Dmitrij Kurandin

Dmitrij KurandinPraha

O mně

Slyšíte slova "bublina", "přehřátý trh", "předlužení" a podobně. Poradce Vám nerozumí a snaží se prodat něco jiného?

Nevodolim si Vám prodat investici na otevřeném finančním trhu, ze jména veřejně obchodovatelné akcie, dluhopisy či jejích deriváty; spoření přes Investiční životní pojištění, Stavební spoření, Doplňkové penzijní spoření a hypoteční úvěry na investiční nemovitosti.

Specializuji se na složité případy, rešení stávajíciho portfolia a tvorbě nového. Pravidelně posktuji servis, aktualizace portfolia a zvyšování finanční gramotnosti.

Informuji jak nepřijít o peníze v bance, protože ani tam dnes nejsou v bezpečí.

Pracuji jak s českou klientelou, tak s rusky mluvícími.

Přináším užitek v první řadě klientům, a proto jsem přímo jimi odměňován.

První hodnocení

Hodnocení (celkem 3 hodnocení)

Zpracování osobních údajů

 1. Udělujete tímto souhlas společnosti Pireus, s.r.o., IČ: 64830900, DIČ: CZ64830900, se sídlem Martinická 987/3, 197 00 Praha 9, zapsané ve veřejném rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, v oddíle C, vložka 249184 (dále jen "Správce"), aby ve smyslu nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů (dále jen GDPR) zpracovávala tyto osobní údaje:
  • jméno a příjmení
  • e-mail
 2. Vaše osobní údaje budeme zpracovávat za účelem vystavení vámi poskytované reference na finančního poradce. Tyto údaje budou Správcem zpracovány po dobu trvání souhlasu.
 3. S výše uvedeným zpracováním udělujete svůj výslovný souhlas. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět, a to kliknutím na odhlašovací odkaz, který je součástí každé elektronické korespondence nebo zasláním emailu na adresu info@pireus.cz nebo písemně na adresu Správce.
 4. Zpracování osobních údajů je prováděno Správcem, osobní údaje však pro Správce mohou zpracovávat i tito zpracovatelé:
  1. ACTIVE 24, s.r.o., se sídlem Sokolovská 394/17, Praha 8, IČO 25115804, která je poskytovatelem datových úložišť a softwarových aplikací.
  2. Případně další poskytovatelé zpracovatelských softwarů, služeb a aplikací, které však v současné době společnost nevyužívá.
 5. Vezměte, prosím, na vědomí, že podle zákona o ochraně osobních údajů máte právo:
  • vzít souhlas kdykoliv zpět,
  • požadovat po nás informaci, jaké vaše osobní údaje zpracováváme,
  • požadovat po nás vysvětlení ohledně zpracování osobních údajů,
  • vyžádat si u nás přístup k těmto údajům a tyto nechat aktualizovat nebo opravit,
  • požadovat po nás výmaz těchto osobních údajů,
  • v případě pochybností o dodržování povinností souvisejících se zpracováním osobních údajů obrátit se na nás nebo na Úřad pro ochranu osobních údajů.
 • Jiří Vařečka

  7. dubna 2015

  Jako kolega "od konkurence" musím napsat, že to dělá dobře.

 • Anna

  19. září 2013

  Na rozdil od ostatnich poradcu dobre vykomunikoval a poskytnul reseni v kriticke situaci. Dobra zpetna vazba.Doporucuji.

 • Pavlíšek Miroslav

  17. září 2013

  S panem Kurandinem jsme řešili bydlení pro maminku. Poradil a sjednali jsme společně hypoteční úvěr. Maximum věcí zařídil za mě a jen podepsala potřebné dokumenty pro banku. A ostatní už zařídil realitní makléř. Dále máme naplánováno řešit modernizaci koupeného bytu a investování. Je příjemný a profesionální - všem doporučuji