Hodnocení

Jak byste ohodnotili poradce Ing. Jiří Kohoutek?
Hodnocení:
 
 

 zpracováním osobních údajů

1 star1 star1 star1 star1 star Vio Letovič | 24. 03. 2020

SUPER !

1 star1 star1 star1 star1 star Vít Jáchimiák | 15. 03. 2020

S panem Ing. Kohoutkem spolupracujeme už delší dobu a s jeho službami jsme nadmíru spokojeni. Vždy oceňujeme především velmi pružnou domluvu, vysvětlení navrženého řešení a následného průběhu. Opakovaně se v čase ujišťuje, jestli vše probíhá jak má. Přátelské vystupování a ochotný přístup je u něj samozřejmostí. V budoucnu jeho služeb rádi opětovně využijeme. Vřele doporučujeme!

1 star1 star1 star1 star1 star Stanislav Krátký | 11. 03. 2020

Pan Kohoutek nám zařizoval hypotéku a myslíme si, že celý proces už nemohl proběhnout lépe. Měl s námi velkou trpělivost než jsme konečně našli byt, který nám vyhovuje. Vždy velmi rychle reagoval na jakékoliv dotazy týkající se konkrétní nemovitosti, o které jsme právě uvažovali. Prakticky obratem nám zjistil, jestli cena není přehnaná a za jakých podmínek bychom právě hypotéku dostali. Když jsme konečně našli byt, který jsme se rozhodli koupit, celý proces vyřízení hypotéky byl mnohem rychlejší než jsme předpokládali a měli zprávy od jiných lidí, kteří si zařizovali hypotéku přes někoho jiného. Kromě zařízení všech potřebných náležitostí prošel i všechny dokumenty ze strany prodávajícího, jestli neobsahují nějaký zádrhel a doporučil nám případné úpravy. Další podstatnou výhodou bylo vyřízení všech dokumentů přímo s panem Kohoutkem na jednom místě, ani jednou jsme nemuseli přímo do banky. Určitě jsme jeho služeb nevyužili naposledy a obrátíme se na něj i v budoucnu.

1 star1 star1 star1 star1 star Lukas Bastl | 04. 02. 2020

Vzdy po ruce!👍

1 star1 star1 star1 star1 star Daniel a Kristýna | 29. 01. 2020

Spolupráci s panem Ing. Kohoutkem si nemůžeme vynachválit! Od počátku nám vše podrobně vysvětlil, trpělivě odpovídal na naše dotazy a hlavně všechny náležitosti velmi rychle zařizoval. Elektronická komunikace nám ušetřila spoustu času. Pan Kohoutek má velmi přátelský přístup, ve svém oboru se skvěle orientuje a tímto bychom mu chtěli poděkovat! Rádi využijeme jeho služeb i v bodoucnu.

1 star1 star1 star1 star1 star Oleksandr N. | 22. 10. 2019

Jelikoz jsem clovek z oboru informacnich technologii, financni byznys je pro mne od urciteho bodu velka neznama. Pan Ing. Kohoutek mi byl ochoten objasnit veskere detaily dane problematiky, ktera se tykala me situace a nasledne jsem mohl porozumet dane otazce a zvolit si tak spravne. Velice ochotne se postavil k me zadosti, ktera nespocivala pouze ve vyberu spravneho financniho produktu, vychazejic z mych aktualnich financnich podminek, ale take k rychlemu vyrizeni veskerych dokladu, kde prakticky veskere obstarani probihalo, jak uz by to melo byt v dnesnim modernim svete normnou, online. Diky tomu, ze se Ing. Kohoutek pohybuje v oboru dlouha leta, dokaze zkusene poradit, vyvratit myty a take prozradit, co o podobne situaci vypovida praxe. Ocenil jsem take casove flexibilni moznost schuzek, ktere probihaly v prijemnem prostredi, v pomerne dobre dostupne lokalite. Vrele doporucuji.

1 star1 star1 star1 star1 star Zdeněk Jurka | 27. 09. 2019

Pana Ing. Kohoutka můžeme doporučit všem, kteří hledají skvělého fin. poradce. Na veškeré naše dotazy a požadavky reagoval okamžitě, vše nám vysvětlil a byl nám opravdu velkou oporou při žádosti o hypotéku.

1 star1 star1 star1 star1 star Jana Fickova | 13. 06. 2019

Vynikající pomoc,trpělivost,ochota odpovídat na otázky,flexibilní přistup k času schůzek ,neuvěřitelý ,nikdy jsme neměli nikoho lepšího.

1 star1 star1 star1 star1 star Róbert Ivančo | 13. 05. 2019

Ak hľadáte toho správneho finančného poradcu, určite sa na pána Kohoutka obráťte! Pomáhal nám (nielen) s hypotékou na kúpu bytu v Brne. Svojími radami nás podporoval celým procesom od výberu bytu, cez kúpu, poistenia až po nasťahovanie. S jeho prácou sme boli s manželkou veľmi spokojní, všetko vybavil k našej spokojnosti. Bolo vidieť že vo svojom obore má bohaté skúsenosti a dokáže ich náležite využiť a informácie klientovi podať tak, aby to naozaj pochopil. Veľmi si vážime že na naše správy odpovedal poväčšine okamžite a aj neskoro večer a cez dovolenku. Pána Kohoutka ako finančného poradcu veľmi odporúčame aj ostatným a určite sa na neho v budúcnosti s vecami ohľadom financií ešte obrátime.

1 star1 star1 star1 star1 star Markéta Macháčková | 17. 04. 2019

Pan inženýr Kohoutek je opravdu špička ve svém oboru a profesionál na pravém místě 🙂 nejen že nám pomohl se získání hypotéčního úvěru na bydlení, ale dokonce i vymyslel způsob na dofinancování rekonstrukce. Obratem odpovídal na všechny naše dotazy i v době dovolené. Jen díky němu teď můžeme spokojeně žít v našem vlastním a vysněném bytečku 😊 moc děkujeme za Vaše služby 🙂

1 star1 star1 star1 star1 star Jan K. | 17. 04. 2019

Pan Kohoutek je jednoznačně profík na svém místě. Svět financí, který mi byl vždy cizí, už pro mne není žádným strašákem, a to právě díky němu. Navíc ochota, jednání, přátelský přístup a schopnost ozřejmit laikovi zdánlivě nemožné, z něj činí jasnou volbu pro spolupráci i do budoucna.

1 star1 star1 star1 star1 star Jitka Mikulášová | 23. 02. 2019

Pana Kohoutka jsem kontaktovala na základě velmi dobrého hodnocení a udělala jsem dobře. Je to profesionál s lidským přístupem, s jeho službami jsem nad míru spokojená. Doporučuji a těším se na další spolupráci!

1 star1 star1 star1 star1 star Jana Dvořáková | 29. 01. 2019

S panem Kohoutkem jsme velice spokojení. Je opravdu odborník na pravém místě a především v kombinaci s lidským přístupem. Cokoli nás zajímá, vždy vše s ochotou vysvětlí, navrhne pro nás to nejlepší řešení, a přitom nic nevnucuje. Vyřízení hypotéky i pojištění bylo rychlé a pohotové. Touto cestou panu Kohoutkovi moc děkujeme a jsme rádi, že můžeme všechny naše přání a požadavky řešit s ním. Spolupráci můžeme jen vřele doporučit.

1 star1 star1 star1 star1 star Jan V. | 24. 01. 2019

Přístup pana Kohoutka byl profesionální, jeho časová flexibilita byla nadočekávání, Hypotéka byla vyřízena dobře a rychle. Pan Kohoutek nám zodpověděl všechny naše dotazy a byl trpělivý.

1 star1 star1 star1 star1 star Vasyl Kaigorodov | 23. 01. 2019

Jsme velmi spokojeni s panem Kohoutkem; v jeho případě jde opravdu o "jedinečný přístup ke klientům " a "finanční služby na míru". Koupě bytu je složitá záležitost – ale s panem Kohoutkem vše proběhlo bez starostí. Pozornost k detailům a rychlost komunikace byly prostě na jedničku. Služby pana Kohoutka bychom doporučili každému.

1 star1 star1 star1 star1 star Michaela Marečková | 22. 01. 2019

Dobrý den, s Ing. Kohoutkem jsem byla maximálně spokojená a to jak při vyřizování hypotéky, tak životního pojištění. Je vstřícný, ochotný, nápomocný, vždy poradil i co se týče jiných řešených věcí. Jeho vědomosti ohledně financí jsou aktuální a přesné, nám podané v pro nás srozumitelní verzi. Komunikace s ním je rychlá a bezproblémová. Určitě jeho pomoc oceníme i při dalších produktech. Děkuju moc

1 star1 star1 star1 star1 star Matúš Zošák | 15. 01. 2019

Vynikajúca spolupráca v rámci vybavovania nákupu nehnuteľnosti bez jediného problému, určite doporučujem a Jirkove služby rád využijem aj v budúcnosti..

1 star1 star1 star1 star1 star Michal Heřman | 13. 01. 2019

Koupě bytu. Byl jsem nadmíru a rozhodně nad očekávání spokojený. Vzhledem k nedostatku času a neochotě se problematice hypotéky věnovat více než bude nezbytně nutné jsem byl hrozně spokojený, že pan Kohoutek se mnou vše komunikoval a připravoval mi vše potřebné. Bylo skvělé mít po boku člověka, kterého jsem mohl počastovat důvěrou a který minimalizoval mé starosti a pomohl mi z mého pohledu optimálně vyřídit vše potřebné. Ještě jednou moc děkuju, dostal jsem přesně to, co očekávám od práce finančního poradce. Kéž by to bylo standardem této profese, na kterou je řadou lidí nahlíženo trochu se skepsí, ale která přitom při profesionálním provedení dokáže hrozně moc ulehčit starosti, ušetřit čas a optimalizovat finanční toky. Vše je o lidech a jejich přístupu a v tomto případě je vše jak má být. Díky.

1 star1 star1 star1 star1 star Vaclav Kos | 11. 01. 2019

Perfektní přístup Pružnost, protože dojede i na večer když člověk zrovna nemůže Já můžu pouze doporučit

1 star1 star1 star1 star1 star Katarina Milosavljevic | 08. 01. 2019

Spolupráci s panem Kohoutkem můžeme hodnotit jen kladně. Pomohl nám zařídit vše ohledně hypotéky, odpověděl na všechny naše dotazy a jeho jednání je velmi vstřícné. Vřele doporučujeme!

1 star1 star1 star1 star1 star Michal Dobias | 21. 12. 2018

S Jirkou spolupracuji už dlouhou dobu. Spokojenost.

1 star1 star1 star1 star1 star Pavla Trávníčková | 05. 12. 2018

Chceme moc poděkovat Ing. Jiřímu Kohoutkovi za vyřízení hypotéky a stavebního spoření. Přijel k nám domů, vše nám vysvětlil, poradil a nakonec i zařídil. Výborná spolupráce a ochota. S čímkoliv se na něj můžeme obrátit a vždy nám vyjde vstříc. Všem doporučujeme a ještě jednou děkujeme. Trávníčkovi

1 star1 star1 star1 star1 star kahoun | 22. 11. 2018

Super

1 star1 star1 star1 star1 star Dana a Pavel | 15. 11. 2018

Pan Kohoutek nám vyřídil hypotéku s nižší úrokovou sazbou, stavební spoření a pojištění nemovitosti. Výborá spolupráce, jsme moc spokojení, kdykoliv jsem se na něj obrátili pomohl nám, všechno vysvětlil... Velmi profesionální přístup. Děkujeme.

