Hodnocení

Jak byste ohodnotili poradce Ing. Zdeněk Salvet?
Hodnocení:
 
 

 zpracováním osobních údajů

1 star1 star1 star1 star1 star Droščák | 19. 12. 2012

Ing. Zdeněk Salvet je jako fin. poradce vysoce profesionální. Jsem rád, že s ním spolupracuji a oceňuji jeho osobní přístup. Doporučuji ho i svým známým.

1 star1 star1 star1 star1 star Jiri Sova | 18. 12. 2012

Pristup pana Salveta ve sfere poradenstvi musim s radosti ohodnotit jako nadstandardni a zaroven velmi lidsky. Jeho oblast zajmu a odbornosti je dosti siroka na to, aby dokazal nasmerovat na tu nejlepsi cestu podle individualnich potreb klienta, nikoli podle potreb jeho, ci financni, potazmo bankovni spolecnosti. Musim mu vyjadrit velky dik za to, ze umi ukazat, ze to v zivote "jde i jinak". Je zkratka stale o krok napred.

1 star1 star1 star1 star1 star Ing. Petr Veselý | 18. 12. 2012

Pan Ing. Salvet je velice seriózní a fundovaný finanční poradce. S jeho finančně-poradenskými službami jsem 100% spokojený. Navíc je to velice příjemný člověk s kterým je radost jednat. Vřele jeho služby doporučuji.

1 star1 star1 star1 star1 star Anonymní hodnotitel | 17. 12. 2012

Poradce je zapálený do práce ve finanční oblasti, snaží se předávat maximum informací svým klientům, snaží se poradit produkty dle konkrétní podmínek a možností klientů. Jsme s ním v pravidelném kontaktu a jsme s ním velmi spokojeni.

1 star1 star1 star1 star1 star Ing.Petra Tomanová | 17. 12. 2012

Poradce hodnotím kladně. Má příjemné a slušné vystupování, nenutil mi žádný produkt, vše mi dokázal jasně, stručně a polopatě vysvětlit. Dokázal mně zodpovědět všechny mé otázky. Myslím, že mně v mé finanční situaci poradil dobře, což je pro mě nejdůležitější.

1 star1 star1 star1 star1 star Pavla Chytrá | 12. 12. 2012

V oblasti financí jsem se nikdy moc neorientovala. Pan Salvet mi velmi srozumitelně vše vysvětloval. Pokud jsem měla i přesto nějaký dotaz,byl vždy na telefonu a pomohl vše zvládnout krok za krokem. Moc si cením i toho,že mé rozhodnutí respektoval a do ničeho mě nenutil. Velmi ráda ho doporučuji i ostatním známým.

1 star1 star1 star1 star1 star Ing. Jaromír Rejl | 06. 12. 2012

Nejedná se o řadového poradce. Zdeněk Salvet má poměrně široký ekonomický přehled a ani z hlediska nabídka produktů, není omezen na ty základní a známé, naopak ukazuje možnosti jak investovat netradičně-alternativně. Přičemž se rozhodně jedná o zajímavé produkty.

1 star1 star1 star1 star1 star Pája | 06. 12. 2012

Jsem nezkušená v oblasti spoření financí. Měl velkou tpělivost mě vše vysvětlit. z jeho vysvětlování jsem vycítila, že mě opravdu dobře radí. Jsme neustále ve spojení, když se chci na něco zeptat a je vždy ochotný. Dala jsem na něj kontakt i svým kamarádkám.

1 star1 star1 star1 star1 star macek | 06. 12. 2012

Poradce je příjemný mladý muž. Vyzařuje z jeho jenání důvěra z nabízených služeb. Mluví srozumitelně a nenabízí služby pod nátlakem, jako někteří poradci. Na první schůzce mě vše vysvětlil a nechal mi prostor na rozmyšlenou do další schůzky, což oceňuji. Moc mu důvěřuji a ráda ho doporučím svým přátelům a rodině.

1 star1 star1 star1 star1 star Michal Prchlik | 04. 12. 2012

Pan Salvet si diky bohu odpustil klasicke stopupajici grafy a omacku o tom, jak dobre se muzu mit za 30-40 let. Byl velmi prijemny. Od zacatku schuzky jsem mel pocit, jako bych ho znal jiz od detstvi. Poradil mi, jak nalozit s prebytkem penez, se kterym jsem se potykal v dobe, kdy jsme se seznamili. Diky jeho rade jsem investoval i v jeho prime konkurenci - Partners. Produkt, ktery v partners nabizeli, on nenabizel, ale i tak me poradil (bez naroku na honorar) na co si dat u podpisu smlouvy pozor a jak nastavit podminky smlouvy. Jeho vyklad je velmi srozimitelny a nepouziva cizi slova.

1 star1 star1 star1 star1 star Ing. Jitka Hubáčková | 04. 12. 2012

Pomáhat lidem je jeho heslo. Má zájem o mou finanční situaci a snaží se mi vybrat vhodné produkty. Dodržuje termíny a má přehled o změnách v legislativě a jiných produktech na trhu. Velmi kladně oceňuji rychlou pomoc a zájem řešení konkrétních situací. Doporučuji pro jeho lidský přístup a přátelské jednání.

1 star1 star1 star1 star1 star Radim | 04. 12. 2012

Doporučuji.

1 star1 star1 star1 star1 star Dagmar Jančová | 03. 12. 2012

Spolupráci hodnotím velmi kladně. Za silné stránky považuji výbornou komunikativnost, ochotu, spolehlivost, velký přehled o produktech na trhu a srozumitelné vysvětlení. Jsem spokojená a doporučuji.