová?
Hodnocení:
 
 

 zpracováním osobních údajů

1 star1 star1 star1 star1 star Jana Jílková | 12. 07. 2016

Paní Ivana je ve finančním světě opravdovým odborníkem s dlouholetými zkušenostmi. Velice vstřícná a flexibilní. O mé finance se stará pravidelně. Vřele doporučuji.

1 star1 star1 star1 star1 star Marta Ropková | 25. 04. 2015

Paní Primusová je velmi ochotná, spolehlivá a zodpovědná. Ačkoliv nedisponuji žádnou vysokou finanční částkou, nepovažovala čas strávený se mnou za ztrátový. Navíc mi doporučila osobní účet zdarma, který mně, jako matce se dvěma malými dětmi, osvobodí od zbytečných bankovních poplatků. Ve velmi krátkém čase, dá se říci obratem, mi poslala vyžádané informace a poskytla mi potřebný čas na rozmyšlení. Paní Primusovou, jako osobní finanční poradkyni, jednoznačně doporučuji, neboť její péče o klienta je vstřícná a dlouhodobá. 

1 star1 star1 star1 star1 star Pavel Knobloch | 21. 04. 2015

S paní Primusovou jsem velmi spokojena. Její přístup při jednání byl velmi vstřícný Byla ochotná a trpělivá. Na všechny mé dotazy srozumitelně odpověděla. Byla jsem jejím jednáním velmi mile překvapena a věřím, že smlouva, kterou jsem s ní uzavřela bude stejně příjemná, jako jednání s touto mladou paní.

1 star1 star1 star1 star1 star Martina Bego | 21. 04. 2015

Vřele doporučuji ! Paní nám pomohla s refinancováním hypotéky, hodně se nám snížil úrok - o více jak 2%, pak jsem jí využila v oblasti investic. Teď spořím peníze pro děti do budoucna a sobě na důchod. Fakt Super !

1 star1 star1 star1 star1 star Anonymní hodnotitel | 19. 04. 2015

Nemám žádných námitek, Se službami a celkovým vystupováním jsem velmi spokojená. Kn

1 star1 star1 star1 star1 star Eva Moravcová | 17. 04. 2015

Vřele doporučuji. Paní Primusová je velmi ochotná, spolehlivá a zodpovědná. Všechny finanční produkty, které mé rodině nabídla mají smysl. Získala si moji plnou důvěru hlavně tím, že ani jednou nepoužila manipulativní, nátlakovou (často na kurzech naučenou) metodu, zaměřenou na urychlení podpisu smlouvy. Poskytla mi potřebný čas na rozmyšlení, což je u každého klienta velmi individuální. Dokázala mi, že rodinné úspory se mohou zhodnocovat mnohem více, než jak jsme si vůbec uměli představit. Paní Primusovou jako osobní finanční poradkyni jednoznačně doporučuji.