1 star1 star1 star1 star1 star Roman Baroš | 30. 10. 2018

Naprosto bezproblémová spolupráce a komunikace, jednání na úrovni, opravdu nemám co vytknout. Doporučuji ostatním.

1 star1 star1 star1 star1 star Jakub a Saška | 29. 10. 2018

Velmi dobrý poradce, vše vyřídil k naší spokojenosti. Děkujeme

1 star1 star1 star1 star1 star Jan a Eliška | 29. 10. 2018

Pan Kohoutek je profesionál každým coulem a svou práci má opravdu rád. Velmi hezké, reprezentativní prostředí, důraz na klienta a jeho potřeby, nekonečná trpělivost a shopnost všechno srozumitelně vysvětlit. Děkujeme

1 star1 star1 star1 star1 star Hynek Svoboda | 28. 10. 2018

Výborný přístup a spolupráce.

1 star1 star1 star1 star1 star Tomáš Luska | 03. 07. 2018

Perfektni a Profesionalni pristu. Nas fin.poradce uz 9 let a rozhodne menit nebudu a jen doporucuji. Pan Kohoutek funguje jak Iphone - bez zbytecnych starosti ,komplikaci a stresu dela praci tak jak potrebujete a za vas.

1 star1 star1 star1 star1 star Vojtech Smital | 11. 06. 2018

Perfektni spoluprace. Profesional pristup a velmi rychle vyrizeni refinancovani hypoteky. Doporucuju

1 star1 star1 star1 star1 star Alexandra Staudt | 31. 05. 2018

Thank you for all of your assistance. Jirka was not afraid of talking in English. He was supported us through the complete process - from the beginning until signing of the last contract. We managed everything related to the mortgage even the insurance. He was flexible all the time: we could meet with him even out of his office, around our workplace. He replied to e-mails quickly even weekends. We really appreciate that, we never had to contact the bank personally, he always sent papers by his own and he even help us to discuss with the flat developer time to time. With all of his support we can already live in our own flat.

1 star1 star1 star1 star1 star L. Roubal | 07. 05. 2018

Spolupráce s panem Kohoutkem byla z jeho strany profesionální, především musím vyzdvihnout jeho aktivní přístup a časovou flexibilitu.

1 star1 star1 star1 star1 star Stanislava Cibulkova | 06. 05. 2018

Na pana Kohoutka mam len samu chvalu. Velmi nam pomohol pri financovani nemovitosti. Velmi ocenujem jeho profesionalny pristup, kedy sa snazi vsetko pekne vysvetlit, a zaroven do nicoho nikoho nenuti, posledne rozhodnutie je len na Vas. Vzdy reagoval velmi pohotovo, co je v dnesnej dobe vzhladom na situaciu s nemovitostami k nezaplateniu. Pana Kohoutka sme s partnerom doporucili uz i mnohym nasim znamym, ktori boli taktiez nadmieru spokojni. Pan Jiri je svetla vynimka zpomedzi financnych poradcov, a chce naozaj uprimne poradit a pomoct ako sa len da. Touto cestou by sme sa s partnerom chceli panovi Kohotkovi este raz velmi pekne podakovat.

1 star1 star1 star1 star1 star Lubomír a Barbara Šteflovi | 26. 04. 2018

Pana Ing. Kohoutka jsem našel, zde a rozhodl jsem se ho kontaktovat díky hodnocení, které zde získal. Musím jen potvrdit, pan Ing. Kohoutek je opravdu odborník na svém místě. Pomocí pana Ing. Kohoutka jsme realizovali koupi bytu a musíme přiznat, že bez něho by jsme koupě nedosáhli. Pan Ing. Kohoutek nám vše pomohl zařídit, jak hypotéku tak vše okolo bytu, dále pojištění nemovitosti a životní pojištění. Když jsme něco potřebovali vědět tak nám ihned odpovídal na vše, za vše jsme panu Ing. opravdu vděční, zda-li budeme potřebovat poradit s financemi, tak se určitě na pana Ing. Kohoutka obrátím znovu. Určitě všem, kdo budou potřebovat finančního poradce tak doporučím pana Ing. Kohoutka.

1 star1 star1 star1 star1 star Jan a Lucie Alexovi | 10. 03. 2018

Chěli bychom poděkovat Ing. Jiřímu Kohoutkovi za kompletní servis při koupi našeho bytu, který byl nový a jednání s developerem nesnadné. Netušil jsem, jaký rozdíl je mezi koupí starého a nového bytu. Na doporučení známých jsme požádali pana Kohoutka a díky jeho velice dobrým znalostem ve financích a přehledu na trhu nás provedl celým procesem od A do Z. Vždy byl ochotný a dokázal poradit prakticky v kteroukoliv denní dobu. Oceňuji jeho schopnost nevnucovat za každou cenu určitou banku nebo produkt jen z důvodu vyšší provize, jak to s oblibou nabízí drtivá většina poradců. Pan Kohoutek nejdříve vyslechl nás, poté vyhodnotil veškeré aspekty, nabídl nám několik vhodných variant a podrobně vysvětlil, co a kde je možné a pro nás výhodné. Určitě jeho služby v budoucnu rádi využijeme a dále doporučíme.

1 star1 star1 star1 star1 star Martin Vorlíček | 09. 03. 2018

Profesionalita, vstřícnost, ochotu poradit, perfektní znalost problematiky, skvělá komunikace. Těmito slovy bych shrnul práci pana Ing. Jiřího Kohoutka. Po několika nezdařilých pokusech o získání hypotečního úvěru, jsem narazil právě na tuto stránku s obrovským množstvím pozitivních hodnocení pana Kohoutka. Neváhal jsem a kontaktoval jej. Po jedné schůzce, kde úplnému laikovi jako jsem já vše důkladně vysvětlil a nabídl řešení, které ve krátkém čase i zrealizoval. I po získání úvěru pan Kohoutek velmi ochotně odpovídá na moje dotazy. DOPORUČUJI VŠEM

1 star1 star1 star1 star1 star Radek Gajdušek | 07. 03. 2018

Spolupráce s panem Kohoutkem byl od začátku až do konce vyřizení refinancování hypotéky vynikající. Po celou dobu nás podrobně informoval o možnostech a zajímal se narozdíl od jiných poradců o naše potřeby. Na jakýkoliv dotaz odpovídal velice rychle buď emailem nebo telefonicky. Pana Kohoutka můžeme jen doporučit, kéž by všichni poradci k této práci přistupovali tak jako on. Rozhodně v budoucnu jeho služeb zase využijeme.

1 star1 star1 star1 star1 star Jaroslav Herman | 23. 02. 2018

Je to člověk, který ví o čem mluví. Umí poradit i vyřešit spoustu věcí. Byl vždy ochotný zodpovědět naše dotazy. Vřele ho všem doporučuji.

1 star1 star1 star1 star1 star Martina Kubisková | 25. 01. 2018

Především musím zdůraznit výbornou komunikaci a odborné znalosti pana Ing. Jiřího Kohoutka. Spolupracovali jsme s ním při prodeji bytu a následné koupi domu. Vyřizoval kompletně a velmi zodpovědně všechny náležitosti – nabídku prodeje, zastoupení při prodeji, ukázky bytu, přepisy energii, zápisy na katastru, následně pak hypotéku, pojištění nemovitosti, konzultoval a pomáhal nám při přípravě a kontrole všech dokumentů – zástavní smlouvy, kupní a hypoteční smlouvy, ale i všechny podklady pro tyto dokumenty, a to vždy ve včasných termínech. Byli jsme s jeho spoluprácí a hlavně pomocí velmi spokojeni. Poradil a vysvětlil nám mnoho, byl schopen naslouchat a subjektivně vnímá naše požadavky, byl časově flexibilní a byl velmi vstřícný při domluvení schůzky. Jednoduše řečeno vše bylo perfektní a určitě jej doporučujeme všem ostatním a tímto mu také mnohokrát děkujeme a přejeme mnoho pracovní a rodinných úspěchů v dalším počínání.

1 star1 star1 star1 star1 star Stárkovi | 17. 01. 2018

Jsme velmi rádi, že jsme si ze všech finančních poradců vybrali právě pana Ing. Kohoutka. Je to odborník na svém místě. Vyřídil nám hypoteční úvěr na rekonstrukci RD s nejnižší možnou úrokovou sazbou, díky jeho aktivnímu přístupu proběhlo vše velmi rychle a bez komplikací. Také nám poradil nejvhodnější penzijní spoření. V brzké době využijeme jeho služeb v oblasti pojištění nemovitosti a také v souvislosti s plánovaným prodejem bytu. Zkrátka a dobře, veškeré záležitosti týkající se našich rodinných financí, budeme řešit už jen s panem Ing. Kohoutkem.

1 star1 star1 star1 star1 star Ondřej Irbe | 15. 01. 2018

Jirka Kohoutek je finanční poradce, který chce především poradit. Je na něm vidět, že jeho zisk je na druhém místě až po úspoře klienta. Velmi nám pomohl již dvakrát v refinancování hypotéky. Všem můžu jen doporučit.

1 star1 star1 star1 star1 star Martin Tajč | 13. 01. 2018

Velice se nám líbil profesionální přístup, vždy rychlá a bezvadná komunikace a hlavně, že nám nebylo nikdy nic vnucováno. Přes pana Kohoutka jsme řešili koupi bytu, zřízení hypotečního úvěru a také pojištění. Vše bylo dopředu připravené a vždy to proběhlo hladce a v pořádku. S panem Kohoutkem jsme byli nadmíru spokojeni a měli jsme v něj plnou důvěru. Můžeme ho rozhodně doporučit 🙂

1 star1 star1 star1 star1 star Zbyněk a Ivana T | 10. 01. 2018

Ing. Kohoutek je velice erudovaný finanční poradce, který je schopen nabídnout kvalitní služby na požadované úrovni. V našem případě nám pomohl s refinancováním hypotéčního úvěru za velice zajímavých podmínek, a to v časové tísni před koncem roku. Díky jeho full servisu, se vše zvládlo k plné spokojenosti všech zúčastněných stran, včetně banky. Zejména oceňuji jeho nepřetržitou komunikaci a neustálé připomínání, na co je potřeba ještě nezapomenout. Jmenovanému poradci moc děkujeme, v budoucnu jej určitě opět využijeme a všem ostatním jej doporučujeme.

1 star1 star1 star1 star1 star Daniel Matejik | 27. 11. 2017

Vyborny poradce, profesional, velice pratelsky clovek.

1 star1 star1 star1 star1 star Stanislava Cibulkova | 20. 10. 2017

Na pana Kohoutka nemozem napisat nic ine ako chvalu. Pomahal nam s hypotekou pri kupe bytu a velmi nam pomohol. Velmi sme si s partnerom cenili jeho profesionalny pristup. Vsetko nam vzdy pekne vysvetlil a v pripade hociakych dotazov pohotovo reagoval. Pan Konoutek je taka vynimka, co potvrdzuje pravidlo. Ma velmi ludsky pristup a netlaci Vas do nijakych typickych "vyhodnych" poisteni, ako to byva u vacsiny fin. poradcov. Pana Jirku urcite MOC doporucujeme a touto cestou by sme mu i chceli podakovat. Takze pane Kohoutku, este raz DAKUJEME a prajeme vam mnoho dalsich spokojnych klientov ????

1 star1 star1 star1 star1 star Lucie Sedláčková | 17. 10. 2017

Pan Kohoutek má profesionální přístup, oceňuji především komunikaci, podporu a pohotové jednání.

1 star1 star1 star1 star1 star Igor Novozámský | 03. 10. 2017

Velmi oceňuji vždy příjemné a solidní jednání, navíc kladně hodnotím jeho bezvadnou orientaci ve finanční problematice. Kromě jiného mi navíc dokázal (i nad rámec své specializace) dobře poradit při nedávném prodeji nemovitosti, který se s jeho přispěním výrazně urychlil, za což tímto děkuji..

1 star1 star1 star1 star1 star Jan a Andrea | 06. 09. 2017

Profesionální přístup, srozumitelné informace, velice rychlé jednání, vše pečlivě nachystáno. Člověk na svém místě.

1 star1 star1 star1 star1 star Nikol Uhlová a Tomáš Klaisner | 22. 08. 2017

Velmi si Jirky Kohoutka ceníme především jako člověka. Vždy jsme měli vůči finančním poradcům jisté předsudky, ale Jirka nám ukázal, že je člověk na správném místě, a to nejen díky svému přehledu o financích, trhu, nabídce produktů, ale především vstřícným a milým přístupem a ochotou kdykoliv nám poradit. Mile rádi doporučujeme Jirku Kohoutka a děkujeme za vše.

1 star1 star1 star1 star1 star Milan MATUŠKA | 09. 08. 2017

Pan Ing. Kohoutek úspěšně a k mé veškeré spokojenosti řešil nestandardní a komplikovaný hypoteční úvěr. Jeho profesionální přístup, odbornost při poradenství, spolehlivost, otevřenost a maximální ochota mě velice mile překvapila. Pan Ing. Kohoutek patří mezi to málo finančních poradců na českém trhu, který rozumí skvěle dané problematice a nezneužívá klienta k vlastnímu obohacení. Můžu jen doporučit, maximální spokojenost.

1 star1 star1 star1 star1 star Lenka a Marek | 20. 06. 2017

S přítelem jsme rádi, ze je v našem okolí tak spolehlivý a ochotny fin. poradce jako je pan Ing. Kohoutek. Jirku zname také osobně a moc nam pomohl s hypotékou, tak abychom vse stihli v termínu. Se vším poradil, vysvětlil a hlavně zařídil. Taky komunikace jak pres telefon tak e-mail bez problemu. Všem doporučujeme!!! Financím rozumi a umí se v nich pohybovat. Urcite se na nej zas obrátíme!!! Děkujeme.

1 star1 star1 star1 star1 star Renata Roučkova | 20. 06. 2017

Jirka je človíček na svém místě. Vše vyřídí, zařídí, nemuseli jsme se o nic starat. Ochota komunikace, jednoznačně všem doporučuji.

1 star1 star1 star1 star1 star Markéta Kučerová | 05. 06. 2017

Maximalní spokojenost,skvělý přístup ke klientovi,profesionální jednání a hlavně rychlá komunikace.Rozhodně doporučuji.Pomohl nám při refinancování hypotéky.

1 star1 star1 star1 star1 star Lukáš Mazal | 09. 05. 2017

Pan Jiří Kohoutek, mě a přítelkyni pomohl zprostředkovat koupi a pojištění bytu v perfektním čase. Jednal velmi ochotně a profesionálně. V budoucnu se na něj budeme obracet v pojištění osob a vozidel. Děkujeme moc. Doporučuji!!

1 star1 star1 star1 star1 star Markéta Staňková | 02. 05. 2017

Pan Kohoutek mi zařídil velice levné povinné ručení na auto.. Jsem maximálně spokojená!! vždy rychle a ochotně odpověděl na moje dotazy, dokázal poradit co bude pro mě nejvýhodnější.. Opravdu všem vřele DOPORUČUJI!! Do budoucna se určitě zase obrátím na pana Kohoutka.. Moc děkuji!!!

1 star1 star1 star1 star1 star Lenka Šarközyová | 25. 04. 2017

Jak se říká v nouzi poznáš přítele. Tohle rčení se mi potvrdilo. Spolehlivý človíček, který rychle zareagoval na náš problém s půjčkou a finančními problémy. Můžu všem jen doporučit

1 star1 star1 star1 star1 star Jaroslav Stiel | 10. 04. 2017

Pan Ing. Kohoutek je profesionál na svém místě. Pomohl nám s hypotékou, pojištěním nemovitosti a nyní budeme řešit i životní pojištění.Mohu ho všem jenom doporučit.

1 star1 star1 star1 star1 star Boryana Dimitrova | 31. 03. 2017

Jiri is an extremely dedicated professional who will spare no effort in finding the best solution for your specific case. He helped us throughout the long and complicated process of negotiating the financial conditions on a flat in Brno, and arranging the mortgage for it. Not to mention he speaks very good English and has solid experience consulting foreigners - which turns out to be essential when dealing with local authorities. We highly recommend him.

1 star1 star1 star1 star1 star Jitka a Jiří B. | 21. 03. 2017

Pana ing. Kohoutka můžeme jen doporučit. Pomohl nám se zorientovat v problematice hypotéky na nákup nemovitosti, připravil několik variant k výběru pro naši konkrétní situaci a probral s námi všechny možnosti, výhody i nevýhody. Přitom nás netlačil do nějakého řešení, ale ponechal na našem zvážení. Vše nám trpělivě vysvětlil, připravil dokumenty a co bylo možné zařídil. Rovněž jsme uzavřeli pojistku na dům - stejný princip i povinné ručení na vozidla po rodině. Díky tomu jsme si mohli optimalizovat prostředky a bylo nám vše jasné. S dřívějšími poradci jsme cítili, že nás manipulují do řešení pro ně výhodných a rovněž neměli takový celkový přehled problematiky, ale tlačili nás naučenými frázemi, kterým mnozí ani nerozuměli, do prodeje svých produktů. Jsme rádi, že jsme se nakonec setkali s člověkem, jako je pan Kohoutek, který není vázán na konkrétní banku či pojišťovnu, ale podle zadání je schopen na trhu najít odpovídající produkt. Navíc všechny naše otázky nám vysvětlil srozumitelnou řečí. Nemáme důvod ani zájem jít někam jinam. Již dlouho jsme nepotkali tak ochotného a schopného specialistu.

1 star1 star1 star1 star1 star Soňa Novosadová | 23. 02. 2017

Pana Kohoutka můžu doporučit všem, kteří potřebují profesionálního a velmi ochotného poradce. Komunikace s ním byla velice dobrá a rychlá 🙂

1 star1 star1 star1 star1 star Martin Procházka | 21. 02. 2017

Profesionál na svém místě! Maximální spokojenost.

1 star1 star1 star1 star1 star Marek a Aneta | 09. 02. 2017

Tento pán má opravdu milé, příjemné a především profesionální vystupování. Vše vysvětlí, poradí a nijak nespěchá na okamžité rozhodnutí. Při zařizování hypotéky bylo na něho opravdu spolehnutí, komunikoval okamžitě bez dlouhých prodlev a zařídil vše, co slíbil. Všem ho můžeme doporučit a děkujeme.

1 star1 star1 star1 star1 star Dagmar Kratochvílová | 27. 01. 2017

Velmi ochotný profesionál. Nikdy nevnucuje, co klient nepotřebuje a hledá nejlepší řešení pro klienta. Proto se na něj s důvěrou obracíme znovu a znovu (hypotéka, pojistky, spoření)

1 star1 star1 star1 star1 star Lucia Jelinkova | 01. 01. 2017

Pan Kohoutek nam velmi pomohol s celym procesom vybavenia hypoteky - dokazal vybavit dobru urokovu sadzbu platnu pred 1. 12. 2016 a zaroven vdaka podpisu zmluvy az po tomto termine mame zabezpecenu ochranu podla noveho zakona. Jeho vystupovanie je prijemne a profesionalne, na maily odpovedal velmi rychlo aj vo vecernych hodinach pripadne cez vikend a ochotne odpovedal na vsetky nase otazky. Dakujeme.

1 star1 star1 star1 star1 star Hana N. | 26. 12. 2016

Moc děkujeme za vyřízení hypotéky za nejlepších možných podmínek. Ochota, profesionalita a konzultace kdykoliv byla samozřejmostí. Doporučujeme všem.

1 star1 star1 star1 star1 star Lukáš Zeman | 24. 12. 2016

Výborná spolupráce,komunikace a doba vyřízení půjčky s nejlepšími podmínkami. Všem doporučuji.

1 star1 star1 star1 star1 star Roman Vykouřil | 30. 11. 2016

Výborná spolupráce můžu jen doporučit.

1 star1 star1 star1 star1 star Žaneta Matoušková | 29. 11. 2016

K panu Kohoutkovi jsme zavítali s přítelem ohledně hypotéky. Byl to náš první poradce kterého jsme zkontaktovali a byli jsme nadšeni! Nejenom, ze nás pan Kohoutek přijal i v pozdějších hodinách což je pro nás nezbytné skrz praci, ale vše nám na 1* vysvětlil ze jsme vše hned pochopili jak vše funguje. Vybral pro nás i dokonce více řešení. Mockrát děkujeme za vstřícný přístup a určitě doporučujeme!

1 star1 star1 star1 star1 star Roman Ptáček | 28. 11. 2016

Výborný přístup

1 star1 star1 star1 star1 star Ange Kouadjane | 21. 11. 2016

Mr. Kohoutek not only secured a better rate , but also patiently and thoroughly explained each step of the way. He is extremely knowledgeable and professional, and worked hard to get us the home we wanted. I would strongly RECOMMEND him to ANYONE looking to buy/build a home.

1 star1 star1 star1 star1 star Tomáš K. | 08. 11. 2016

Výborná komunikace. Rychlé vyřízení podle mých požadavků. Jsem spokojen.

1 star1 star1 star1 star1 star Tomáš F. | 01. 11. 2016

Pan Ing. Kohoutek mi zajistil výhodnější povinné ručení než bylo stávající. Ochotně a rychle odpovídal na všechny moje dotazy. Proto rozhodně doporučuji. V budoucnu počítám s další spoluprací.

1 star1 star1 star1 star1 star Dana K. | 25. 10. 2016

Pan Kohoutek nám velmi pomohl s financováním a pojištěním nového auta. Doporučil nejvýhodnější produkty, a co bylo potřeba, to vyřídil. Nejvíce oceňujeme rychlost komunikace jak telefonicky, tak emailem. Je velice flexibilní a člověk se s ním dokáže na všem dohodnout. Určitě ho můžeme všem doporučit.

1 star1 star1 star1 star1 star Jana Vránová | 12. 09. 2016

Děkujeme Jirkovi za rychlé vyřízení financování našeho budoucího domu. Oceňujeme věcné a přímé jednání. Kromě všech výhod dokázal vysvětlit srozumitelně i všechny nevýhody, což ne každý poradce umí. Vážíme si jeho časové flexibility. Všem doporučujeme. Vránovi

1 star1 star1 star1 star1 star Milena Langová | 09. 09. 2016

Pan Kohoutek je člověk na pravém místě. Umí vyslechnout a poradit. Pracuje velice profesionálně. Budu ho všem doporučovat.

1 star1 star1 star1 star1 star Ljuba a Vladimir ROMANSKÍ | 01. 09. 2016

Pan Kohoutek je vynikajici poradce,spolehlivý a skvelý clověk, ktery nam ochotně pomohl s hypotekou.Vše nam vysvetlil a ve všem poradil.DĚKUJEME za všechno a za trpělivost,kterou s nami měl.V budoucnu se na p.Kohoutka určitě zase obratime.Všem jenom DOPORUČUJEME!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

1 star1 star1 star1 star1 star Dita | 03. 08. 2016

S panem Kohoutkem jsme velmi spokojení, při jednání bylo vidět, že má velký přehled a vyzná se ve svém oboru. Pozorně naslouchal a snažil se co nejlépe vyhodnotit naši situaci a podle ní nabídnout vhodnou možnost (úvěr, pojištění atd.). Byl ochotný přijet až k nám domů i mimo pracovní dobu a pokud se vyskytl nějaký problém na naší straně, aktivně ho s námi řešil a vyšel nám vstříc.

1 star1 star1 star1 star1 star Anonymní hodnotitel | 24. 07. 2016

Super sluzby 🙂

1 star1 star1 star1 star1 star Iveta a Karel Nagyovi | 21. 07. 2016

Hned na první schůzce byl Jirka příjemný a choval se jako profesionál. Jednání s ním mělo spád a bylo příjemné. Neměli jsme pocit, že odbíhá k nepodstatným věcem. Mluvil jasně, konkrétně o důležitých věcech. Jirka projevoval zájem o naše plány a potřeby, pozorně nám naslouchal, nepospíchal, respektoval naše názory a nevnucoval nám své. Analyzoval a rekapituloval naše potřeby a teprve po jejich vyhodnocení navrhnul vhodné finanční instrumenty a finanční parametry. Umí poradit a doporučit, jak můžeme z peněz, které máme k dispozici, pokrýt co nejvíc vlastních rizik a co nejlépe tak zabezpečit sebe, svou rodinu či další příbuzné. To znamená, že doporučuje a především vybírá produkty , které jsou pro klienta optimální a vhodné. Navržené řešení vysvětluje a zdůvodňuje srozumitelně. O každém produktu poskytne co nejvíce informací. Zároveň upozorní nejen na výhody, ale také rizika jednotlivých produktů, které navrhuje využít. Klientovi dává čas, aby si mohl dobře pročíst smlouvu. S Jirkou jsme byly maximlně spokojeni.

1 star1 star1 star1 star1 star Anonymní hodnotitel | 20. 07. 2016

Vždy mi zatim vihovel a ihned reagoval na me dotazy.

1 star1 star1 star1 star1 star Michal Kosorinský | 19. 07. 2016

Doporučuji.

1 star1 star1 star1 star1 star Pavol Hanulik, Katarína Balážiková | 11. 07. 2016

Pána Kohoutka sme skontaktovali aby sme si zistili, aké máme možnosti financovania nehnuteľnosti. Už pri prvom stretnutí sme boli milo prekvapený. Čo sa týka kúpi domu a vybavenia hypotéky, tak s nami prešiel všetko od začiatku až po koniec. Od samotnej predstavy až po predávanie nehnuteľnosti. Keď sme mu predostreli akú máme predstavu, posielal nám ponuky. Chodil s nami na obhliadky nehnuteľností, kde nám radil a pridával svoje postrehy a skúseností. Aktívne sa zapájal, konzultoval, vyhladával, proste táto práca ho baví a na 100% jej rozumie. Bol nápomocný v každom aspekte celého procesu. Spolu s hypotékou nám poradil vhodné poistenie. Sme s ním nadmieru spokojný a všetky ďalšie záležitosti budeme aj naďalej riešiť s ním.

1 star1 star1 star1 star1 star David a Pavlina | 06. 07. 2016

Dekujime Jirkovi za spolehlivé vyřízení produktu. Za příjemnou komunikaci. Vše proběhlo v naprostem pořádku bez nějakých zbytečných prodlev a zádrhelu. 🙂 Přejeme hodně spokojených zákazníků.

1 star1 star1 star1 star1 star Jíří B. | 29. 06. 2016

S Jirkou Kohoutkem spolupracuji jíž několik let a vždy proběhlo vše jak bylo dohodnuto. Oceňuji zejména, že semnou řešil i věci navíc, které ani nemusel. Líbí se také nadstandartní komunikace po telefonu či emailem, což v dnešním světě nebývá pravidlem. Doporučiji!!!!

1 star1 star1 star1 star1 star Dalibor Kašpar | 29. 06. 2016

Jirku Kohoutka jsme si jako partnera, kterému chceme svěřit vyřízení hypotéky, vybrali na základě doporučení od příbuzných a nemohli jsme udělat lépe. Naše kritéria splnil beze zbytku a v mnohém je ještě předčil. Vše proběhlo bez starostí pro nás a ušetřili jsme tím spoustu času i peněz. Můžeme směle doporučit a rádi využíváme jeho rady a služby v dalších finančních záležitostech.

1 star1 star1 star1 star1 star Zuzana Haklová | 28. 06. 2016

Ing.Kohoutek mi pomáhal nejen s výběrem a změnou banky (i mé mamce), ale také s hypotékou na rekonstrukci bytu, na kterou jsem docela spěchala, vše bylo vyřízeno v nejkratším možném čase. Jeho přehled v oboru financí je maximální a profesionální. Pokud má někdo z mých přátel či známých jakýkoli problém nebo dotaz z tohoto oboru, neváhám ho bez obav doporučit. Pomohl nebo poradil už spoustě lidem v mém okolí a samozřejmě pokud budu v budoucnu něco takového řešit, určitě se obrátím na něj.

1 star1 star1 star1 star1 star Josef Tringela | 27. 06. 2016

Jirka Kohoutek mi pomohl v roce 2015 vyřídit potřebné náležitosti a následně získat hypoteční úvěr na stavbu rodinného domku. Můj případ byl v mnoha aspektech jiný, než obvykle (rozdělené jmění manželů), přesto jsme všechny problémy odstranily a hypotéka byla bez dalších průtahů a komplikací schválena. Spolupracuji s Jirkou už deset let a zatím mi vždycky dokázal s mými požadavky pomoci v plné míře a k mé spokojenosti. Pepa

1 star1 star1 star1 star1 star Milan Vráblík | 24. 06. 2016

Pana Ing.Kohoutka znám již několik let a jsem za to velmi rád. Vyřizoval mi před pár lety hypotéku na byt s čímž jsem byl velmi spokojen a teď jsem se na něj obrátil s další hypotékou na rodinný domek a s tím souvysejícím pojištěním nemovitosti a aby toho nebylo málo, tak jsme uzavřeli novou životní pojistku pro celou rodinu.Prostě co se týká financí, tak vše přes pana Kohoutka. Pan Kohoutek je člověk na svém místě a každému ho mile rád doporučím jelikož si myslím že takových lidí co okamžitě reagují na vaši poptávku a snaží se vyjít vstříc kdykoli klient požaduje není moc. Proto jedině pan Kohoutek. Díky

1 star1 star1 star1 star1 star Pavlík, Hradská | 24. 06. 2016

Ing. Jirku Kohoutka známe osobně již delší dobu. Co se týče finančního poradenství, obrátili jsme se na něj již několikrát - spoření, vyřízení hypotéky, různá pojištění aj. Tímto mu zároveň děkujeme za servis, který nám doposud poskytl. Věříme, že se vždy snaží najít ten nejvhodnější a nejvýhodnější finanční produkt, který zrovna poptáváme. Spolupráci s ním hodnotíme jako nadstandardní - důvěryhodnost, profesionalita, odbornost, ochotný přístup, příjemné a lidské vystupování, flexibilita. Vždy se snaží poradit, pomoci, vše vysvětlit a popřípadě i zařídit. V budoucnu se na něj určitě znovu (a rádi) obrátíme a veškeré finanční záležitosti budeme řešit s ním. Z naší strany naprostá spokojenost a vřele doporučujeme ostatním.

1 star1 star1 star1 star1 star Ing. Vítězslav V. Volf | 22. 06. 2016

S Jirkou Kohoutkem spolupracuji již několik let a protože si v určité části našich činností konkurujeme, tak nám to umožňuje předložit našim partnerům - zákazníkům ještě lepší nabídku, než kdyby tomu tak nebylo. Malý příklad za všechny - sám pomáhám svým zákazníkům (mimo jiné) i s financováním jejich potřeb (úvěry, kontokorenty, hypotéky), ale např. svou vlastní hypotéku jsem řešil s Jirkou, protože vyjednal takové podmínky, které jsem v tom okamžiku již nedokázal trumfnout. Spolupráce ve finanční oblasti vyžaduje NAPROSTOU otevřenost a absolutní spolehlivost, a to jsou hlavní důvody, proč společně s Jirkou Kohoutkem vracíme slovnímu spojení "FINANČNÍ PORADCE" jeho důvěryhodnost.

1 star1 star1 star1 star1 star | 27. 05. 2016

Pan Kohoutek je skuseny poradca, ktory rozumie potrebam a moznostiam svojich klientov (aspon mojim urcite) a dokaze vsetko zrozumitelne vysvetlit i ludom bez ekonomickeho/financneho vzdelania.

1 star1 star1 star1 star1 star Halouzka Petr | 27. 05. 2016

Dobrý den, obrátil jsem se na Jirku s prosbou , že potřebuji provést kontrolu životní pojistky a provést případné změny. Vše proběhlo bez problémů, již mám novou pojistku, vše nastaveno dle mých představ. Rovnou jsme založili i spoření pro malou. Super domluva, přizpůsobení se možnostem klienta. Díky moooooooooooooooooooc!!!!!!!!!!!!!

1 star1 star1 star1 star1 star Martin Mraz | 27. 05. 2016

Po prvom stretnuti s p. Kohoutkom som velmi spokojny. Vyhladal som jeho sluzby za ucelom zistenia prvotnych informacie o kupe bytu a financovani hypoteky. P. Kohoutek mi vsetko potrebne vysvetlil, ukazal varianty a tak tato schodzka naplnila vsetko co som od nej ocakaval.

1 star1 star1 star1 star1 star Eva a Vlastimil K. | 23. 04. 2016

Ing. Jirka Kohoutek - jednoznačně odborník, zkušený poradce, spolehlivý, flexibilní, poradí s investicemi, spořením, hypotékou, pojištěním,... Příjemný člověk, s lidským přístupem, v jednání vždy na úrovni. Komunikace bezvadná, jednání efektivní. Již několik let z naší strany naprostá spokojenost. Děkujeme!

1 star1 star1 star1 star1 star Dr. Ing. Helena Fišerová | 22. 04. 2016

Služby pana inženýra Kohoutka jsou vždy perfekní. Je erudovaným odborníkem v celé ekonomické oblasti, má přehled přes současnou situaci a dokáže kvalifikovaně poradit. Má individuální přístup a vždy 100% a rychlé vyřešení problému.

1 star1 star1 star1 star1 star Zuzana P. | 18. 04. 2016

Pan Kohoutek je profesionál a odborník na svém místě. Sama jsem měla problém vyznat se v množství finančních produktů, vše mi srozumitelně vysvětlil se všemi klady i zápory, které pro mě mají. Pomohl mi pak vybrat takové varianty investic, které odpovídají mým cílům a potřebám. Rozhodně jsem ráda, že jsem na něj narazila a mám možnost využít jeho rady.

1 star1 star1 star1 star1 star Petr Bahník | 02. 03. 2016

Bylo mi velkým potěšením spolupracovat s panem inženýrem Kohoutek. Hodnocení, které jsem mu dal, je zcela adekvátní, mimořádný přístup, ochota a profesionalita. Nezbývá mi než poděkovat a budu se do budoucna těšit na další spolupráci! S pozdravem Petr B.

1 star1 star1 star1 star1 star David Svoboda | 12. 02. 2016

Pana Kohoutka mohu jen doporučit. Pomohl mi v tíživé situaci a to za velmi krátký čas.

1 star1 star1 star1 star1 star Martin V. | 30. 01. 2016

Pana Kouhoutka jsem si vybral na základě mnoha pozitivních hodnocení na této stránce. Musím říct, že pan Kohoutek předčil moje očekávání. Velmi rychle, ochotně a se zájmem mi pomáhal řešit problémy s hypotékou. Navíc spolupracuje s opravdu hodně společnostmi, takže dokáže zařídit finančně výhodné podmínky. Pana Kouhoutka mohu tedy jedině doporučit.

1 star1 star1 star1 star1 star Tomáš Mitošinka | 08. 12. 2015

S panem Kohoutkem jsem řešil financování koupě RD. Pomohl mi vyřídit hypotéku a vše dotáhnout do zdárného konce. Můžu jej jen doporučit.

1 star1 star1 star1 star1 star Radim Zezulka | 22. 11. 2015

S panem Kohoutkem byla vynikající spolupráce. Refinancování našeho starého úvěru bylo na jedničku. Po analýze naší vstupní situace nám nabídl i možnosti, o kterých jsme ani nevěděli, ale které jsme v závěru využili. Jsme velmi spokojení a další řešení našich finančních věcí budeme chtít řešit opět s ním. Doporučujeme.

1 star1 star1 star1 star1 star Viktorinová J. | 25. 10. 2015

Spolupráce s p.Kohoutkem? Pár slovy úžasná.Diskrétnost,Ochota,rychlost,Pomohl nám ve všech směrech s přefinancováním,hypotékou i pojistkou.Můžeme vřele doporučit. Určitě využijeme jeho služeb i v budoucnu,můžeme doporučit všem.

1 star1 star1 star1 star1 star Zbyněk Hanousek | 21. 10. 2015

Jednoznačně výborná volba,svět financí ho baví.Finančním poradcům jsem se bránil,ale Jirka Kohoutek je člověk upřímný,přímočarý,s okamžitou zpětnou vazbou,navíc s pevným stiskem ruky....Dokázal nám vyřídit finance,kde selhal i osobní bankéř... Co řekl,to platilo a to i u pojistek. Těším se na další spolupráci ve světě financí s tímto odborníkem ale především příjemným člověkem,který neslibuje,ale především koná. Můžeme jen doporučit !!!

1 star1 star1 star1 star1 star Milan Marek | 20. 10. 2015

S panem Jiřím Kohoutkem jsem velmi spokojen. Řešili jsme hypotéku a velice dobře nám poradil s nízkým úrokem. Vše proběhlo dle dohody a tudíž můžu vřele doporučit i ostatním.

1 star1 star1 star1 star1 star Peter a Iveta | 14. 10. 2015

Pána Kohoutka sme kontaktovali e-mailom s prosbou o pomoc pri hľadaní vhodnej hypotéky. Veľmi rýchlo nás kontaktoval telefonicky, dohodli sme si spoločné stretnutie, kde sme prebrali naše požiadavky a možnosti. Následne zistil všetky potrebné informácie či už k hypotéke, alebo životnej pojistke. Rovnako sme jeho služby využili pri ponuke na povinné ručenie k automobilu. Pán Kohoutek bol kedykoľvek dostupný po telefóne, stretnutie s ním bolo vždy príjemné, ľudské, snažil sa pochopiť našu situáciu, vždy nám všetko vysvetlil do podrobností zrozumiteľným spôsobom. Previedol nás celým procesom vybavovania hypotéky a v podstate sme nemali vôbec žiadne starosti. Všetko bolo vždy pripravené. Momentálne čakáme na čerpanie hypotéky. V budúcnosti budeme určite pána Kohoutka kontaktovať v prípade plánovaného sporenia a iného finančného poradenstva. Týmto mu chceme poďakovať za jeho služby.

1 star1 star1 star1 star1 star Mitošinkovi | 11. 10. 2015

S panem Kohoutkem jsme řešili hypotéku na koupi pozeku a následné refinancování a čerpání další hypotéky na stavbu RD. Jsme s prací pana Kohoutka velmi spokojeni a vřele jej doporučujeme!!!

1 star1 star1 star1 star1 star Kateřina Burešová | 10. 10. 2015

S p. Kohoutkem jsem velmi spokojena, pomohl mi s refinancováním hypotéky. Je velmi ochotný a flexibilní. Výborná komunikace, vřele všem doporučuji.

1 star1 star1 star1 star1 star Lukáš Resek | 10. 10. 2015

Jsem s panem Kohoutkem velice spokojen ve všech směrech mi dokázal ochotně poradit a vše zařídit k mé spokojenosti.

1 star1 star1 star1 star1 star Ivana a Petr Krátcí | 09. 10. 2015

S panem ing.Jiřím Kohoutkem jsme velice spokojeni.Velice dobře nám poradil s hypotékou, pojištěním. Vše co se týká financí ,řeší naše rodina už pouze s ním.Vždy nám dobře poradí. Vřele všem doporučujeme.

1 star1 star1 star1 star1 star Martin Sokola | 09. 10. 2015

Již několik let využíváme služby pana Jiřího. V poslední době nám pomáhal vyřešit refinancování naší hypotéky a k naší velké spokojenosti nám zařídíl jednu z nejnižších úrokových sazeb, které byly na trhu k dispozici. S panem Jiřím jsme velice spokojeni a určitě budeme nadále využívat jeho služby.

1 star1 star1 star1 star1 star Tatiana Kosikova | 15. 09. 2015

Je prijemny,ochotny dobre poradit ked sa snim klient rosprava ide sneho pokoj a ma vnom klient oporu zavola a uz sa vybavuje nemusime ako klienti cakat venuje sa nam

1 star1 star1 star1 star1 star Eva a Tom Luskovi | 12. 09. 2015

S panem ing. Jiřím Kohoutkem už vyřizujem teměř 5 let věci ohledně financí , pojištění a půjček a jseme nadmíru spokojení . Dokáže najít vždy kvalitní pojištovnu či banku u které si pujčit peníze s nejnižším úrokem . Vřele na 100% tuto osobu doporučujem

1 star1 star1 star1 star1 star Martin | 08. 09. 2015

S panem Kohoutkem jsem velice spokojený. Oceňuji, že do ničeho "netlačí", nevtíravě dokáže poradit. Využil jsem zatím pro dvě služby, obě po srovnání s jinými nabídkami výhodné, vše zařízeno včas a v pořádku. Poradce určitě využiji i do budoucna.

1 star1 star1 star1 star1 star Marek Zizlavsky | 27. 08. 2015

Doporučuji.

1 star1 star1 star1 star1 star Marek Žídek | 26. 08. 2015

Výborná připravenost a rychlost vyřízení všech dotazů. Doporučené produkty byly vždy nejlepší možnou variantou, jak po výkonové, tak po nákladové stránce.

1 star1 star1 star1 star1 star Anonymní hodnotitel | 26. 08. 2015

Doporučuji.

1 star1 star1 star1 star1 star Jiří Vencel | 14. 08. 2015

Řešili jsme hypotéku, pan Kohoutek pracuje velmi kvalitně, rychle odpovídá a nemá problém se složitějšími hypotékami. Má moji plnou důvěru a ušetřil nám hodně peněz. Velmi doporučuji.

1 star1 star1 star1 star1 star Pavel K. | 13. 08. 2015

Doporučuji

1 star1 star1 star1 star1 star Ladislav a Kateřina Klímovi | 10. 08. 2015

Pana Kohoutka můžeme jen a jen doporučit. Pomáhal nám s vyřízením hypotéky. Jednání bylo již od počátku na vysoké úrovni, schůzky probíhaly dle našich potřeb, pan Kohoutek nám vždy vše vysvětlil a poradil. Jsme velice rádi, že jsme se na něj obrátili, hypotéku nám dokázal sjednat s mnohem lepším úrokem, než když jsme se ji snažili zajistit sami. V budoucnu se na něj určitě znovu obrátíme.

1 star1 star1 star1 star1 star Lenka Jakubcová | 06. 08. 2015

Děkuji za vyřízení půjčky. Stačily jen dvě návštěvy a ostatní komunikace byla e-mailem a telefonicky, což mi ušetřilo spoustu času. Jsem spokojena a pana Kouhoutka doporučuji.

1 star1 star1 star1 star1 star Hrozek | 05. 08. 2015

S panem Kohoutkem spolupracují už několik let. Cením si osobního přístupu a spolehlivosti.

1 star1 star1 star1 star1 star Michaela Baumruková | 03. 08. 2015

Jirka je velice vstřícný člověk a především odborník na svém místě. Jednání vždy rychlé, komunikace bezvadná. Co slíbí, to dodrží, produktivita práce maximálně efektivní 🙂 Díky Ti za vše!

1 star1 star1 star1 star1 star Markéta a Leoš Němcovi | 03. 08. 2015

S Jirkou Kohoutkem jsme byli maximálně spokojeni, všechny potřebné formality za nás vyřídil, vše nám ochotně vysvětlil. Hypotéku nám vyřídil rychle a za nižší úrokovou sazbu než nám nabídla banka.

1 star1 star1 star1 star1 star Pavel Bajs | 31. 07. 2015

Pan Kohoutek je velmi zkušený poradce. Pomohl nám s hypotékou a vymyslel různé kličky tak, aby to pro nás bylo nejvýhodnější, jelikož nás tlačil čas. Domluvil slevy, nižší sazby atd. Je velmi ochotný a vždy odpověděl na mé dotazy, ačkoliv jich nebylo málo. Vřele doporučuji!

1 star1 star1 star1 star1 star Jirka H. | 30. 07. 2015

Jako člověk, který se v této sféře pohyboval, můžu říct, že pan Kohoutek je profesionální finanční poradce. Takový jakého si představuji. Ne jak něktěří, kteří se jen tak tváří. Naprostá spokojenost.

1 star1 star1 star1 star1 star Tomáš Kratochvíl | 30. 07. 2015

S panem Kohoutkem dlouhodobě spolupracuji a jsem velmi spokojen zejména po dřívějších špatných zkušenostch s jinými poradci. Pan Kohoutek řeší moje finanční případa jak soukromé tak i firemní.

1 star1 star1 star1 star1 star Jan Pavlas | 23. 07. 2015

S panem Kohoutkem jsem velmi spokojen . Překvapilo mě příjemné , profesionální jednání na úrovni . Rychlá reakce na dotazy a komunikace v jakoukoliv hodinu . Výsledek fefinancování hypotéky nadmíru přesáhla nabídky všech konkurenčních bank .

1 star1 star1 star1 star1 star Petr Marek | 27. 05. 2015

S Jirkou jsem řešil dlouhodobé investice. Oceňuji především vstřícné, úpřimné jednání a rozhled v dané problematice, které mi ušetřilo spoustu času a to včetně přípravy potřebné dokumentace. Věřím, že díky širokému rozhledu a jeho zkušenostem dokáže nezištně pomoci velké spoustě lidí a proto ho jako finančního poradce mohu jedině doporučit. Díky

1 star1 star1 star1 star1 star Ladislav Sobotka | 10. 05. 2015

Pan Kohoutek? Vždy příjemný, milý, vlídný a hlavně, vždy přijde s nějakou nabídkou, která mě velmi příjemně překvapí. Velmi doporučuji tohoto poradce a věřím mu, jako málo komu.Je to profík každým coulem. Pravidelně zásobuje maily ohledně nových finančních produktů a zajímavostí. Jen za poslední návštěvu jsem ušetřil několik desítek tisíc.Děkuji.Co dodat, prostě ECHT PORADCE.

1 star1 star1 star1 star1 star Denisa Sigmundová | 10. 05. 2015

Pana Kohoutka mohu jen doporučit. Pomohl mi za pár let, kdy má moji důvěru, vyřešit jak oblast investic, tak pojištění zdraví, odpovědnosti i majetku. Oceňuji profesionální přístup, kdy mi dokázal nejen dobře poradit, ale i navrhnout lepší varianty řešení mé situace než ve které jsem doufala. A to vždy velmi rychle a spolehlivě.

1 star1 star1 star1 star1 star Vladan Šíma | 20. 04. 2015

S Jirkou Kohoutkem jsem řešil pojištění auta a investování do fondů. Oceňuji hlavně rychlou odpověď, přípravu materiálů a vstřícnost. 100% spokojenost.

1 star1 star1 star1 star1 star Michal Toman | 16. 04. 2015

Pan Jiří Kohoutek mi pomáhal s výběrem hypotečního úvěru na koupi bytu a celkově s procesem nákupu bytu. Velmi oceňuji rychlost komunikace zevrubné odpovědi na mé dotazy. Většina komunikace probíhala elektronicky, takže mi pan Jiří ušetřil mnoho času. Pokud budu někdy řešit další finanční produkty určitě se na pana Jiřího obrátím. Na základě svých zkušeností mohu tedy jen doporučit.

1 star1 star1 star1 star1 star Michal Konečný | 16. 04. 2015

S panem Kohoutkem jsem byl opravdu spokojen. Chtěl jsem pomoci s výběrem podílových fondů. V dané problematice jsem měl relativně malý přehled. Pan Kohoutek mě však uvedl do problematiky a druhý den mi poslal nabídku fondů, z kterých jsem mohl vybírat. Na rozdíl od ostatních finančních poradců, s kterými jsem měl zkušenosti, mi nic nevnucoval a respektoval moje rozhodnutí.

1 star1 star1 star1 star1 star Malcolm Ford | 16. 03. 2015

Mr Jiri Kohoutek was introduced to me as a Mortgage Advisor by a work colleague. Not being Czech (I am English), it was very important to me to have someone who could work with me at all stages of my house purchase. Jiri is that person ! He was always professional, well informed and above all extremely helpful, exceeding my expectations for what I call ‘Customer Service’, even to the extent of dealing with the paperwork side of the house purchase on my behalf. I can thoroughly recommend Jiri as a Mortgage Advisor. Malcolm Ford

1 star1 star1 star1 star1 star Aleš Palát | 12. 03. 2015

Na adresu pana Kohoutka, mohu za svou osobu říci jen samá pozitiva. Vyslechl co potřebuji, nabídl mi řešení a vše zařídil. Mohu jen doporučit.

1 star1 star1 star1 star1 star Martin P. | 10. 03. 2015

Pan Kohoutek je profesionál co sa tyka financneho poradenstva a s jeho sluzbami som maximalne spokojny. Je flexibilny, zodpovedny, odpoveda na dotazy velmi rychlo a vie poradit v akejkolvek situacii. Dakujem za skvele sluzby. Urcite doporucim kazdemu, kto bude hladat financneho poradcu.

1 star1 star1 star1 star1 star Alena Vepřeková | 07. 03. 2015

Doporučuji.

1 star1 star1 star1 star1 star Vladimír Líska | 05. 03. 2015

Pan Kohoutek mi pomohl zařídit přefinancování hypotéky s velmi zajímavým úrokem. Ačkoli jsem si sám poctivě oběhl různé banky a finanční instituce, takové podmínky, jako jsem získal přes pana Kohoutka, jsem nikde nedostal. Navíc mi pomohl optimalizovat pojištění. Mohu jen doporučit. V případě dalšího řešení finančních záležitostí se na něj určitě opět obrátím.

1 star1 star1 star1 star1 star Zuzana Haklová | 24. 02. 2015

Ing.Kohoutek mi byl doporučen od známého, který s ním má letité výborné zkušenosti. I já mám výborné zkušenosti, vše co jsem potřebovala vyřídit a změnit proběhlo rychle, dobře a k mé spokojenosti. Pokud budu mít v této oblasti nějaký problém nebo dotaz, určitě se na něj obrátím. Své práci rozumí, je flexibilní a dovede vše "ušít na míru". Naprostá spokojenost - Doporučuji 🙂

1 star1 star1 star1 star1 star Petr K. | 16. 02. 2015

S panem Kohoutkem, jsem vyrizoval hypoteku. Vse probihalo hladce, pan Kohoutek se postaral o veskere papirovani, cimz nam usetri spoustu casu a take penez za poplatky pro zrizovani hypoteky. Obecne nabizi pouze produkty o ktere jsem projevil zajem, nic nevnucuje. Dele ho doporucuji pro pravidelné emaily kde nenásilně upozorňuje na novinky s oblasti financnictvi.

1 star1 star1 star1 star1 star Petr Doubravský | 16. 02. 2015

Velká profesionalita a přístup mohu jen doporučit těším se na další spolupráci díky .

1 star1 star1 star1 star1 star Přema | 13. 02. 2015

Jsme velmi spokojeni

1 star1 star1 star1 star1 star Stefan | 12. 02. 2015

my jsme určitě spokojení...Jirka určitě rozumí tomu, co dělá, rád poradí, když je zájem, nikomu nic nenutí. Můžeme jen doporučit.

1 star1 star1 star1 star1 star Michal K. | 11. 02. 2015

Doporučuji.

1 star1 star1 star1 star1 star Jirka | 11. 02. 2015

Doporučuji.

1 star1 star1 star1 star1 star Anonymní hodnotitel | 10. 02. 2015

Příjemný, pohotový, rozumí tomu co dělá.

1 star1 star1 star1 star1 star Marcela | 09. 02. 2015

Doporučuji.

1 star1 star1 star1 star1 star Ondra | 09. 02. 2015

Doporučuji.

1 star1 star1 star1 star1 star Petra Frnková | 09. 02. 2015

Jiří mi byl a je vždy schopný odborně poradit při důležitých rozhodnutích -> půjčky, spoření, pojištění atd… Jeho jednání je vždy profesionální a lidské. Všem kteří hledají pomoc s řešením finanční situace určitě doporučuji tohoto poradce !!

1 star1 star1 star1 star1 star Zdenko Tobek | 08. 02. 2015

Doporučuji.

1 star1 star1 star1 star1 star Tomáš Nevídal | 08. 02. 2015

Jirka Kohoutek je vůbec první poradce u kterého jsem měl pocit, že mi nic nevnucuje. V mém případě jsme řešili hypotéku s pojištěním nemovitosti a úpravu životní pojistky tak, aby se vše co nejvíce přiblížilo mým požadavkům a potřebám. Dá se říct, že jsem vůbec neřekl co chci a počkal jsem až na návrhy od Jirky, který vymyslel několik variant z nichž jsem následně vybíral. Při mém pracovním nasazení jsem byl velmi vděčný za vyřízení veškeré administrativy a za rychlost se kterou vše bylo řešeno. Zjednodušeně: návrh/souhlas x nesouhlas/podpis. Jirku bych chtěl doporučit všem lidem, kteří hledají pomoc buď s hypotékou nebo s čímkoliv jiným v oboru pojišťovnictví a investic. Vždy jim vyjde vstříc a připraví nejvýhodnější podmínky. Díky, Jirko!

1 star1 star1 star1 star1 star Marie Svobodová | 08. 02. 2015

Pan inženýr Kohoutek se o naši rodinu stará několik let. Vše má v patrnosti, v případě potřeby nabídne změnu, vše vysvětlí, případně zajistí. Jeho rady nám ušetřily peníze. DOPORUČUJI!!!

1 star1 star1 star1 star1 star Jan Patera | 08. 02. 2015

Profesionální přístup, přátelské jednání.

1 star1 star1 star1 star1 star Dagmar | 08. 02. 2015

Doporučuji.

1 star1 star1 star1 star1 star Anonymní hodnotitel | 08. 02. 2015

Doporučuji.

1 star1 star1 star1 star1 star Petra | 08. 02. 2015

Vynikající poradce, který nezinkasuje peníze za zprostředkování služeb, ale naopak se věnuje a kdykoliv se na něj obrátím s dotazem, vzápětí příjde odpověď. Navíc rozesílá emaily, díky kterým jsem informovaná co se týče změn v pojistkách, v investicích atd.

1 star1 star1 star1 star1 star Petr Olejník | 08. 02. 2015

S Jirkou se zname uz par let. Prvne zajistoval poradenstvi jen me, ted i cele me rodine. Je svedomity, pracovity a precizni. Ma vybornou pamet na cisla, coz se urcite hodi. Umi dobre vysvetlit, proc neco ano a neco ne a i kdyz to nepochopime, tak trpelive vysvetli znovu a jinak 🙂 Velkou vyhodou je, ze poradenstvi dela na plny uvazek, tedy sleduje novinky, zna produkty, vi co je vyhodne, vy jake jsou trendy apod. To je oproti poradcum, kteri jako vedlejsak pres zname sem tam udelaji nejakou tu smlouvu, velka prednost. Doporucuju vsem.

1 star1 star1 star1 star1 star Jana Ilgová | 08. 02. 2015

K službám finančných poradcov sa obvykle staviam s opatrnosťou a nedôverou. S poradenstvom Jirky Kohoutka pri kúpe bytu a zriaďovaní hypotéky som ale bola spokojná natoľko, že to prekvapilo aj mňa samú. Jeho služby môžem rozhodne doporučiť všetkým, ktorý majú záujem o zabezpečenie výhodných a transparentných podmienok úveru a hladký priebeh jeho čerpania vrátane všetkých papierovačiek, kontaktu s bankou či katastrom. Jirka plne akceptuje priania a potreby klienta, nesnaží sa nanútiť vlastné "výhodné" riešenia. Komunikuje prakticky okamžite, zrozumiteľne a rád odpovie na všetky otázky, napriek tomu že sú položené opakovane. Vďaka jeho ekonomickému vzdelaniu, dlhodobým skúsenostiam a ľudskému prístupu mu plne dôverujem.

1 star1 star1 star1 star1 star Jan Racek | 09. 11. 2014

Velka spokojenost, protoze nam Jirka zajistil hypoteku s nizkym urokem, vyhodne pojisteni uveru a pomohl nam i se zajistenim vsech smluv potrebnych ke koupi bytu. Meli jsme kompletni servis a usetrili tak spoustu casu, protoze on ma prehled v tom, co dela. Tezko bychom to sami tak hladce zvladli. Muzu jen doporucit.

1 star1 star1 star1 star1 star Anonymní hodnotitel | 07. 11. 2014

Doporučuji.

1 star1 star1 star1 star1 star Tomas Rusnak | 06. 11. 2014

Spolupraca s Ing. Kohoutkom bola na vybornej urovni. Zhodnotil pre nas vyhodnost uveru pre kupu bytu, vybavil vsetky potrebne dokumenty a aktivne sa zucastnoval celeho procesu prevodu bytu na nas ako noveho vlastnika. Takisto pomohol s konsolidaciou poistnych zmluv a s optimalizaciou investicneho portfolia. Kontakt sme ziskali na zaklade predchodzej spoluprace Ing. Kohoutka s mojim dlhorocnym znamym a jeho vybornych referencii, takze kvalita jeho sluzieb je evidentne udrziavana dlhodobo. Poradcu mozem iba doporucit.

1 star1 star1 star1 star1 star RomanC | 05. 11. 2014

Pan Kohoutek mi rychle a uspesne pomohl realizovat refinancovani uveru a splnit cil konsolidovat starsi a mene vyhodne uvery. Pomohl vybrat vhodny produkt a nejvice jsem ocenil, ze plne respektoval me potreby a nic neskryval. Tam, kde to bylo mozne, tak veci urychlil, takze vse probehlo svizne. Nase spoluprace bude pravdepodobne pokracovat. Doporucuji.

1 star1 star1 star1 star1 star Natália Rusnačková (Brno) | 31. 10. 2014

Na základe internetového hodnotenia a odbornosti/nestrannosti pána Ing.Kohoutka sme sa s manželom rozhodli dôverovať mu.Jednalo sa o našu prvú skúsenosť s finančným poradcom.Nelutujeme to! Vďaka pánovi Ing.Kohoutkovi sa nám podarilo bezpečne a bezbolestne vybaviť všetko potrebné pre kúpu nášho prvého vlastného bytu. Vždy pohoto reagoval na zmeny, prípadne otázky. Nebyť jeho, tak ešte dnes by sme rozmýšľali ,,kúpiť-nekúpiť?,,. Tešíme sa na ďalšiu spoluprácu. S manželom Vám ho vrelo doporučujeme.

1 star1 star1 star1 star1 star Zdeněk Koval | 24. 10. 2014

Již využívám služby pana ing. Kohoutka přez tři roky a nemůžu si je vynachvalit . Flexibilita , odbornost , rychlost s jakou vyřizuje vše potřebné je vynikající .

1 star1 star1 star1 star1 star Lucia Malichová | 23. 10. 2014

Pana Jirku Kohoutka pozname niekolko rokov, vzdy je pripraveny kvalifikovane pomoct, vsetko potrebne zajisti, prisposobuje sa potrebam klientov ... s jeho sluzbami sme nadmieru spokojni a mozeme ho vrele doporucit. Dakujeme mu :o).

1 star1 star1 star1 star1 star Schopfovi | 26. 09. 2014

S panem Ing. Kohoutkem jsme velmi spokojeni. Jeho přístup je profesionální. Je vždy ochotný a odpoví vždy na všechny naše dotazy. Pomohl nám vyřídit hypotéku s nízkou úrokovou sazbou a ostatní pojištění s tím související. Můžeme vřele doporučit ostatním. Ve spolupráci budeme určitě nadále pokračovat.

1 star1 star1 star1 star1 star Lubomír Vylam | 25. 09. 2014

Ahoj,s Jirkou jsem velmi spokojen,má aktivní a spolehlivý přístup a na mé dotazy vždy dokáže odpovědět uspokojivým vysvětlením. Hlavně toto mě vede k názoru, že je odborník a problematice skutečně rozumí. Doporučuji ho všem.

1 star1 star1 star1 star1 star Anonymní hodnotitel | 20. 09. 2014

Doporučuji.

1 star1 star1 star1 star1 star Jakub Trávníček | 18. 09. 2014

Naprostá spokojenost. O klienty se opravdu stará. Kupoval jsem byt a ušetřil mi nejen spoustu peněz, ale hlavně času. Všechno náležitě vysvětlil a problémy řešil opravdu rychle, šel vidět opravdoví zájem o klienta. Cokoli dalšího ze světa financi budu řešit jedině s ním, přijde mi že pro práci finančního poradce má opravdu zapal a bere ji skoro jako koníček. Dík Jirko.

1 star1 star1 star1 star1 star Vladimir | 16. 09. 2014

Doporučuji.

1 star1 star1 star1 star1 star Miroslav Vadkerti | 14. 09. 2014

Jirku mam ako financneho poradcu uz niekolko rokov a som s nim nad mieru spokojny. Pri hladani vhodneho financneho produktu mi velmi ochotne a profesionalne poradi, pricom zohladnuje moje poziadavky v najvacsej moznej miere. Jeho sluzieb planujem vyuzivat aj nadalej.

1 star1 star1 star1 star1 star Milada Ďurišová | 25. 08. 2014

Se službami pana Kohoutka jsem byla velmi spokojená. Nikdy jsem se nesetkala s takovou ochotou. Pro klienta udělá opravdu první poslední vše vyřídí a ještě poradí. Pokud bych mohla tak určitě doporučím jeho.

1 star1 star1 star1 star1 star Petr O. | 23. 08. 2014

Výborná spolupráce. Mohu doporučit.

1 star1 star1 star1 star1 star Marek Žídek | 04. 08. 2014

Výborná komunikace, při všech jednáních byla maximální snaha o respektování potřeb zákazníka a snaha o nalezení, co nejvhodnějších produktů bez ohledu na provize. Mohu pouze doporučit.

1 star1 star1 star1 star1 star Pavel Ch. | 16. 07. 2014

S panem Kohoutkem jsme v kontaktu uz nekolik let a zatim jsem jen a jen spokojen. Uz jsme spolu vyrizovali vse od beznych pojistek a sporeni az po hypoteku. Do budoucna urcite pocitam s dalsi spolupraci v pripade potreby dalsich financich produktu. Jeho pristup je vynikajici, osobni a jeho flexibilita a vule pomoct je temer bezkonkurenci v dnesni dobe (souze dle zkusenosti s par jinymi poradci, se kterymi jsem se mel moznost za ruznych okolnosti potkat). Jeho sluzby mohu jen doporucit.

1 star1 star1 star1 star1 star Ing. Žaneta Růžičková | 14. 07. 2014

Doporučuji.

1 star1 star1 star1 star1 star Martin Řezníček | 11. 07. 2014

Jiří je můj finanční poradce již řadu let a poradil mi jak v oblasti investiční, tak v oblasti hypoteční. Vždy ochotný nabídnout více produktů a nenutit pouze 1 věc, jak to někteří "experti" rádi dělají.

1 star1 star1 star1 star1 star Radek Mraz | 11. 07. 2014

Jirka predcil moje ocekavani, na hypoteku zajistil sazbu jakou nemel nikdo z meho okoli. Z toho duvodu jsem ani nejednal s jinymi poradci. Profesionalni pristup, vse v poradku. Doporucuji

1 star1 star1 star1 star1 star Roman | 08. 06. 2014

Pana Ing Jiřího Kohoutka vřele doporučuji ! Pomohl mi spoustu věcí zařídit a také objasnit, je vidět že svoji práci nejen rozumí ale také ji rád dělá. Určitě budu nadále s panem Jiřím v kontaktu tímto bych chtěl panu Jiřímu za vše PODĚKOVAT ! A budu se těšit na další spolupráci..

1 star1 star1 star1 star1 star Jarka,Pavel Viktorinovi | 04. 06. 2014

p.Kohoutka můžeme všem jen doporučit,vždy vybere nejlepší variantu ,poradí ,upozorní na úskalí,pracuje na profesiální úrovni,určitě budem jeho služeb využívat i do budoucna.

1 star1 star1 star1 star1 star Pavol Vepřek | 04. 06. 2014

Riešené: - sporenie, hypotéka, penzijné pripoistenie Pán Ing. Kohoutek je kvalitný a ústretový profesionál. Práca ho na prvý pohľad baví, navyše vždy predložil výpočty ako podklad pre rozhodovanie. Hviezdičku v jednom z kritérií strhávam za návrh na uzavretie poistky v čase, keď som nemal žiadnu zodpovednosť a teda ani dôvod byť poistený. Jeho najväčší prínos vidím v čase, ktorý mi ušetril pri vybavení produktov (napr. hypotéky) a jeho kontakty, vďaka ktorým som dostal výhodnejšie podmienky a tým ušetril státisíce korún. Pánu poradcovi ďakujem a teším sa na ďalšiu spoluprácu!

1 star1 star1 star1 star1 star Hanes | 11. 03. 2014

Nejlepsi poradce co jsem zatim mel. Da se na nej spolehnout a vzdy pomuze.

1 star1 star1 star1 star1 star David Hradil | 25. 02. 2014

Pan Jiri me ochotne pomohl s hypotekou a v minulosti se spotrebitelskou pujckou, pojistenim auta. Dokazal sehnat dokonce mnohem lepsi podminky hypoteky nez jsem si predstavoval. Za to mu velke diky! Velice ochotny, komunikativni. Ma velky prehled, co se tyce financi a financniho sveta. Libi se mi taky, ze pouziva sirokou skalu komunikacnich kanalu a socialni site.

1 star1 star1 star1 star1 star Kateřina Cvoligová | 25. 02. 2014

Velmi profesionální jednání, široké znalosti jednotlivých produktů. Poskytnuté informace jsou zcela srozumitelně podány i pro laika. Pana Kohoutka mohu jen doporučit.

1 star1 star1 star1 star1 star dvorak oto | 02. 02. 2014

Můj požadavek na zajištění konkrétních rizik byl splněn nad očekávání a komplexně vysvetlen 🙂

1 star1 star1 star1 star1 star Martin Sokola | 01. 02. 2014

Pan Jiří mi byl a je vždy schopný odborně poradit při důležitých rozhodnutích -> půjčky, spoření, pojištění atd… Jeho jednání je vždy profesionální a lidské. Všem kteří hledají pomoc s řešením finanční situace určitě doporučuji tohoto poradce !!

1 star1 star1 star1 star1 star Anonymní hodnotitel | 01. 02. 2014

Doporučuji.

1 star1 star1 star1 star1 star Aleš Přikryl | 31. 01. 2014

Pan Jiří Kohoutek je zběhlý a zkušený ve finančním poradenství. Je schopen klientovi navrhnout variantu jemu šitou na míru, přičemž nabízí vícero produktů a alternativ v návaznosti na přání a potřeby klienta. Na sjednané schůzky chodí vždy patřičně připraven a včas. Co nejvíce oceňuji je, že informuje klienta o změnách a novinkách na finančním trhu (tj. má velice dobrý přehled), jak vylepšit jeho stávající produkt a především že své návrhy podává "nenásilnou" formou, do ničeho klienta nenutí, tj. konečné rozhodnutí je vždy na klientovi. Troufám si tvrdit, že finančních poradců jeho (jak profesních, tak morálních) kvalit je jako šafránu, proto bych ostatním jeho služby vřele doporučil. Já osobně jsem s jeho službami nadmíru spokojen.

1 star1 star1 star1 star1 star Jan Patera | 15. 01. 2014

Vždy mi dokáže doporučovaný produkt dobře popsat a ochotně zodpoví všechny moje dotazy. Finální výběr produktů probíhá formou přátelského dialogu.

1 star1 star1 star1 star1 star Anonymní hodnotitel | 13. 01. 2014

Pan Kohoutek mi rychle a dobre poradil s americkou hypotekou. Ma vyborny prehled o trhu s uvery a zna podminky jednotlivych bank. V budoucnu se na neho urcite zase obratim. Rozhodne doporucuju.

1 star1 star1 star1 star1 star Sokola Libor | 10. 01. 2014

Je to člověk na svém místě!!! Doporučuji ho svím známím.

1 star1 star1 star1 star1 star BK | 07. 01. 2014

Příjemný poradce s přehledem, který podle mého soudu nabízí produkty s ohledem na to, že chce, aby spolupráce s klientem byla dlouhodobá. Nevnucuje, nabízí varianty, upozorňuje na úskalí.

1 star1 star1 star1 star1 star zdenka mrázková a petr vybíhal | 06. 01. 2014

Velice ochotný, přijemný a hlavně vzdělaný poradce, který nám poradil a vše ochotně vysvětlil.. Děkujeme za trpělivost a péči, kterou s námi měl...jeho služeb dlouhodobě využíváme... vše proběhlo v pořádku na profesionální urovni.

1 star1 star1 star1 star1 star Anonymní hodnotitel | 05. 01. 2014

Doporučuji.

1 star1 star1 star1 star1 star Anonymní hodnotitel | 23. 12. 2013

Doporučuji.

1 star1 star1 star1 star1 star Monika | 23. 12. 2013

Velice příjemný člověk,vše nám vysvětlil srozumitelně a ve všem poradil. Nemuseli jsme nic dělat a vše vyřídil za nás. Stačí jen zavolat a jakýkoliv dotaz zodpoví a poradí. Jsme moc spokojeni s jeho službami a všem doporučujeme 🙂

1 star1 star1 star1 star1 star peter sutty | 22. 12. 2013

Skvely a ochotny clovek. Stal sa nezavislym poradcom, aby mohol poskytovat skutocne vyhodne (pre klienta) sluzby/produkty. Vzdy poradil aj napriek tomu, ze som nikdy ziadny produkt cez neho primo neziskal - to same hovori za seba! Velka vdaka.

1 star1 star1 star1 star1 star Vit Brozina | 22. 12. 2013

Jirka mi vždy dokázal najít odpovídající produkt a ušetřit mi peníze i čas díky pro mě nejlepší nabídce. Využil jsem jeho služeb již pro hypotéku, penzijní a životní pojištění, povinné ručení a pojištění domácnosti. Vždy je na telefonu pro případ nějakého dotazu. Z těchto důvodů doporučuji a dávám 5 hvězd.

1 star1 star1 star1 star1 star Anonymní hodnotitel | 12. 12. 2013

Doporučuji.

1 star1 star1 star1 star1 star Martin Peprník | 08. 12. 2013

S panem Kohoutkem jsem řešil některé ze svých finančních produktů, zejména hypotéku na byt a s jeho službami jsem spokojen. Líbí se mi že se tomuto oboru opravdu věnuje a sleduje co se na trhu děje a také jeho snaha a osobní přístup k mým záležitostem.

1 star1 star1 star1 star1 star Ludvík Dunajczan | 05. 12. 2013

Jsem spokojen s praci pana Jiřiho Kohoutka.Je vždy ochotny obětaví a vždy pomuže a poradí.

1 star1 star1 star1 star1 star Anonymní hodnotitel | 05. 12. 2013

Pri vyrizovani hypoteky a vsech nalezitosti kolem jsem velmi ocenil odborne rady pana Kohoutka, vse od vyberu nejvyhodnejsi hypoteky az po vyber pojisteni nemovitosti jsme vyresili na miste v klidu kancelare a tim jsem usetril spoustu casu. S panem Kohoutkem spolupracujeme jiz delsi dobu a vzdy jsem byl s jeho sluzbami spokojen.

1 star1 star1 star1 star1 star Mária Šanderová | 05. 12. 2013

Pan Jiří Kohoutek mi velmi zodpovědně vyhodnoti veškeré moje stávající investice a pojištění. Doporučil změny, ale v žádném případě mě nenutil do rušení pojistek a investic a uzavření nových produktů, tak jak to dělá mnoho podarců za účelem svého prospěchu. Je ochtný, příjemný a velmi vztřícný. Pana Kohoutka mohu jen doporučit

1 star1 star1 star1 star1 star Monika Matulová | 28. 11. 2013

Jsem celkově spokojena se svým poradcem.

1 star1 star1 star1 star1 star PK | 27. 11. 2013

Doporučuji.

1 star1 star1 star1 star1 star Eva Dufková | 27. 11. 2013

Spolupráce s Jiřím Kohoutkem byla bezchybná a vyhověl nám ve všech směrech, věnoval spoustu času na komunikaci a seznámení s možnými variantami. Kdykoliv na zavolání nám ochotně poradil a vyhověl v nejbližším termínu. Mohu jen doporučit, spolehlivost, rychlost a ochota.

1 star1 star1 star1 star1 star Anonymní hodnotitel | 26. 11. 2013

Jsem moooc spokojená 🙂

1 star1 star1 star1 star1 star Tomas a Katka | 26. 11. 2013

Příjemně mě potěšilo že si pan Kohoutek nachystal několik variant a já si pak mohl vybrat tu nejlepší. Podklady i kalkulace byly jednoduché, pochopitelné.

1 star1 star1 star1 star1 star Jeklovi | 25. 11. 2013

Příjemné a nenucené vystupování pana Jirky Kohoutka coby finančního poradce nám krom doporučení známého dalo důvod využít jeho služeb, s jejichž kvalitou jsme byli nadmíru spokojeni. Vybral pro nás vhodný produkt v případě financování lepšího bydlení, poradil i co se týče vedlejších věcí a byl nápomocen při jednání s financujícím ústavem a ostatními zůčastněnými stranami jako např. s odhadcem, ... Dokonce nabídl pomoc i při řešení jedné svízelné situace s mojí bývalou bankou, která díky svojí chybě dělala potíže s termínem vystavení dokladu o bezdlužnosti, na jehož základě se dost odvíjel další postup vyřizování úvěru u jiné banky - naštěstí vše dopadlo dobře právě díky panu Kohoutkovi, který - ač nemusel, přispěchal na pomoc a opravdu velmi pomohl. Jinak chci podtrhnout jeho velmi dobrý rozhled a znalosti v oblasti fin. plánování a poradenství, je vidět, že jde o člověka na správném místě, který ví co dělá a dělá to dobře. !!!!!*V*E*L*M*I**D*O*P*O*R*U*Č*U*J*E*M*E*!!!!!

1 star1 star1 star1 star1 star Marie Svobodová | 25. 11. 2013

Velmi seriozní, nepovyšuje se, nic nenutí, opravdu se zajímá o potřeby konkrétního klienta a snaží se mu pomoct, ušetřit peníze, poradit s investicí, spořením, pojištěním.

1 star1 star1 star1 star1 star Martina | 25. 11. 2013

S panem Kohoutkem jako s finančním poradcem jsem velmi spokojena. Vždy když něco potřebuji vyřešit po finanční stránce je k dispozici a má přehled. Vím že se na něj mohu spolehnout . Jako rodině nám pomohl vyřídit např. hypotéku, spoření a pojištění pro děti a vždy tak aby to pro nás bylo co nejvýhodnější ale zároven funkční. Jako laik bych neměla šanci se v dnešní době na tomto trhu zorientovat.Proto jsem ráda že mám takového poradce. Mohu ho vřele doporučit.

1 star1 star1 star1 star1 star Pavlina | 22. 11. 2013

Ing. Jiří Kohoutek je mým finančním poradcem již dlouhou dobu a jsem s jeho službami naprosto spokojena. Jeho přístup je vždy profesionální. Čeho si vážím nejvíce je, že nenabízí pouze produkty jedné společnosti a vždy přihlíží k mé aktuální finanční situaci. Protože se své profesi věnuje na plný úvazek a má přehled na finančním trhu, mohu mu v této oblasti maximalně důvěřovat a mohu jen doporučit.

1 star1 star1 star1 star1 star Anonymní hodnotitel | 22. 11. 2013

ukazal nam jak s penezi hospodarit, jak na sebe vydelavaji, jak si i nějaké naspořit., Vyridil nam hypoteku s nizkou urokovou sazbou, kterou by jsme samotni v bance nedostali a ještě jsme to mely téměř bez starostí. Mohu vřele doporučit jeho velké zkušenosti v oboru financí.

1 star1 star1 star1 star1 star Tomáš Kantor | 18. 11. 2013

Jsem s poradcem spokojen, vždy vyhověl mým finančním potřebám. Vždy kvalitně reaguje na mé dotazy. Líbí se mi jeho "nevtíravý" přístup, a proto jsem se také na něho opakovaně obrátil. Ve spolupráci hodlám pokračovat.

1 star1 star1 star1 star1 star Hynek Rusňák | 13. 11. 2013

Jedná se o zkušeného poradce s přesnými informacemi. Nám konkrétně vyřídil hypotéku. Specifika naší situace zjišťoval u více finančních ústavů a nakonec zajistil tu nejvýhodnější variantu pro naše budoucí bydlení. Stejně profesionálně nám pak pomohl i s pojištěním stavby i pojistkami k samotné hypotéce. Mohu vřele doporučit všem, kteří potřebují nejen hypotéku a různá pojištění, ale chtějí třeba nějaké peníze investovat.